Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas: Weronika Książkiewicz wzięła ślub. Znamy szczegóły
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 18.06.2024 21:09

Tylko u nas: Weronika Książkiewicz wzięła ślub. Znamy szczegóły

Weronika Książkiewicz wzięła ślub
fot. KAPIF

Weronika Książkiewicz wzięła ślub. Świat Gwiazd dotarł do szczegółów ceremonii. Gdzie i kiedy się odbyła? Kim jest jej mąż? O wszystkim opowiedziała nam znajoma gwiazdy.

Partnerzy Weroniki Książkiewicz

Weronika Książkiewicz przez lata nie miała szczęścia w miłości. Chociaż gwiazda jest spełnioną mamą 14-letniego Borys, to musiało minąć trochę czasu, zanim znalazła tego jedynego.

Z kim w związkach była Książkiewicz? W 2007 roku sporo mówiło się o jej relacji z Jakubem Wesołowskim, która miała zakończyć się ślubem. Później związała się z Krzysztofem Latkiem, z którym doczekała się syna, Borysa. Niestety i ta relacja nie przetrwała próby czasu... Z biznesmenem była trzy lata. Tydzień temu zmarł w niewyjaśnionych do teraz okolicznościach.

W ostatnim czasie ich relacje były naprawdę bardzo dobre. Borys miał regularny kontakt z tatą, Weronice zależało, by syn posiadał męski wzorzec. Teraz o niczym innym nie myśli, jak tylko o jego dobru. Jak dalej wychowywać chłopca, by nie odczuł on traumy? Bardzo wszyscy współczujemy Weronice i Borysowi – powiedziała informatorka Świata Gwiazd.

W 2013 roku związała się ze słoweńskim producentem, autorem pierwszej części “Listów do M.”, Mitją Okornem. Potem jej serce skradł Heskel Nathaniel, ale i ta relacja nie przetrwał próby czasu. Podobno wszystko przez kwarantannę spowodowaną COVID-19.

Kolejny ślub u royalsów. Co za suknia! Buty zepsuły jednak cały efekt. "Zero gustu" Wyciekły szczegóły ślubu Roksany i Kevina. Uroczystość organizuje im milionerka

Ślub Weroniki Książkiewicz

Teraz Świat Gwiazd dowiedział się, że Weronika Książkiewicz wzięła ślub. Znajoma aktorki zdradziła nam szczegóły:

Symboliczny ślub wzięli we wrześniu w Izraelu, ale związek sformalizowali dopiero 21 marca, w dniu 43. urodzin Weroniki. Towarzyszyli im tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. To była kameralna uroczystość. Aż dziwne, że nikt od tego czasu nie zauważył, że na palcu Weroniki jest obrączka. Nigdy nie ukrywała jej na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych – mówi nasze źródło.

Rzeczywiście na udostępnionych przez gwiazdę fotografiach na Instagramie można dostrzec obrączkę. Przykład poniżej, podobnie jak odpowiedź na pytanie, kim jest mąż Książkiewicz.

Kim jest mąż Weroniki Książkiewicz?

To jednak nie wszystko, czego udało się nam dowiedzieć na temat uroczystości i partnera Weroniki.

Ślub był jego pomysłem. Weronika na początku była sceptycznie nastawiona do zamążpójścia ze względu na nie najlepsze przejścia z mężczyznami – dodaje nasza informatorka.

Co wiadomo na temat wybranka serca gwiazdy?

Weronika nie chce ujawniać jego tożsamości. Znają się od kilku lat. Jej mąż prowadzi firmę, która bardzo dobrze prosperuje i nie zależy mu na rozgłosie. To by było na razie na tyle – kończy rozmowę ze Światem Gwiazd znajoma aktorki.

Gratulujemy!

AKTUALIZACJA: Weronika Książkiewicz potwierdziła nasze rewelacje podczas wizyty w studiu TVP3 Poznań. W programie “Ewa i jej goście” powiedziała:

Podzielę się czymś, o czym jeszcze głośno nie mówiłam. Oficjalnie nikt jeszcze nie wie. Stało się to całkiem niedawno. Wzięliśmy ślub we wrześniu, pierwszy — taką ceremonię duchową. A teraz, 21 marca, cywilną, w dniu moich urodzin. (...) Nigdzie tego nie publikowałam, nie mówiłam o tym, ani nie zapraszałam fotoreporterów i dzięki temu mogłam się teraz tym podzielić.

Weronika Książkiewicz w styczniu na premierze “Piep**yć Mickiewicza” nie ukrywała obrączki ślubnej:

Weronika Książkiewicz
Weronika Książkiewicz wzięła ślub, fot. KAPIF
Weronika Książkiewicz
Weronika Książkiewicz wzięła ślub, fot. KAPIF