Swiatgwiazd.pl
A Małysz EN

TRICOLORS/East News

Żona Adama Małysza wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Fani gratulują

19 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Adam Małysz to człowiek-legenda. Mało kto osiągnął w polskim sporcie tyle, co on. Adam od jakiegoś czasu nie bierze udziału w skokach. Teraz przyszedł czas, aby karierą zajęła się jego żona. Kobieta od razu zaczyna z grubej rury — weźmie udział w Tańcu z Gwiazdami!

  • Adam Małysz to najsłynniejszy polski skoczek narciarski

  • Mężczyzna przeszedł w stan spoczynku

  • Jego żona, Izabela, weźmie udział w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami

Izabela, która zawsze żyła w cieniu męża, lecz wiernie kibicowała mu z trybun, postanowiła zawalczyć o własną karierę w showbiznesie. Popularne nazwisko sprawiło, że już od dłuższego czasu otrzymywała propozycje. Jednak dopiero teraz poczuła, że to jej moment.

Adam Małysz — życie prywatne

W życiu Adama Małysza prym wiodły zawsze skoki narciarskie i zamiłowanie do sportu. Taki stan rzeczy zmienił się w 1997 roku, gdy poślubił Izabelę. Nie wszyscy wróżyli związkowi długi staż. Wszak Izabela była katoliczką, a Adam... luteraninem.

Okazuje się, że od ślubu z Izabelą jego kariera nabrała jeszcze większego rozpędu. Zdobył cztery medale olimpijskie i sześć medali mistrzostw świata. Cztery razy zdobył Puchar Świata i trzy razy wygrał Letnie Grand Prix. Lista jego osiągnięć w dziedzinie skoków narciarskich mogłaby ciągnąć się jeszcze długo.

Obecnie Adam Małysz przeszedł w stan spoczynku i zajmuje stanowiska dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Przyszedł czas, żeby swoją karierą zajęła się jego żona, Izabela.

M Wojciechowska IG

Martyna Wojciechowska skomentowała wpis Przemka Kossakowskiego nt. rozstania

CZYTAJ DALEJ

Żona Adama Małysza wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Polsat korzysta z przerwy od ramówkowych nowości i podczas wakacyjnej przerwy powoli zdradza, kogo zobaczymy w nowych jesiennych wydaniach ulubionych show Polaków — Tańcu z Gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jedno jest pewne — jesień w Polsacie będzie pełna gwiazd!

Serwis "Pomponik" podaje, że w nowej edycji Tańca z Gwiazdami weźmie udział Izabela Małysz, żona najsłynniejszego polskiego skoczka narciarskiego. Podobno Izabela od wielu lat otrzymuje propozycje pojawienia się w tanecznym show, lecz dopiero teraz stwierdziła, że to będzie odpowiedni moment dla niej, by wyjść z cienia męża i zabłysnąć na czerwonym dywanie.

Informator portalu "Pomponik" donosi też, że Iza wprost nie może się doczekać treningów, chociaż wie, że będzie to ciężkie wyzwanie. Jednak niczego się nie obawia, bo ma niezwykłe oparcie w mężu, który jest jej największym kibicem. Ciekawe jak Małysz poradzi sobie po drugiej stronie?

Izabela Małysz dołącza do potwierdzonej grupy znanych twarzy, która tej jesieni będzie pląsać po parkiecie studia Polsatu. Należą do niej: Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba, Magdalena "Kajra" Kajrowicz, Radek Liszewski, Wojciech "Fit Oldboy" Węcławowicz, Kinga Sawczuk, Jerzy "Juras" Wroński, Piotr Mróz i Denis Urubko.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pomponik

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >