Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zbigniew Buczkowski zostanie dziadkiem. Aktor potwierdził: "będzie wnusia"
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 24.03.2022 09:15

Zbigniew Buczkowski zostanie dziadkiem. Aktor potwierdził: "będzie wnusia"

Zbigniew Buczkowski
TRICOLORS/East News
  • Zbigniew Buczkowski potwierdził, iż niebawem znów zostanie dziadkiem

  • Aktor i jego małżonka doczekali się już trzech wnuczków i jednej wnuczki

  • Dzieci są dla gwiazdora prawdziwą motywacją

Zbigniew Buczkowski podbił serca telewidzów rolą Wiesława Graczyka z serialu „Graczykowie” oraz Henryka Lermaszewskiego w produkcji „Dom”. Aktor ma na swoim koncie również liczne role filmowe i epizodyczne. Prywatnie gwiazdor od wielu lat spełnia się jako mąż, ojciec i dziadek.

Rodzina Zbigniewa Buczkowskiego. Aktor wkrótce powita na świecie kolejnego potomka

W 1981 roku Zbigniew Buczkowski powiedział „tak” Jolancie, u której boku trwa do dziś. Co ciekawe, gwiazdor poznał swą przyszłą wybrankę dzięki interwencji bliskiej mu osoby.

Okazuje się, że aktora i Jolantę wyswatała matka Zbigniewa Buczkowskiego. Wraz z koleżanką umówiły Jolantę i Zbigniewa na spotkanie w kawiarni. Strzał okazał się tym w dziesiątkę - strzała Amora trafiła w serca zeswatanych i już po roku doprowadziła ich do ślubu.

Para szybko założyła rodzinę; ze związku przyszło na świat dwoje dzieci. Rok po ceremonii zaślubin Zbigniew Buczkowski i jego małżonka powitali na świecie pierwsze dziecko, córkę Hannę. W 1984 roku rodzina Buczkowskich znów się powiększyła - dołączył do niej syn aktora, Michał.

Dzieci Zbigniewa Buczkowskiego są już dorosłe i założyły własne rodziny. Aktor jest dziadkiem łącznie czworga wnuków: Piotra, Kuby, Tomka i Kingi. Ostatnio podczas rozmowy gwiazdora z tygodnikiem „Świat i Ludzie” wyszło na jaw, że rodzina Buczkowskich znów się powiększy.

Zbigniew Buczkowski wyjawił już płeć nowego członka rodziny. Wiadomo także, kiedy drugie dziecko córki aktora przyjdzie na świat. Do rozwiązania zostało tylko kilka tygodni, dziecko ma urodzić się w czerwcu.

- Tak, będzie wnusia! Siostrzyczka Tomcia, czyli drugie dziecko w rodzinie mojej córki - potwierdził gwiazdor.

Grunt to rodzinka

Z innego wywiadu przeprowadzonego ze Zbigniewem Buczkowskim możemy dowiedzieć się, jak ważne są dla aktora jego własne pociechy. Gwiazdor dokładał wszelkich starań, by zapewnić im dobre wykształcenie. Dzieci są dla Zbigniewa Buczkowskiego radością i motywacją do działania.

- Całe życie dbałem o pociechy i dbam, starałem się, żeby skończyły studia. Dzięki nim mam dla kogo żyć, mam wspaniałą rodzinę, w tym cudowne wnuki - mówił aktor.

Opublikowany przez Zbigniewa Buczkowskiego Poniedziałek, 23 grudnia 2019

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik, WP

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]