Małgorzata Rozenek Żródło: instagram.com/@m_rozenek

Znane jest wykształcenie Małgorzaty Rozenek

22 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Sprowokowana Małgorzata Rozenek ujawniła swoje wykształcenie. Okazuje się, że słynna “perfekcyjna pani domu” może pochwalić się wysokim stopniem naukowym. Przy okazji wyjawiła również, że z polskim prawem jest za pan brat.

  • Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się w sieci zdjęciami z wakacji
  • Przy okazji jednej z internetowych nagonek pod urlopową publikacją celebrytka wyjawiła, jakie ma wykształcenie
  • Żona Radosława Majdana studiowała na Uniwersytecie Warszawskim

Na początku 2021 roku Małgorzata Rozenek popłynęła z prądem i podobnie jak wiele innych polskich gwiazd uciekła od zimy do jednego z ciepłych krajów. To właśnie zdjęcie ze wspomnianych wakacji, jakie żona byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej zamieściła w social mediach, zmobilizowało internautów do sypnięcia komentarzami. Celebrytka pokazała, jak wypoczywała z rodziną w Ameryce Północnej.

Rajskie wakacje Małgorzaty Rozenek

W tym roku Małgorzata Rozenek zabrała rodzinę do wyścielanego cieniem palm, gorącego Meksyku. To popularny kierunek wycieczkowy wśród polskich gwiazd - na odwiedziny tego niewątpliwie bogatego w malownicze widoki państwa niedawno zdecydowała się również Dorota Rabczewska (Doda).

Małgorzata Rozenek wypoczywała w Tulum w styczniu 2021 roku. Naturalnie celebrytka pozostała z fanami w kontakcie, chętnie udzielając się w social mediach, w tym na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Profil “perfekcyjnej pani domu” zalały zatem rajskie obrazy rodem z widokówek. Było na nich wszystko, o czym marzą entuzjaści leniwego wypoczynku nad lazurową wodą.

- Ten rok zapowiada się bardzo intensywnie. Cieszę się więc, że mam okazje odpocząć i naładować baterię. Taki czas bardzo mi pomaga poukładać wszystko w głowie, zaplanować i zmagazynować siły na podbój świata - pisała radośnie Małgorzata Rozenek.

Polscy artyści będą mieć wyższe emeryturyPolscy artyści będą mieć wyższe emeryturyCzytaj dalej

Celebrytka odpowiedziała na zarzuty o “nicnierobienie”. Przy okazji pochwaliła się wykształceniem

To właśnie pod jedną z wakacyjnych fotek na profilu Małgorzaty Rozenek rozpętała się burza, w wyniku której celebrytka wyjawiła, o jakie wykształcenie zawalczyła, będąc na studiach. Tamtego dnia żona Radowława Majdana pokazała fanom zdjęcie, do którego pozowała w kusym, plażowym stroju. Tuż obok małżonek “perfekcyjnej pani domu” cieszył oczy widokiem opalonej partnerki.

We wpisie opatrującym fotografię Małgorzata Rozenek zaapelowała do fanów o to, by nie marnowali siły i czasu na wchodzenie w słowne dyskusje. Apel jak widać nie zadział. Jedna z internautek dorzuciła bowiem swoje trzy grosze, zarzucając celebrytce “nicnierobienie”.

- To fajnie, że ma się hajs i czas na wycieczki, nie robiąc nic - napisała komentująca.

To właśnie na te słowa Małgorzata Rozenek postanowiła zareagować. By wyprowadzić internautkę z błędu, pochwaliła się listą życiowych dokonań. Okazuje się, że “perfekcyjna pani domu” doskonale zna przepisy prawa i szczyci się stopniem doktora. Małgorzata Rozenek zdobywała wykształcenie, studiując na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

- Skończyłam studia prawnicze z bardzo dobrą średnią, dostałam się na studia doktoranckie, gdzie było 7 osób na jedno miejsce. Ukończyłam je również z bardzo dobrą średnią - poinformowała Internet “perfekcyjna pani domu”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Na Temat, Pudelek, Instagram

Następny artykuł