Swiatgwiazd.pl
Zofia Zborowska

TRICOLORS/East News

Zofia Zborowska o chrzcie swojego dziecka. "Jak dla mnie takie decyzje powinny być podejmowane świadomie"

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się pierwszego dziecka. Niedawno podczas sesji Q&A w mediach społecznościowych aktorka wyjawiła, że ona i jej partner nie planują ochrzcić nowego członka rodziny. Powiedziała również, dlaczego podjęli taką decyzję. Chodzi o świadome dokonywanie wyborów.

  • Niedawno Zofia Zborowska ogłosiła, że spodziewa się dziecka

  • Dziś chętnie odpowiada na pytania fanów dotyczące macierzyństwa i wychowania

  • Wyznała, dlaczego nie zamierza ochrzcić swojego potomka

Zofia Zborowska, córka związanych z aktorstwem Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej, zasłynęła między innymi z udziału w rozrywkowym show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktorka pojawiała się również w wielu produkcjach telewizyjnych, w tym w serialach „Barwy szczęścia” czy „Druga szansa”. Ostatnio za pośrednictwem social mediów przekazała fanom niezwykle ważną wiadomość.

Zofia Zborowska spodziewa się pierwszego dziecka

Obecnie internetowy zakątek Zofii Zborowskiej na Instagramie odwiedza grono ponad 300 tys. użytkowników. To właśnie im pod koniec marca 2021 roku aktorka przedstawiła nietypowy rebus.

W niedzielę 28 marca na profilu Zofii Zborowskiej pojawiło się zagadkowe zdjęcie. Pojawiła się na nim z małżonkiem Andrzejem Wroną, polskim siatkarzem. Para pozowała, stojąc tuż obok siebie - sportowiec trzymał w rękach dwa wielkie worki lodu, podczas gdy Zofia Zborowska wskazywała na swój odsłonięty brzuch.

Internauci szybko rozprawili się z rebusem i rozszyfrowali ukrytą wiadomość małżonków. Chodziło o słowa „ice ice baby”, z których użyciem para postanowiła przekazać rodakom wieść o ciąży Zofii Zborowskiej. W sekcji komentarzy natychmiast posypały się gratulacje, nie zabrakło ich również od innych przedstawicieli polskiego show-biznesu.

- Zośka, ale czad. Gratulacje kochana - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Aktorka wyjawiła, dlaczego jej dziecko nie otrzyma chrztu

Odkąd wiadomość o ciąży ujrzała światło dzienne, Zofia Zborowska chętnie mówi o swoim dziecku i planach, jakie rodzice snują w związku z pojawieniem się na świecie nowej istoty. Podczas live’a na Instagramie aktorka zgodziła się odpowiedzieć na parę pytań dotyczących kwestii wiary. Przyznała wówczas, że wraz z małżonkiem nie planują posłać dziecka do komunii ani go ochrzcić.

Decyzję motywuje pragnieniem, by nowy członek rodziny samodzielnie podejmował tego typu decyzje. Zofia Zborowska przyznaje jednocześnie, że jej zdaniem przystąpienie do komunii oraz chrztu powinno być świadomą decyzją człowieka.

- To, na co się nie godzę, to chrzest i komunia. Bo jak dla mnie takie decyzje powinny być podejmowane świadomie i bez stresu - tłumaczyła w mediach społecznościowych.

Do podobnej decyzji przychylili się Małgorzata Rozenek-Majdan i jej małżonek Radosław, były reprezentant Polski w piłce nożnej. Jak wyjaśniał podczas jednego z wywiadów Radosław Majdan, do wyboru rodziców przyczynił się między innymi stosunek Kościoła do zapłodnienia in vitro.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mąż Bogumiły Wander przekazał smutne wieści o żonie

  • Magda Gessler przez karierę zaprzepaściła kontakt z synem

  • Na pogrzebie Bronisława Cieślaka pojawiła się wyjątkowa osoba

Źródło: Pomponik, Onet, Instagram, Gala

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >