Swiatgwiazd.pl
Lewandowski i Świderski w szklanej kuli. Wróżka przewiduje wyniki Polski na Euro 2020.

własne

Wróżka przewidziała remis z Hiszpanią. Teraz mówi, jaki będzie wynik meczu Polska - Szwecja

22 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Natalia Zambrzycka

Udostępnij:

Za nami już dwa mecze Polski na Euro 2020. Starcie ze Słowakami niestety nie poszło po naszej myśli. Nadzieję przyniósł nam jednak zakończony remisem sobotni mecz z reprezentacją Hiszpanii. Jutro, czyli 23 czerwca o godzinie 18:00 zagramy “mecz o wszystko” ze Szwedami. Tylko jego wygrana gwarantuje nam wyjście z grupy. Co o wyniku nadchodzącego pojedynku mówią karty? Postanowiliśmy o to spytać wróżki, która wcześniej przewidziała remis z Hiszpanią.

Mecz o wszystko

Już jutro biało-czerwoni zagrają przeciwko Szwecji. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Kriestowskij w Sankt Petersburgu o godzinie 18:00. Jedynie wygrana meczu gwarantuje nam wyjście z grupy, w przypadku remisu sytuacja może wyglądać różnie. Z 3 miejsca wyjdą bowiem jedynie cztery z sześciu drużyn.

Polska znajduje się w grupie E razem z Hiszpanią, Słowacją oraz Szwecją. Na pierwsze miejsce awansowała Szwecja z czterema punktami, na drugie z kolei spadła Słowacja, mająca trzy punkty. Na trzecim miejscu, ku zaskoczeniu wszystkich znajduje się niedawny faworyt naszej grupy, czyli Hiszpania z ledwie dwoma punktami. Biało-czerwoni dzięki zremisowaniu w ostatnim meczu zdobyli jeden punkt. Plasujemy się więc nadal na ostatniej pozycji, jednak dalej mamy szanse na awans. 

Wróżka o meczu ze Szwecją

Tuż po meczu Polska-Słowacja zapytaliśmy wróżki o to, co karty mówią na temat naszej przyszłości na Euro 2020. Trafnie odpowiedziała nam, że z Hiszpanią zremisujemy (więcej na ten temat przeczytasz tutaj). Przepowiedziała również wygraną ze Szwecją. Czy karty i tym razem będą dla nas łaskawe? Wróżka nie ma wątpliwości.

- Karty dalej pokazują wygraną ze Szwedami. Pojawiła się jednak niewielka szansa za zremisowanie w jutrzejszym meczu. Jednak mimo to karty pokazują, że Polska wyjdzie z grupy - uspokaja nas wróżka.

Mamy nadzieję, że wróżka tym razem również się nie pomyliła. Mocno trzymamy kciuki za naszą reprezentację. 

Podobne artykuły

Janusz Korwin Mikke poleca Lewandowskiemu dietę fastfoodową na lepszą formę podczas Euro 2020.

Wywiady

Korwin Mikke: “Na diecie fastfoodowej Lewandowski strzelałby więcej goli” (TYLKO U NAS)

Czytaj więcej >
Karolina Brzuszczyńska

Wywiady

Way Of Blonde: „Mam po prostu nadzieję, że ludzie się przyzwyczają do tego, że społeczność LGBT to ludzie, którzy są wokół nas”

Czytaj więcej >
Detektyw, osobowość telewizyjna.

Wywiady

Tylko u nas: Apel Krzysztofa Rutkowskiego do premiera ws. wycieku maili Dworczyka

Czytaj więcej >
Dawid_Nickel

Wywiady

Tylko u nas: Dawid Nickel opowiedział o kulisach filmu "Ostatni Komers"

Czytaj więcej >
Menadżerka Patrycji Markowskiej zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać

Wywiady

Patrycja Markowska zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać

Czytaj więcej >
Stanisław Pąk - wywiad

Wywiady

Tylko u nas: zebrano pieniądze na leczenie Stanisława Pąka. Inspirujący wywiad z aktorem

Czytaj więcej >