Swiatgwiazd.pl
Na pogrzebie księcia Filipa pojawiła się naga kobieta. Została aresztowana

screen twitter.com/Independent/

Na pogrzebie księcia Filipa pojawiła się naga kobieta. Została aresztowana

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Wczoraj, tj. 17 kwietnia odbyły się uroczystości pogrzebowe zmarłego 9 kwietnia księcia Filipa. Z uwagi na pandemię koronawirusa w pogrzebie udział wzięły jedynie najbliższe osoby z otoczenia zmarłego księcia, w tym jego małżonka królowa Elżbieta I

  • Pogrzeb księcia Filipa odbył się 17 kwietnia

  • W uroczystościach pożegnalnych udział wzięły jedynie najbliższe osoby księcia

  • Podczas minuty ciszy na ulicę wybiegła naga kobieta

Wielka Brytania jednoczy się w żałobie po śmieci księcia Filipa, który w tym roku skończyłby 100 lat. Niestety nawet podczas tak ważnej dla całego kraju uroczystości musiał wydarzyć się nieprzyjemny incydent, którego bohaterką była półnaga kobieta.

Półnaga kobieta wtargnęła na ulicę podczas pogrzebu księcia Filipa

Książę Filip 10 czerwca br. obchodziłby 100. urodziny. Jego stan zdrowotny uległ pogorszeniu, przez co musiał zostać poddany hospitalizacji. Na szczęście wszystko wróciło do normy i mógł powrócić do Pałacu Buckingham.

Niestety po kilku dniach rodzina królewska poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że książę zmarł. Pogrzeb odbył się 17 kwietnia br., a udział w nim wzięło jedynie 30 osób, z najbliższego otoczenia księcia.

Byli to m.in. małżonka królowa Elżbieta II, ich dzieci: Elżbieta, Karol, Edward, Andrzej, Anna oraz ich wnukowie. Obecność większej ilości osób została wykluczona ze względu na pandemię koronawirusa.

Niestety nawet w trakcie tak ważnego dla kraju przedsięwzięcia musiały wydarzyć się niepożądane chwile. Chwilę przed zakończeniem minuty ciszy, poświęconej pamięci zmarłego księcia na ulice w okolicach Zamku Windsor wtargnęła półnaga kobieta.

Co więcej, zakłóciła ciszę, skandując hasło "ratujmy planetę", jednak jakby tego było mało weszła na pomnik królowej Wiktorii. Kobieta została ujęta przez funkcjonariuszy policji, którzy zaprowadzili ją do radiowozu. Brytyjski magazyn "The Indepedient" ukazał sytuację na Twitterze

Pogrzeb księcia Filipa

Jak już wcześniej wspominaliśmy książę Filip został pożegnany przez najbliższych oraz służbę, która stanowiła o bezpieczeństwie uroczystości. Ceremonii przewodniczył arcybiskup Canterbury Welby.

Małżonek królowej Elżbiety II za życia był wielkim zwolennikiem ekologii i dbania o środowisko. Zażyczył sobie, by jego trumna została całkowicie wykonana z wełny, jak się stało.

Trumna została przewieziona przez własnoręcznie zaprojektowanego przez księcia Filipa Land Rovera, specjalnie na tę uroczystość.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ogłoszono konkurs na nagrobek Krzysztofa Krawczyka. Propozycja żony wzrusza

  • Monika Zamachowska szczerze o rozstaniu ze Zbyszkiem. Problemem były dzieci

  • Kuzyn księcia Filipa jest Polakiem. Mieszka na warszawskim Służewie

Źródło: fakt.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >