Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Viki Gabor czuje się dojrzalsza od rówieśników. "Mentalnie jestem wyżej"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.06.2024 09:18

Viki Gabor czuje się dojrzalsza od rówieśników. "Mentalnie jestem wyżej"

Viki Gabor
fot. KAPiF

Viki Gabor od sześciu lat z sukcesem rozwija swoją karierę muzyczną. Jako osoba nieletnia musi łączyć dwa światy, szkolny i show-biznesowy. Właśnie zakończyła pierwszą klasę liceum. Jak podsumowała dotychczasową edukację? Słowa o jej rówieśnikach dają do myślenia.

Viki Gabor kończy pierwszą klasę liceum. Nie brakowało zawirowań

O młodej wokalistce dowiedzieliśmy się, gdy miała zaledwie 10 lat i wystąpiła na scenie "The Voice Kids". Pod okiem Tomsona i Barona doszła do finału, gdzie zajęła 2. miejsce. Już rok później słyszał o niej każdy za sprawą zwycięstwa w dziecięcej wersji Eurowizji.

Dziś z sukcesem rozwija karierę, występując na największych muzycznych festiwalach, a także wydając kolejny album "Terminal 3". Do tego wszystkiego dochodzi szkoła. Piosenkarka dopiero co skończyła pierwszą klasę liceum. Końcowe egzaminy zbiegły się w czasie z groźnym zdarzeniem drogowym, przez które wraz z ojcem wylądowała w szpitalu.

Na szczęście wróciła już do sił i miała okazję porozmawiać o zakończeniu roku szkolnego. Temat edukacji już dawno przestał ją zachwycać.

Ostatnio miałam falę egzaminów, dlatego tak nie lubię rozmawiać teraz o szkole, bo miałam dosłownie codziennie egzaminy. Taka matura w pierwszej klasie. Teraz najważniejsze to jest chyba zdać do następnej klasy - wyznała w wywiadzie "Onet Rano".

Viki Gabor wyszła ze szpitala. Pierwsze zdjęcia po wypadku Kim jest starsza siostra Viki Gabor? Wiadomo, czym się zajmuje

Viki Gabor jest dojrzalsza od rówieśników? "Mentalnie jestem wyżej"

Piosenkarka ma zaledwie 16 lat, jednak z uwagi na rozpoczęcie kariery w młodym wieku musiała wielokrotnie wykazać się dojrzałością. Łączenie edukacji i życia prywatnego ze sławą również nie jest łatwe. Z uwagi na wiele obowiązków Viki Gabor odkryła, że jest nieco odpowiedzialniejsza od swoich rówieśników. Wszystko ze względu na jej doświadczenia i towarzystwo, jakim otacza się na co dzień.

Myślę, że jakaś tam przepaść jest z moimi rówieśnikami, bo praktycznie cały czas jestem w gronie dorosłych osób, w sumie od 10. roku życia i myślę, że mentalnie jestem wyżej - wyznała.

Czy rozwój kariery sprawił, że już zastanawia się nad przyszłością? Okazuje się, że piosenkarka nie jest pewna czy za kilka lat będzie nadal stała na scenie. Ma "plan B" na taką ewentualność?

Viki Gabor wiąże przyszłość z muzyką? Nic nie jest przesądzone

Obecnie 16-latka jest zaliczana do młodego pokolenia show-biznesu wraz z takimi gwiazdami jak m.in.: Roksana Węgiel i Sara James. Wokalistki robią zaskakującą karierę. Wiadomo, że żona Kevina Mgleja oddała się całkowicie muzyce, a trzecia uczestniczka "The Voice Kids" robiła już karierę w Stanach Zjednoczonych.

Viki Gabor na razie nie określiła jeszcze swojej przyszłości. Z pomocą rodziców, chce zapewnić sobie jak najlepszy start w edukacji. Posiadanie wykształcenia i zawodu będzie kluczowy, jeśli kiedyś będzie chciała zejść ze sceny.

Mam rodziców, którzy ścigają mnie, jeśli chodzi o szkołę, trzeba mieć też dobre oceny. Szkoła jest ważna, nie wiadomo co się będzie za parę lat i czy moja muzyka będzie szła do góry, czy na dół, więc myślę, że mieć jakieś wykształcenie też jest spoko - tłumaczyła.

Viki Gabor, fot. KAPiF
Viki Gabor czuje się dojrzalsza od rówieśników, fot. KAPiF
Viki Gabor, fot. KAPiF
Viki Gabor czuje się dojrzalsza od rówieśników, fot. KAPiF

Źródło: Onet Rano