Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > 5 polskich gwiazd, które zostały mamami po 42. roku życia. Rekordzistka to "najstarsza matka w Polsce"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.05.2023 10:21

5 polskich gwiazd, które zostały mamami po 42. roku życia. Rekordzistka to "najstarsza matka w Polsce"

Weronika Marczuk, Barbara Sienkiewicz, Katarzyna Sokołowska
fot. KAPiF/Jan BIELECKI/East News

Dziś w całej Polsce obchodzimy jedno z najbardziej szczególnych świąt, czyli Dzień Matki. Gwiazdy co rusz udowadniają nam, że macierzyństwo nie zna granic, nawet tych wiekowych. Przestawiamy znane Polki, które zostały mamami w dojrzałym wieku.

Macierzyństwo potrafi wywrócić życie do góry nogami, gdy na świecie pojawia się nowy człowiek. Wiele gwiazdy nie spieszy się z podjęciem tak ważnej decyzji. Oto prawdziwe rekordzistki w tej kwestii.

Znane mamy po 42. roku życia

Weronika Marczuk

Aktorka i prezenterka długo marzyła o macierzyństwie. Nie poddawała się w spełnieniu marzenia, choć wiele prób zakończyło się dla niej bolesnym doświadczeniem. Przed przyjściem na świat ukochanej córeczki, dziewięć razy straciła ciążę, w tym bliźniaczą. Malutką Annę powitała w 2020 roku, mając 48 lat.

Katarzyna Sokołowska

Gwiazda programu "Top Model" zaszła w ciążę w wieku 49 lat. Długo wyczekiwany syn przyszedł na świat w ubiegłym roku. Reżyserka pokazów w mediach społecznościowych chętnie dzieli się kulisami macierzyństwa z obserwatorami. Opieka nad malcem dała jej wiele satysfakcji.

Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek sama na gali wręczenia nagród, musiała wytłumaczyć Kurzajewskiego

Znane mamy po 42. roku życia

Kinga Korta

Celebrytka zyskała popularność dzięki programowi TVN "Żony Hollywood". Widzowie mogli obserwować jej długą podróż do macierzyństwa, która wielokrotnie usłana była łzami rozczarowania. Ostatecznie 50-latce udało się zajść w ciążę i obecnie jest szczęśliwą mamą Grayson'a.

Małgorzata Rozenek

Prezenterka porannego programu "Dzień Dobry TVN" trzykrotnie cieszyła się macierzyństwem, dzięki metodzie in vitro. Najmłodszy syn, Henio, przyszedł na świat, gdy gwiazda miała 42 lata. W mediach społecznościowych chętnie pokazuje czas spędzony z dziećmi. Niedawno całą rodziną świętowali urodziny syna.

Rekordzistka urodziła bliźnięta w wieku 60 lat

Barbara Sienkiewicz

Przypadek polskiej aktorki był szeroko komentowany w mediach, gdy na jaw wyszło, że urodziła bliźniaki w wieku 60 lat. Wokół decyzji o macierzyństwie w tak dojrzałym wieku pojawiło się mnóstwo krytyki. Została okrzyknięta nawet "najstarsza matka w Polsce". Obecnie gwiazda nie udziela się medialne, wychowując wyczekiwanego syna i córkę.

Zobacz zdjęcia:

Barbara Sienkiewicz EA (2).jpg
fot. Jan BIELECKI/East News