Zbigniew Zamachowski na spacerze z córką Żródło: TRICOLORS/East News

Zbigniew Zamachowski może liczyć na wsparcie bliskich. Spotkano go na spacerze z córką

23 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Zbigniew Zamachowski zaczyna układać swoje życie od nowa. Aktor, który kilka tygodni temu rozstał się z żoną, może liczyć na wsparcie dzieci. Niedawno paparazzi przyłapali go na spacerze z córką, Bronką. Oboje od zawsze lubili ze sobą rozmawiać.

  • Małżeństwo Moniki i Zbigniewa Zamachowskich przeszło do historii
  • Po rozstaniu aktora wspiera między innymi córka, Bronka
  • Młoda kobieta debiut filmowy ma już za sobą

Zbigniew Zamachowski szykuje się do kolejnego rozwodu. Aktor ma na swoim koncie już dwa nieudane małżeństwa – pierwsze z Anną Komornicką i drugie z Aleksandrą Justą. Teraz do grona jego byłych żon dołączy Monika Zamachowska.

Głośne rozstanie Zamachowskich

Choć o kryzysie między Moniką a Zbigniewem mówiło się już od kilku miesięcy, para nie komentowała tych doniesień. Na początku marca bieżącego roku aktor wyprowadził się jednak z ich wspólnego gniazdka na warszawskim Żoliborzu. Wtedy media obiegła informacja o definitywnym rozpadzie znanego małżeństwa.

Zdjęcia Zbyszka wynoszącego swoje rzeczy z mieszkania w jednej chwili trafiły do największych serwisów internetowych w Polsce. Stąd wiadomo, że w wyprowadzce aktorowi pomagał syn. Mężczyzna może liczyć nie tylko na jego pomoc, ale i na wsparcie pozostałych pociech. Przypomnijmy, że Zamachowski ma czworo dzieci – Marię, Tadeusza, Antoniego i Bronisławę.

Najmłodsza Bronka spędziła niedawno dzień w towarzystwie swojego taty. Oboje udali się na spacer, a później do kawiarni. Paparazzi przyłapali ich, gdy bez pośpiechu cieszyli się pierwszymi wiosennymi promykami słońca. Cały czas byli też pochłonięci rozmową.

Krzysztof Krawczyk zagrał rolę harcerza w filmie Krzysztof Krawczyk zagrał rolę harcerza w filmie "Szatan z siódmej klasy"Czytaj dalej

Bronka pójdzie w ślady ojca?

Bronisława Zamachowska urodziła się w 2001 roku, co oznacza, że w tym roku będzie obchodzić swoje dwudzieste urodziny. To czas, kiedy młoda kobieta będzie musiała podjąć ważne życiowe wybory. Jeżeli postanowi zostać aktorką, nie będzie mogła narzekać na brak doświadczenia. Bronka debiut filmowy ma bowiem za sobą.

Córka Zbyszka Zamachowskiego i Aleksandry Justy wystąpiła w filmie Andrzeja Wajdy „Powidoki”. Trzynastoletnia wówczas Bronka wcieliła się w postać Niki – córki malarza i rzeźbiarki. Za tę rolę została nominowana do najważniejszych nagród filmowych w Polsce – Orłów.

- Podeszła do sprawy bardzo rzetelnie– mówiła jej starsza siostra, Maria.

Monika i Zbyszek nie doczekali się potomstwa

Choć zarówno Zbyszek, jak i Monika wiedzą, co to znaczy być rodzicem, wspólnie nigdy nie zdecydowali się na dziecko. W jednym z wywiadów dziennika wyznała, że w ogóle nie marzyła o zajściu w ciążę ze swoim trzecim mężem.

- Intuicja, instynkt podpowiadały mi, że to nie jest dobry pomysł – tłumaczyła (więcej TUTAJ).

Bronisława ZamachowskaBronisława Zamachowska w 2018 roku (źródło: TRICOLORS/East News)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”
  2. Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami
  3. Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło:

Następny artykuł