Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 52-letni Liroy otworzył się na temat relacji z 40-letnim synem. "Parę razy się rozpłakałem"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.02.2024 19:06

52-letni Liroy otworzył się na temat relacji z 40-letnim synem. "Parę razy się rozpłakałem"

Liroy
Liroy, fot. KAPiF

Liroy jest polskim raperem znanym z takich hitów jak “Hello” czy "Moja Autobiografia". Jakiś czas temu rozstał się z wieloletnią partnerką. Teraz opowiedział również o relacjach, jakie ma z niewiele młodszym od siebie synem. Nie zabrakło wzruszających słów. 

Związek Liroya z Joanną Krochmalską

W związku z innymi zobowiązaniami Liroy i jego żona, znana modelka Joanna Krochmalska postanowili rozstać się po wielu latach szczęśliwego małżeństwa. Para, która zawarła związek małżeński w 2012 roku, doczekała się trojga dzieci i była częstym gościem na różnego rodzaju wydarzeniach społecznych. Jednakże, w miarę upływu lat, związek Krochmalskiej i Liroya zaczął się pogarszać, głównie z powodu zaangażowania rapera w politykę oraz coraz rzadszych powrotów do domu związanych z nowymi wyzwaniami zawodowymi.  

Relacja z Joasią rozluźniła się, gdy Piotrek był posłem. Rzadko bywał w domu, zakładał partię. Mnóstwo rzeczy poza domem go pochłaniało. To wolny duch, dlatego znakomicie odnalazł się w czasie rejsu przez Atlantyk. To pragnienie wolności i imprezowy styl życia połączył go z Antkiem Królikowskim, z którym bardzo się w programie zaprzyjaźnili - twierdzi informator portalu Plotek. 

Po czasie oboje oficjalnie przyznali się do rozstania. Okazuje się, że nie tylko relacja miłosna była trudna dla rapera. Jakiś czas temu otworzył się i opowiedział o swoim ojcu. Jego wyznanie jest szokujące.

Nie żyje Radoskór. Koledzy z branży potwierdzili smutną wiadomość Maja Hirsch opowiedziała o wspomnieniach z "Przez Atlantyk". Jedno zapadło w pamięci szczególnie

Liroy wspomina traumatyczne dzieciństwo

Liroy był jednym z uczestników programu “Przez Atlantyk”. To właśnie tam wyznał wstrząsające fakty ze swojego dzieciństwa. Użył nawet stwierdzenia, że bał się o własne życie. Ojciec groził mu codziennie. 

Moje życie było zagrożone każdego dnia. On mi mówił, że mnie zamorduje każdego dnia. Ja spałem z nożem pod poduszką każdego dnia bardzo wiele lat. Nożem, który zresztą on sam zrobił - zdradził raper.

Powiedział też, że nie był najłatwiejszym dzieckiem. Matka często martwiła się o jego przyszłość. 

Byłem dość trudnym dzieciakiem. Miałem problemy z prawem, uciekałem z domu wiele razy. Moja matka wolałaby chyba na tamtym etapie, żebym był ślusarzem, a nie chłopakiem takim z ulicy, który może skończyć w więzieniu - powiedział. 

Dzięki muzyce udało mu się odnaleźć szczęście. Jego świat jednak znowu się zachwiał, gdy wyruszając w swoją największą trasę koncertową, dowiedział się, że jego ojciec odebrał sobie życie.

Mój ojciec popełnił samobójstwo ileś godzin przed rozpoczęciem mojej największej trasy koncertowej. Wiedział o niej - wyznał Liroy.

Widać, że raper teraz dla swoich dzieci chce być takim ojcem, jakiego sam nigdy nie miał. Wypowiedział się o relacjach z nimi. Wspomniał też o tym, że najstarsze dziecko ma już 40-lat, czyli tylko o 12 mniej od Liroya. 

 

Liroy o relacji z niewiele młodszym od niego synem

Liroy był w związku z Joanną Krochmalską przez 10 lat. W tym czasie doczekali się trójki dzieci: Michelle, Dekstera oraz Piotra. Raper opowiedział o tym, że to one są jego największym szczęściem. Zdradził też, że najważniejsze jest to, żeby dzieci czuły od rodziców miłość.

 Sukcesem są moje dzieci. Mam fajne dzieciaki. Dużą część mojego czasu zajmuje rodzina. Moje dzieciaki nigdy nie miały sytuacji, że nie było mnie w domu ponad miesiąc. Najważniejsze jest to, żeby dawać miłość za każdym razem, żeby dzieciaki czuły, że są kochane. Wydaje mi się, że są szczęśliwe - wyznał raper w "Przez Atlantyk". 

W tym wywiadzie również Liroy powiedział dość zaskakujący fakt o swoim życiu. Jego najstarszy syn ma 40 lat, co zabrzmiało mocno kontrowersyjnie, patrząc na to, że sam muzyk ma zaledwie 52 lata

Raper szybko jednak sprostował sytuację, tłumacząc, że mężczyzna nie jest jego biologicznym dzieckiem, lecz przybranym synem, którym zaopiekował się lata temu.

Mam syna, który niedawno skończył 40 lat i jest szczęśliwym człowiekiem. Parę razy się rozpłakałem, jak mi dziękował za to, że go wychowałem. Nie jest moim biologicznym synem, ale to mój syn. [...] Zacząłem go wychowywać gdzieś od ósmego roku życia i wtedy zacząłem być dla niego ojcem i jestem do dzisiaj - wyznał Liroy. 

Spodziewaliście się po Liroyu takich intymnych wyznań?

Liroy, fot. KAPiF
Liroy, fot. KAPiF
Liroy, fot. KAPiF
Liroy, fot. KAPiF
Liroy, fot. KAPiF
Liroy, fot. KAPiF
Nie tylko Cichopek i Hakiel. Media donoszą, że Liroy też rozstał się z żoną
Liroy i Joanna Krochmalska
Liroy i Joanna Krochmalska, TRICOLORS/East News
Media donoszą o kolejnym rozwodzie w polskim show-biznesie, tym razem chodzi o wieloletnie małżeństwo Liroya z Joanną Krochmalską. Para podobno nie mieszkała razem od dłuższego czasu. Czy poznamy oficjalne stanowisko rapera?Niedawno żyliśmy informacją na temat rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Para była małżeństwem 17 lat. Oficjalne donosienia spadły na nas jak grom z jasnego nieba. To nie koniec sensacyjnych informacji dotyczących rozstań w polskim show-biznesie.
Czytaj dalej
Jak rodzina Antka Królikowskiego zareagowała na jego nową dziewczynę? "Bardzo ją polubili"
Antek Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska ocenia nową partnerkę swojego syna, Antka Królikowskiego? Aktorka ma pozytywnie spoglądać na rozwijającą się relację.W życiu gwiazdora nastąpiło ostatnio wiele zmian prywatnych i zawodowych. Stacja telewizyjna TVN rozpoczęła emisję programu "Przez Atlantyk" w którym grupa polskich celebrytów mierzy się z ogromną mocą oceanu. Na nieznanych wodach muszą poradzić sobie w asyście dwóch doświadczonych kapitanów. Oprócz gwiazdora na pokład weszli m.in.: Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Piotr „Liroy” Marzec oraz Zygmunt Miłoszewski.Prywatnie aktor wprowadził swoją nową dziewczynę do kręgu bliskiej rodziny. Matka Antka Królikowskiego podobno przychylnym okiem spoglądania na wybrankę syna.
Czytaj dalej