Twoja Twarz Brzmi Znajomo - widzowie nie są zadowoleni z werdyktu Żródło: Instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Widzom nie spodobał się werdykt w ostatnim odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

25 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Siódmy odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przyniósł niesamowicie wiele emocji. Widzowie są jednak rozczarowani i grzmią w social mediach. Nie zgadzają się z werdyktem, wedle którego wygrała Magdalena Narożna.

  • Magdalena Narożna zwyciężyła siódmy odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
  • Wokalistka wcieliła się w postać Grażyny Łobaszewskiej, śpiewając utwór „Czas nas uczy pogody”
  • Internauci nie zgadzają się z werdyktem. Uważają, że najlepszy występ wieczoru należał do Mai Hyży

Trwa czternasta edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, która od początku wzbudza wiele emocji. Nie inaczej było w ostatnim odcinku. Reakcje widzów na werdykt dalekie są jednak od pozytywnych.

Zaskakujący odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Siódmy odcinek uwielbianego show Polsatu od początku utrzymany był na naprawdę dobrym poziomie. Na scenie zaprezentowali się między innymi Michał Meyer jako David Bowie oraz Piotr Gawron-Jedlikowski jako Michael Jackson. Największe emocje wzbudziły jednak Magdalena Narożna i Maja Hyży.

Wokalistka „Pięknych i Młodych” wcieliła się w postać Grażyny Łobaszewskiej, prezentując na scenie utwór „Czas nas uczy pogody”. W opinii jurorów jej występ był bardzo dobry, jednak nie był najlepszy. Pierwszy etap punktacji wygrała bowiem Maja Hyży.

Piosenkarka, której rozpoznawalność przyniósł program „X-Factor”, wystąpiła jako ikona brytyjskiej sceny muzycznej, Amy Winehouse. Na scenie zaśpiewała piosenkę „You Know I’m Not Good”, za którą została nagrodzona owacjami na stojąco. Zachwyt jurorów oddały też najwyższe noty.

Tomasz Kammel żąda przeprosin od tabloidu. Wielu internautów jest przeciwko prezenterowiTomasz Kammel żąda przeprosin od tabloidu. Wielu internautów jest przeciwko prezenterowiCzytaj dalej

Niespodziewany zwrot akcji

Mimo zdecydowanej opinii jurorów siódmy odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrała nie Maja Hyży, a wspomniana wcześniej Magdalena Narożna. Jak to się stało? To akurat jest bardzo proste.

Wedle zasad programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” każdy odcinek kończy się przyznawaniem punktów. Występy uczestników oceniają jednak nie tylko jurorzy, ale także pozostałe gwiazdy biorące udział w show. W piątek to właśnie one oddały swoje głosy na Magdę Narożną i zadecydowały o tym, że wokalistka „Pięknych i Młodych” zwyciężyła odcinek.

Internauci są niepocieszeni

Po zakończeniu odcinka na instagramowym profilu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jak zwykle pojawiło się podsumowanie zaprezentowanych występów. Pod postem rozpoczęła się dyskusja.

- To czekamy na Waszą punktację! Piszcie w komentarzach, komu 10 – napisali przedstawiciele show.

Widzowie otwarcie przyznali, że nie zgadzają się z punktacją, a wskazane przez nich podium wygląda zupełnie inaczej. Szczególnie jeżeli chodzi o pierwszą pozycję. Na niej sympatycy programu zdecydowanie uplasowaliby fenomenalną tego wieczoru Maję Hyży.

  • Żenada Maja była super i powinna wygrać
  • Nieporozumienie, że Maja nie wygrała
  • Zawiodłam się dzisiejszym werdyktem – czytamy w komentarzach

Przypomnijmy, że Maja Hyży wygrała już poprzedni odcinek programu. Wówczas wcieliła się na scenie w Natalię Kukulską.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, RMF FM

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł