Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Zacznij od nowa": komentarze prowadzących nie spodobały się widzom
Kamila Krótka
Kamila Krótka 27.03.2022 09:38

"Zacznij od nowa": komentarze prowadzących nie spodobały się widzom

pjimage - 2022-03-27T081153.959
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

W programie "Zacznij od nowa" emitowanym na antenie TVP Kobieta doszło do oburzającej sceny. Padły krzywdzące słowa, za które Aleksandra Kostka przeprosiła w sieci. Natomiast Kalina Ber Sira, będąca stylistką w programie, nie wzięła krytyki do siebie.

W sieci od kilku dni trwa burza na temat jednego z odcinków programu "Zacznij od nowa" - produkcji TVP, która prezentuje metamorfozy kobiet.

Afera wokół programu TVP Kobieta

"Ula nie widzi w sobie mankamentów. Ja widzę bardzo dużo. Pierwsza rzecz - jest otyła i to nie jest minus trzy a plus dziesięć" - te słowa padły w jednym z odcinków programu "Zacznij od nowa" emitowanym w TVP Kobieta pod adresem uczestniczki. Prowadzącymi produkcji są Aleksandra Kostka i Kalina Ben Sira.

- Talii nie ma! W ogóle! Jest brzuch, który bardzo ładnie ukryty jest w bieliźnie. Ale umówmy się, wyjdzie na plażę i będzie cała prawda. Naga prawda! - powiedziała druga z prowadzących, co spotkało się z ogromną krytyką widzów.

Jak napisała na Instagramie Kalina Ben Sira, mierzy się ona z "dziwną falą hejtu":

"Moim zdaniem, nie ma obowiązku SAMOAKCEPTACJI. Dorosły, rozumny człowiek może nie lubić wyglądu swojej twarzy, brzucha, ud, cellulitu i wie, że może to zmienić. Dietą, ćwiczeniami, czasem wspomagając się zabiegami z zakresu beauty" - dodała w mediach społecznościowych.

Reakcja Aleksandry Kostki

Inaczej zareagowała Aleksandra Kostka, która przeprosiła za swoje słowa w oświadczeniu na Instagramie:

"Pragnę z całego serca przeprosić, jeśli kogokolwiek uraziłam moimi wypowiedziami. Absolutnie nie było to moim zamiarem"

Jak wytłumaczyła "Jest to program, do którego dobrowolnie zgłosiły się osoby chcące zmierzyć się ze swoimi - im przeszkadzającymi wadami. Moim zadaniem (wraz z Kaliną Ben Sirą) - za osobistą zgodą każdego z uczestników - było dostrzec te obszary i wspólnie znaleźć rozwiązanie jak je zniwelować lub naprawić, jak zacząć od nowa lepiej żyć - odzyskując wiarę w siebie".

Całość oświadczenia możecie przeczytać poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Zacznie się już dzisiaj, miliony Polaków zasiądzie przed telewizorami. TVN pokaże to jako pierwszy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: