Swiatgwiazd.pl
Tymon Tymański

TRICOLORS/East News

Tymon Tymański opowiedział o relacji z byłą żoną: "mogę sprawdzić się jako matko-ojciec"

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Tymon Tymański w szczerych słowach o byłej małżonce, Marii Bros. Para doczekała się dwójki dzieci, które łączą ich niezależnie od uzyskanego oficjalnie rozwodu. Zdaniem wokalisty trudne relacje zaczęły się wreszcie porządkować. Ostatnio szcz

  • Tymon Tymański był trzykrotnie żonaty

  • Z małżeństwa z Marią Bros doczekał się dwójki dzieci

  • Relacje byłych małżonków zaczęły się układać

  • Muzyk spędza mnóstwo czasu z pociechami

Tymon Tymański zasłynął dzięki działalności w branży muzycznej. Wokalista współpracował z takimi wykonawcami jak Lester Bowie, Aleksander Korecki czy Mikołaj Trzaska. Muzyk powołał do życia również parę zespołów (w tym „Miłość”, „Kury” czy „Tymon i Trupy”). Wielu rodaków szczególnie zaciekawiły jednak doniesienia dotyczące życia prywatnego Tymona Tymańskiego, w którym nie brakowało w ostatnim czasie zwrotów akcji.

Miłosne dzieje Tymona Tymańskiego

Według informacji dostępnych w mediach Tymon Tymański był trzykrotnie żonaty. Pierwszą wybranką wokalisty była Anna Lasocka, rzeźbiarka, która dzieliła z partnerem również muzyczne zainteresowania (spełniała się jako członkini formacji „Kobiety”).

Związek nie przetrwał jednak próby czasu; muzyk próbował następnie ułożyć sobie życie z artystką Martą Handschke. I ta relacja się jednak rozpadła, choć pozostawiła na świecie syna muzyka, Kosmę. Tymon Tymański związał się później z Marią Bros.

Ta znajomość szybko przerodziła się w uczucie, jakie zaowocowało ślubem zawartym w 2013 roku. Po paru latach okazało się, że i ten związek ostatecznie nie był długotrwały. W 2019 roku Maria Bros wystąpiła o rozwód. Byłych partnerów do dziś nierozerwalnie łączą jednak dzieci - urodzony w 2013 roku syn Teo i córeczka Luna, która przyszła na świat dwa lata później.

Grunt to rodzinka. Wokalista wyjawia, jak obecnie układa mu się z byłą żoną i dziećmi

Po rozwodzie z Marią Bros ex-małżonkowie dzielą się opieką nad Teo i Luną. W jednym z ostatnich wywiadów muzyk wyjawił, jak wyglądają kulisy ich wspólnego rodzicielstwa. Wychodzi na to, że obecnie pociechy widują się z ojcem przez większość dni w miesiącu.

Tymon Tymański zapewnia, że jego relacje z byłą małżonką układają się na tyle dobrze, że byłym partnerom udaje się na bieżąco dogadywać w kwestii podziału opieki. Większych problemów niekiedy dostarcza mu samo zajmowanie się Teo i Luną, którzy przesiadują w domu ojca między innymi z uwagi na zdalny tryb nauczania. Zmęczenie niekiedy daje o sobie znać, lecz wiele wskazuje na to, że Tymon Tymański jest zadowolony z tak częstej obecności pociech.

- Kiedy popołudniami pracuje, dzieci są również u mnie. Mam je właściwie na okrągło i generalnie bardzo dobrze mi z tym. Wolę mieć ich za dużo niż za mało. Oczywiście muszę nadmienić, że przez to cholerne zdalne nauczanie czasem bywa za intensywnie. (...) Cieszę się z tego, że mogę sprawdzić się jako matko-ojciec. Ale czasem padam na ryło i nie mam sił - relacjonuje Tymon Tymański.

Dowodem dobrej relacji ojca z dziećmi mogą być zdjęcia, jakie Tymon Tymański publikuje niekiedy na oficjalnym profilu na Instagramie. Wśród wrzutek nie brakuje tych przedstawiających właśnie pociechy muzyka. Teo i Luna nie mogą narzekać na nudę w towarzystwie ojca - a to grają w szachy, a to biorą się za instrumenty, a to spędzają czas na rodzinnych wycieczkach.

- Luna namawia Teo, żeby oszczędził jej piona - podpisał jedno ze zdjęć przedstawiające pogrążone w grze w szachy pociechy wokalista.

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Na pogrzeb księcia Filipa nagle wbiegła naga kobieta

  • Ewa Krawczyk poinformowała o złym stanie zdrowia brata Krzysztofa Krawczyka

  • Jakimowicz skomentował odejście Orzecha z TVP

Źródło: Pudelek, Plotek, Onet, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >