Wiesław Gołas Żródło: eastnews & TRICOLORS

Niepokojące informacje o stanie zdrowia Wiesława Gołasa. Po udarze ma problemy z mową, jego żona zabrała głos

17 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Do mediów docierają niepokojące informacje dotyczące Wiesława Gołasa. Aktor ma poważne problemy ze zdrowiem - niedawno przeszedł udar mózgu. Choć stan zdrowia gwiazdora serialu “Czterej pancerni i pies” poprawił się, Wiesław Gołas doświadcza trudności z komunikowaniem się.

  • Wiesław Gołas boryka się z poważnymi problemami ze zdrowiem
  • Aktor od kilku lat ma między innymi trudności z poruszaniem się
  • Ostatnio jego małżonka, Maria Krawczyk-Gołas, przekazała, że przeszedł udar

Wiesław Gołas, gwiazdor popularnego serialu “Czterej pancerni i pies”, boryka się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Jak się okazuje, w październiku 2020 doznał udaru mózgu. Wszelkich informacji na ten temat udzielała małżonka aktora, Maria Krawczyk-Gołas.

Problemy zdrowotne Wiesława Gołasa

Zdrowotne kłopoty Wiesława Gołasa zaczęły się już kilka lat temu. W 2018 roku media donosiły między innymi o problemach aktora z poruszaniem się. Niewykluczone, że to właśnie ograniczenie mobilności wpłynęło na decyzję aktora o usunięciu się w medialny cień i zakończeniu kariery zawodowej.

W rozmowie z SuperExpressem aktor tłumaczył, że przeszedł operację żylaków. Od tamtego czasu w poruszaniu się pomagała mu żona. Dopiero gdy poczuł się lepiej, zaczęli wychodzić na wspólne spacery.

- Jestem raczej taki uziemiony... Mam kłopoty z nogami. Chodzenie jest mi zabronione. Miałem operacje żylaków i takie różne kombinacje. Jestem pod opieką żony - relacjonował aktor.

Zygmunt Chajzer ma za sobą skomplikowaną operację guza nerki. Teraz gwiazdor pracuje nad powrotem do zdrowiaZygmunt Chajzer ma za sobą skomplikowaną operację guza nerki. Teraz gwiazdor pracuje nad powrotem do zdrowiaCzytaj dalej

Z czasem zaczął zawodzić również układ krążenia Wiesława Gołasa. Niektóre źródła podają, że aktor ma za sobą bowiem zawał serca.

Najnowsze doniesienia ws. Wiesława Gołasa. Aktorem opiekuje się żona

Dopiero dziś do mediów dotarły nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Wiesława Gołasa. Aktor trafił do szpitala w październiku ubiegłego roku co jego bliscy, aż do teraz, postanowili trzymać w tajemnicy. Przez cały ten czas gwiazdor “Czterech pancernych” powoli dochodził do zdrowia.

- Mąż miał udar, ciężko mu się mówi. Udar miał w październiku. Ale jest na chodzie - przekazała Maria Krawczyl-Gołas.

W rozmowie z SuperExpressem małżonka Wiesława Gołasa zapewnia, że sprawuje nad nim pieczę. Stara się zachować optymizm, mówiąc, że “wszystko będzie dobrze”. By nie narażać się na dodatkowe problemy zdrowotne, w tym infekcje, aktor przebywa obecnie w domu.

Przypomnijmy, że 9 października 2020 roku Wiesław Gołas świętował okrągłą 90. rocznicę swoich urodzin. W rozmowie z “Faktem” wyjaśnił, że obyło się bez hucznej imprezy. Z życzeniami wszystkiego najlepszego wpadali jednak członkowie rodziny i przyjaciele; aktor otrzymał tego dnia również wiele telefonów. Jak sam przyznał, sam nie spodziewał się, że dożyje tak sędziwego wieku.

Wiesław Gołas

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Onet, Fakt, SuperExpress

Następny artykuł