Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Nasze Gwiazdy

Nasze Gwiazdy

Krzysztof Rutkowski
01.05.2024 16:03 "Odcinasz dzieciaka od łańcucha". Rutkowski o ratowaniu porwanych

Krzysztof Rutkowski od kilku dekad bada sprawy kryminalne nie tylko w Polsce, ale i za granicą. W nowym wywiadzie opowiedział o szczegółach niektórych z nich. Jego opowieść wywołuje dreszcze lęku.

Andrzej Sołtysik
07.04.2024 22:37 Andrzej Sołtysik pierwszy raz rozgadał się o synku! "Jest złośliwym dzieckiem". Wyjaśnił, skąd bierze ta cecha

Andrzej Sołtysik po raz pierwszy został ojcem dziewięć lat temu. Co wiadomo o jego synu? Nigdy nie zgadniecie, kto jest muzycznym idolem Stanisława.

Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami
04.03.2024 10:04 TYLKO U NAS: Kamery tego nie pokazały. Roksana Węgiel potwierdziła, co się stało za kulisami "TzG". Co za sceny!

W niedzielny wieczór po raz pierwszy zobaczyliśmy Roksanę Węgiel na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" w roli uczestniczki. Piosenkarka wzbudziła swoją cha-chą wiele emocji . Nikt jednak nie wie, jak zachował się jej narzeczony po ogłoszeniu wyników głosowania. W rozmowie ze Światem Gwiazd artystka podzieliła się zakulisowymi wydarzeniami. Tak potraktował ją Kevin Mglej!

Anna Wendzikowska
28.02.2024 14:09 "Tęsknię za bezdzietnością". Anna Wendzikowska o samotnym macierzyństwie i postawie ojców. Krytyki nie brakuje

Anna Wendzikowska miała okazję porozmawiać z Andrzejem Sołtysikiem w Świecie Gwiazd o kulisach samotnego macierzyństwa. Była gwiazda TVN doczekała się dwóch córek, które znajdują się pod jej opieką. Po raz pierwszy powiedziała o swoich odczuciach wobec rodzicielstwa i postawy byłych partnerów. Ma im coś do zarzucenia?

Joanna Opozda
17.02.2024 22:05 TYLKO U NAS: Joanna Opozda nagle zaskoczyła dziennikarkę emocjonalnym wyznaniem. "Jest dla mnie wszystkim"

Joanna Opozda w minionych latach przeszła wiele z powodu konfliktu z Antkiem Królikowskim. Czy jej serce jest otwarte na kogoś nowego? W wywiadzie z naszą dziennikarką otworzyła się w niezwykły sposób.

Edward Miszczak / Szymon Hołownia
02.02.2024 21:03 TYLKO U NAS: Te słowa Edwarda Miszczaka o Szymonie Hołowni to jak kij w mrowisko! Były szef marszałka nie gryzł się w język

Szymon Hołownia stał się znany na długo przed karierą polityczną. Sławę wyrobił sobie w TVN, kiedy stacją rządził Edward Miszczak. Co obecny szef Polsatu myśli o swoim byłym pracowniku? Te słowa narobią sporo zamieszania…

Edward Miszczak / Doda
02.02.2024 18:54 TYLKO U NAS: "Położyłem bana na Dodzie". Miszczak po latach wyznaje kulisy konfliktu z gwiazdą. Zaskakujące co zdradził

Edward Miszczak i Doda przez lata żyli w konflikcie. Wszystko zaczęło się dekadę temu. Jak teraz wyglądają ich relacje? Tylko nam szef Polsatu zdradził kulisy sporu, jaki miał z Rabczewską.

Doda
01.02.2024 21:18 TYLKO U NAS: Doda nagle przerwała wywiad: "Ale sobie wymyśliłam WYJE**NY NAGROBEK". Nie kryła emocji!

Doda ogłosiła niedawno, że kończy karierę muzyczną. Redakcja Świata Gwiazd miała okazję wypytać ją o obecne emocje na imprezie ramówkowej Polsatu. Rabczewska nagle zaczęła mówić o własnym nagrobku!

Natalia Janoszek, Maciej Dowbor
18.12.2023 20:42 TYLKO U NAS: Natalia Janoszek ostro uderza w Macieja Dowbora! Mówi wprost, jak dostał pracę w Polsacie: "On mało kogo lubi"

Natalia Janoszek udzieliła wywiadu Światowi Gwiazd, w którym opowiedziała o swoich przeżyciach związanych z medialną aferą. Materiał Krzysztofa Stanowskiego bardzo szybko zniweczył reputację jednej z głośniejszych gwiazd Polsatu. Po przerwie celebrytka zdradza, co mogło spowodować taki skandal. Nie gryzła się w język podczas oceny Macieja Dowbora.

Natalia Janoszek, Krzysztof Stanowski
18.12.2023 19:51 TYLKO U NAS: Janoszek odpowiada Stanowskiemu! Pierwszy PRZEŁOMOWY wywiad po aferze. "Miałam myśli samobójcze"

Natalia Janoszek w pierwszym wywiadzie od afery opowiedziała nam o tym co przeżyła w ostatnich miesiącach. Materiał Krzysztofa Stanowskiego był dla niej ogromnym ciosem. Gwiazda mierzyła się nawet z dramatycznym okresem, w którym o włos mogło być od tragedii. Teraz czeka na sprawiedliwość.

Aneta Glam, Natalia Janoszek
07.12.2023 10:27 Natalia Janoszek ma nową pracę! Aneta Glam zdradziła nam szczegóły. Wpadła na nią po aferze z Bollywood

To, że show-biznes (szczególnie ten polski) bywa przewrotny, nie jest żadną tajemnicą. Czasami jednak “wielkie powroty” zaskakują nawet tych, którzy na gwiazdach zjedli zęby. Tak jest też w przypadku Natalii Janoszek i jej… nowej pracy. O szczegółach opowiedziała nam Aneta Glam. Powiedzieć, że jej słowa o “gwieździe Bollywood” zaskakują, to nic nie powiedzieć. Co nam wyznała?

Pracownia Gabriela Seweryna w dniu pogrzebu
06.12.2023 18:27 Odwiedziliśmy pracownię Gabriela Seweryna w dniu pogrzebu. Oto co zastaliśmy na miejscu

Pracownia Gabriela Seweryna w dniu pogrzebu. Co zastaliśmy na miejscu pod pracownią artysty, który zmarł 28 listopada? Widok rozrywa serce.

Wersow / Friz
02.12.2023 22:52 Wersow ostrzygła włosy na bardzo krótko. Friz był surowy w ocenie, ale szybko się wytłumaczył

Wersow zszokowała dziś wszystkich fanów, pokazując się w ekstremalnie krótkich włosach. To nie peruka! W rozmowie ze Światem Gwiazd wyjaśniła, dlaczego tak gwałtownie zmieniła wizerunek. A co jej metamorfozie sądzi jej ukochany Friz? Ocenił tak jednoznacznie, że musiał się tłumaczyć.

Gabriel Seweryn i Edzia z "Królowych życia"
30.11.2023 21:08 TYLKO U NAS: Edzia z "Królowych życia" pomagała Gabrielowi, gdy zbankrutował. "Miał kłopoty"

Jak Edzia z “Królowych życia” pomagała Gabrielowi Sewerynowi przed śmiercią? Co dla niego zrobiła, gdy zbankrutował? Tylko nam zdradziła szczegóły.

Znajoma Grabiasa o jego śmierci
29.11.2023 19:13 TYLKO U NAS. Wstrząśnięta znajoma Gabriela Seweryna przerywa milczenie po jego nagłej śmierci. Dramatyczne wyznanie: "Czuł, że umrze"

Gabriel Seweryn nie żyje. Jego ostatnie chwile zostały uwiecznione na nagraniu. To, co zobaczyła cała Polska, jest wstrząsające. Specjalnie dla Świata Gwiazd bliska znajoma celebryty skomentowała okoliczności jego śmierci. Co nam powiedziała?

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, fot. KAPIF
28.11.2023 23:19 Rafał Grabias o relacjach z Gabrielem Sewerynem. Tak wyglądały na krótko przed śmiercią gwiazdy "Królowych życia"

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias byli najpopularniejszą polską parą gejów w ostatnich latach. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem. Jaki mieli kontakt na krótko przed śmiercią “Versace z Głogowa”? O tym powiedział nam jego były partner.

Klaudia Halejcio o chorobie ojca
21.11.2023 17:31 TYLKO U NAS: Choroba ojca przewartościowała życie Klaudii Halejcio. Zdradziła, jakie ważne zmiany wprowadziła

Klaudia Halejcio zachęca do regularnych badań. Po tym, jak nagle wykryto raka u jej taty, tym bardziej wie, jakie to ważne. Co zdradziła w rozmowie ze Światem Gwiazd na temat choroby ojca?

Marcin Hakiel o sprzedaży willi
20.11.2023 19:29 TYLKO U NAS: Hakiel i Cichopek sprzedali wspólną willę? Tancerz zdradza trudne szczegóły

Marcin Hakiel w rozmowie z reporterką Świata Gwiazd zdradził, na jakim etapie jest załatwianie ostatnich wspólnych spraw z była już żoną Kasią Cichopek. Czy udało się już sprzedać wspólną willę?

Katarzyna Żak wspomina scenarzystę "Rancza"
19.10.2023 22:40 "Ranczo" straciło kluczową postać. Poruszające słowa Katarzyny Żak: "Nikt nie jest w stanie go zastąpić"

Katarzyna Żak wspomina nieżyjącego scenarzystę “Rancza”. To on stał za sukcesem kultowego serialu. Co powiedziała o możliwym powrocie i jak mówi o Andrzeju Grembowiczu?

Doda
09.10.2023 22:07 Przekazaliśmy Dodzie prezent od fana. Jej reakcja, gdy go zobaczyła? "Ja matce to dam"

Doda po drugim koncercie Aquaria Tour spotkała się z reporterką Świata Gwiazd. Monika Maszkiewicz przekazała jej prezent od jednego z fanów. Bezcenna reakcja wokalistki. Co jej podarował?