Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Cichopek

instagram.pl/katarzynacichopek

Zaskakujące doniesienia o relacji Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Przykre, co przekazano

30 Marca 2022

Autor tekstu:

Magdalena Patacz

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek, znana między innymi z hitu TVP2 "M jak miłość" i "Tańca z gwiazdami", na swoim Instagramie podzieliła się z fanami wiadomością na temat jej małżeństwa z Marcinem Hakielem. Teraz do mediów trafiły kolejne informacje, które mogą zadziwić.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uznawani byli za jedną z najgorętszych i najbardziej dobranych par polskiego show- biznesu. Poznali się podczas drugiej edycji kultowego programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami", który co tydzień przyciągał przed telewizory rzesze fanów.

Trzy lata później Katarzyna i Marcin wzięli ślub i byli szczęśliwą, zgodną parą przez 17 lat. Każdą wolą chwilę spędzali razem, pojawili się również wspólnie na galach i rozdaniach nagród. Owocami ich miłości jest Adam i Helena. Chłopiec ma 13 lat, dziewczynka 9. Co takiego wydarzyło się w ich małżeństwie?

Zaskakujące doniesienia o relacji Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek przeszła operację ręki. "Niewiele jestem w stanie zrobić"

CZYTAJ DALEJ

Dla wszystkich, również znajomych z branży, doniesienia o relacji aktorki i tancerza były prawdziwym szokiem. Na pierwszy rzut oka niezwykle zgrana i dobrana para postanowiła się bowiem rozstać.

- Jest mi przykro. Każde rozstanie jest przykre, tym bardziej, że to taka para, którą widzi się zawsze razem. Nie spodziewałem się- mówił Stefano Terrazzino, dobry znajomy pary i choreograf.

Dwa tygodnie temu Cichopek i Hakiel wydali oświadczenie, w którym oficjalnie poinformowali o swojej decyzji. Informacja ukazała się na Instagramie aktorki:

Po zamieszczeniu informacji o rozstaniu aktorka na jakiś czas zniknęła z social mediów, aby za chwilę powrócić w kwitnącej wręcz formie. Na energiczną i uśmiechniętą Cichopek spadła prawdziwa lawina spekulacji ze strony jej fanów. - Mąż rozpacza, a Kasia cała w skowronkach. Kiedy poznamy nowego pana?- tego typu komentarzy pod postami aktorki jest naprawdę wiele.

Głos w sprawie zabrała również znana wróżka, Anna Kempista. Postawiła parze tarota i stwierdziła, że karty wyraźnie mówią o chłodnej relacji w małżeństwie, głównie ze strony Cichopek. - Wygląda na to, że to ona dusiła się w tym małżeństwie i to ona podjęła decyzję o rozstaniu - stwierdziła na łamach "Twojego Imperium" wróżka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza

  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów

  3. Jaki naprawdę był Witold Pyrkosz? Znany aktor przekazał dopiero po jego śmierci

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Tylko prawdziwi fani "Tańca z gwiazdami" poradzą sobie ze wszystkimi pytaniami

Pytanie 1 z 3

W którym roku premierę w Polsce miał "Taniec z gwiazdami"?

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

Niebywałe, jak w młodości wyglądały gwiazdy "M jak miłość".

Zobacz galerię >

Źródło: jastrzabpost.pl

Magdalena PataczAutor

Redaktor, fanka powieści fantastycznych, kryminałów i klasycznego rocka. Interesuję się również polityką, a pisanie to moja pasja.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl