Swiatgwiazd.pl
Natalia Kukulska

Fot. VOD TVP

Występ Natalii Kukulskiej w TVP podzielił internautów

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

  • Natalia Kukulska była jedną z gwiazd niedzielnego koncertu TVP

  • Widzom występ nie przypadł do gustu

  • W sieci pojawiły się nieprzychylne komentarze

Natalia Kukulska była jedną z gwiazd, które pojawiły się na wczorajszym koncercie TVP. Jak jednak okazało się po show, widzowie nie byli zachwyceni. Na jej temat pojawiło się wiele krytycznych uwag, co się stało?

Nie tylko Edyta Górniak. Po koncercie na cześć Krzysztofa Krawczyka krytyka spłynęła również na Natalię Kukulską. Dlaczego?

Natalia Kukulska na koncercie TVP

Koncert “Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk" odbił się w mediach szerokim echem. Już dziś pisaliśmy o wykonaniu przez Edytę Górniak przeboju “Trudno tak”, który spotkał się z krytyką widzów.

Potem podjęliśmy temat tego, w jaki sposób Jacek Kurski podsumował niedzielny wieczór. Zaraz po koncercie pochwalił się wynikami oglądalności. To, w jaki sposób nazwał Krzysztofa Krawczyka nie spodobało się internautom. Ci nie oszczędzili mu gorzkich komentarzy na Twitterze.

W Opolu wystąpiła m.in. Natalia Kukulska i choć wydawało się, że wszystko wyszło idealnie - występ nie przypadł wszystkim do gustu. Piosenkarka wykonała utwór “To, co dał nam świat”. Piosenkę tę skomponował Jarosław Kukulski, ojciec Natalii. Jak podkreślił prowadzący widowisko, Tomasz Kammel, utwór na początku nie został wydany. Nagrano go dopiero po tragicznej śmierci Anny Jantar.

maryla-rodowicz-rozwód

Maryla Rodowicz wciąż nie rozwiodła się z mężem. Niebawem czeka ich kolejna rozprawa

CZYTAJ DALEJ

Krytyka widzów

Jeszcze przed koncertem Natalia Kukulska pokazała przygotowania do występu na Instagramie. Jednocześnie podziękowała Tomaszowi Szymusiowi, który był odpowiedzialny za stworzenie nowej aranżacji utworu.

Napisała: “Spotkać się muzycznie z orkiestrą pod batutą wspaniałego Tomka Szymusia to wielka przyjemność. Tomek wyczarował dla mnie piękną aranżację”.

Intepretacja utworu nie spotkała się jednak z podobnym uznaniem fanów. Pod postem pojawiło się dużo krytycznych komentarzy, które odnoszą się do nowej aranżacji przeboju.

Internauci zarzucają wokalistce zmasakrowanie pięknego utworu: “Oglądam koncert na TVP1... Czemu taka fatalna aranżacja tak pięknego utworu "To, co dał nam świat"? Czemu Pani na to pozwoliła? Smutek”, “Ale zrobili z niej nijaką piosenkę... A szkoda... I to wielka... Wyszła taka bezpłciowa”, “Piosenka piękna, ale pani wykonanie jej przepraszam, ale nie takie. Po co kombinować?”, “Niestety, Pani Natalia przekombinowała i wyszło fatalnie. Zmasakrowała piękny utwór. Czasami mniej znaczy więcej” i wiele innych.

A Wam jak się podoba? Występ możecie obejrzeć tutaj.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram / YouTube / Plejada.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >