Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > TYLKO U NAS: Wiemy, z kim Maffashion zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! Lepiej nie mogła trafić. To jedna z największych gwiazd show
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.02.2024 14:41

TYLKO U NAS: Wiemy, z kim Maffashion zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! Lepiej nie mogła trafić. To jedna z największych gwiazd show

Maffashion
Maffashion, fot. KAPiF

14. edycja “Tańca z Gwiazdami” startuje na Polsacie już za niecały miesiąc. Fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć swoich faworytów na parkiecie. Światu Gwiazd udało się ustalić z kim zatańczy Maffashion. Będziecie zaskoczeni!

Uczestnicy 14. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Uczestnicy kolejnej serii programu "Taniec z Gwiazdami" budzą ogromne zainteresowanie zarówno ze strony producentów, jak i fanów, którzy gorączkowo spekulowali na temat ich tożsamości. Serwisy społecznościowe są pełne dyskusji na ten temat. Wśród potencjalnych kandydatów wymieniani byli m.in. Tomasz Karolak, Sebastian Fabijański, a nawet Marcin Hakiel, który trzyma się z dala od komentarzy na ten temat.

W końcu oficjalny profil programu zaczął zamieszczać posty z uczestnikami nadchodzącej, czternastej edycji. Na jaw wyszło, że wraz z nadejściem wiosny, będziemy świadkami ich umiejętności na parkiecie. W gronie gwiazd znajdują się: Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Belaja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Maffashion, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot oraz Aleks Mackiewicz.  Zapowiada się niezwykle emocjonująca rywalizacja, a internauci już teraz wyrażają swoje typy i faworytów. 

Nie brakuje też spekulacji na temat tego, kto okaże się najbardziej utalentowany. Telewizja Polsat może spodziewać się wzrostu zainteresowania programem, wracając do jego dawnej popularności. Premiera czternastej edycji "Tańca z Gwiazdami" 3 marca o godzinie 20:00 zapowiada się niezwykle ekscytująco.

Gwiazda "Rancza" w "Tańcu z Gwiazdami". Przeszła taką metamorfozę, że fani jej nie poznali Internauci wytknęli Maffashion hipokryzję w związku z udziałem w "TzG". Tak się teraz tłumaczy

Z kim zatańczą gwiazdy?

Polsat na swoim oficjalnym profilu na Instagramie ujawnił już kilkoro partnerów tanecznych gwiazd. Aktor Krzysztof Szczepaniak zatańczy z Sarą Janicką, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej będzie towarzyszył Kamil Gwara, a Roksana Węgiel natomiast zawiruje w tańcu z Michałem Kassinem. Aleks Mackiewicz pojawi się na parkiecie z Izabelą Skierską, Beacie Kowalskiej towarzyszyć będzie Mieszko Masłowski, zaś Kamil Baleja zatańczy z Magdaleną Perlińską. Filipa Chajzera do tańca porwie Hanna Żudziewicz.

Z kim natomiast zatańczy słynna influencerka Maffashion? Udało nam się tego dowiedzieć.

Z kim zatańczy Maffashion w 14. edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Jak udało nam się właśnie ustalić Maffashion w tegorocznej edycji “Tańca z Gwiazdami” zatańczy z Michałem Danilczukiem. Mężczyzna to doświadczony tancerz, który zdobył uznanie dzięki swoim występom w różnorodnych programach tanecznych, takich jak "You Can Dance" czy "Mam talent!". Jego największym osiągnięciem jest zwycięstwo w renomowanym tanecznym show emitowanym przez BBC, które osiągnął razem ze swoją partnerką, zarówno na parkiecie, jak i poza nim. 

W ubiegłorocznej edycji Michał podjął zupełnie  nowe wyzwanie, wchodząc do historii polskiej telewizji jako połowa pierwszej jednopłciowej pary w "Tańcu z Gwiazdami", tworząc ją razem z Jackiem Jelonkiem. Ich udział zapowiadał nie tylko wyjątkowy taneczny talent, ale także symboliczne przekroczenie barier i promowanie różnorodności w sztuce tanecznej.

Będzie kibicować Maffashion i Michałowi w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”?

Michał Danilczuk, fot. KAPiF
Michał Danilczuk, fot. KAPiF
Michał Danilczuk, fot. KAPiF
Michał Danilczuk, fot. KAPiF
Maffashion, fot. KAPiF
Maffashion, fot. KAPiF
Maffashion, fot. KAPiF
Maffashion, fot. KAPiF
Tagi: Maffashion