Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wersow ostrzygła włosy na bardzo krótko. Friz był surowy w ocenie, ale szybko się wytłumaczył
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.12.2023 22:52

Wersow ostrzygła włosy na bardzo krótko. Friz był surowy w ocenie, ale szybko się wytłumaczył

Wersow / Friz
Wersow w krótkich włosach, co na to Friz?, fot. Świat Gwiazd Exclusive, KAPiF

Wersow zszokowała dziś wszystkich fanów, pokazując się w ekstremalnie krótkich włosach. To nie peruka! W rozmowie ze Światem Gwiazd wyjaśniła, dlaczego tak gwałtownie zmieniła wizerunek. A co jej metamorfozie sądzi jej ukochany Friz? Ocenił tak jednoznacznie, że musiał się tłumaczyć.

Tylko u nas: Wersow w nowej, krótkiej fryzurze

Wersow, czyli Weronika Sowa, oraz Friz, czyli Karol Wiśniewski, to obecnie topowi polscy influencerzy. Ich media społecznościowe obserwują miliony osób. Para poznała się przed 2018 rokiem, kiedy to Weronika dołączyła do tzw. Ekipy Friza. Szybko między nimi zaiskrzyło i nawet rozpad grupy nie zaszkodził ich relacji.

Weronika i Karol zaręczyli się 27 sierpnia 2021, a niedawno zostali rodzicami. Ich córeczka Maja przyszła na świat 19 czerwca 2023 roku. Teraz udzielili Światowi Gwiazd wspólnego wywiadu. Okazja była wyjątkowa, ponieważ Sowa promowała dziś swoją debiutancką płytę "Wersow Store".

Na evencie Wersow pojawiła się w całkiem nowej fryzurze. Nie tylko nie ma już długich do pasa loków, ale nawet nie jest blondynką. Co na to Friz, który nigdy nie ukrywał, że uwielbia długie włosy swojej ukochanej? Poniżej szczegóły.

Tylko u nas! Wersow o ślubie z Frizem. Zdradziła wszystkie plany Tylko u nas: Wersow podjęła decyzję w sprawie chrzcin córeczki. Właśnie zdradziła nam prawdę. "Zastanawialiśmy się"

Friz i Wersow dla Świata Gwiazd: „Te krótkie włosy są...”

Jeszcze przed premierą płyty Weronika Sowa zaskoczyła fanów, pokazując się we włosach do ramion. Zniknęły długie fale i zostały zastąpione przez klasyczny bob. Na dzisiejszym evencie poszła o krok dalej. Pojawiła się w bardzo króciutkiej, asymetrycznej fryzurce w stylu pixie, a kosmyki zafarbowała na pastelowy róż! I to nie jest peruka. Zapytaliśmy ją, jak czuje się w nowym wydaniu.

Fantastycznie. Powiem Ci, że odkąd jestem mamą, to nabrałam dużej pewności siebie. I wielokrotnie wspominałam o tym, że nabrałam kobiecości, że czuję się wyjątkowo. I zdałam sobie sprawę, że w ogóle długość włosów o tym nie świadczy, ani ubiór o tym nie świadczy. Że czasami po prostu chodzi o to, żeby eksperymentować z sobą i bawić się tym. Więc tak też zdecydowałam się zrobić – wyznała Sowa naszej dziennikarce.

A jak Weronika podoba się teraz Karolowi? Wiśniewski był niezwykle szczery w swojej krytyce, do tego stopnia, że natychmiast zaczął się tłumaczyć. Jego słowa cytujemy poniżej.

Tylko u nas: dlaczego Wersow ścięła włosy? Co mówi o tym Friz?

Powiem tak, te krótkie włosy są na pewno, na pewno… oryginalne. Mogę to powiedzieć z czystym sumieniem. Jak Wera miała takie włosy dotąd [do ramion – przyp. red.], to były piękne. Powiem szczerze, te mi się troszkę mniej podobają. Totalnie szczerze powiem – wypalił Friz, kiedy zapytaliśmy go, co sądzi o nowej fryzurze Weroniki.

Po chwili jednak Wiśniewski dodał coś bardzo ważnego.

Tu nie chodzi czasami o wygląd, tylko to jest część naszej pracy, wizerunek. Więc ja troszkę inaczej to traktuję. Dlatego bardzo mi się podoba, bo to jest po prostu coś oryginalnego, tak jak powiedziałem. I to myślę, że jest ważniejsze od samego aspektu wizualnego, bo po prostu to może dodać Werce pewności siebie w jej działaniach. A wiem, że to jest dla niej ważne i się z tego powodu bardzo, bardzo cieszę – zaznaczył nasz rozmówca.

Okazuje się też, że Sowa zmieniła fryzurę z bardzo ważnego powodu. Dlaczego ścięła włosy? Jej odpowiedź intryguje.

Wszystko tak naprawdę wyjaśni się, jeżeli obejrzysz mój najnowszy singiel „Nie wypada”. On mówi o tym, że często jest nam narzucane, jak mamy wyglądać, jak mamy się zachowywać, z kim możemy się spotykać. Jest narzucane, kogo mamy kochać. Ja nie chcę sobie nigdy narzucać takich barier i nie chciałabym, żeby ktoś mógł na mnie wpływać. Czuję, że ta piosenka wiele zmieni i chciałabym dawać taki przekaz, żeby nie zważać na to, co myślą o nas inni, tylko po prostu skupić się na sobie i na nas samych i o decydowaniu o tym, czy my dobrze czujemy się w naszej skórze – odpowiedziała nam influencerka.

Cały wywiad z Wersow i Frizem możecie obejrzeć na kanale Świata Gwiazd: