Afera po występie Mołek. Ludzie są wściekli po tym, co pokazała. "To chyba sabotaż"
Występ Magdy Mołek w trzecim odcinku “Tańca z Gwiazdami” wywołał prawdziwą burzę. Widzowie są wściekli.
Fenomen "Tańca z Gwiazdami"
Rozpoczął się kolejny sezon kultowego programu " Taniec z Gwiazdami " , który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Tym razem na parkiecie pojawiło się aż 12 par, które przez najbliższe tygodnie będą walczyć o uznanie jurorów oraz sympatię widzów. Show, będące połączeniem rywalizacji, sztuki tanecznej i emocji, znów przyciąga uwagę milionów. Stawka jest wysoka – zwycięzcy nie tylko zdobędą prestiżową Kryształową Kulę , ale również atrakcyjne nagrody pieniężne: 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza.
Już pierwszy odcinek dostarczył widzom niezapomnianych wrażeń. Na parkiecie nie zabrakło emocji – od zachwytów po momenty pełne napięcia. Niektóre występy wywołały prawdziwą burzę w mediach społecznościowych, gdzie widzowie dzielili się swoimi opiniami i wrażeniami. Jedni chwalili zaangażowanie uczestników, inni krytykowali techniczne niedociągnięcia, ale jedno jest pewne – format znów wzbudził ogromne zainteresowanie.
Dla uczestników rozpoczęcie rywalizacji to kulminacja tygodni intensywnych treningów i przygotowań. Każda para na parkiecie daje z siebie wszystko, aby zachwycić profesjonalne grono jury , które ocenia ich występy pod kątem techniki, emocji oraz interpretacji muzyki. Jury, składające się z ekspertów tanecznych i osobowości medialnych, nie tylko ocenia, ale także motywuje uczestników do dalszej pracy, często dzieląc się konstruktywnymi uwagami, które mają pomóc w doskonaleniu ich umiejętności.
Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"?
Program nie tylko jest wyzwaniem dla gwiazd, które często stawiają swoje pierwsze kroki w tańcu, ale również dla zawodowych tancerzy, którzy muszą wykazać się cierpliwością, kreatywnością i zdolnością do nauczania. Wspólne treningi budują między nimi wyjątkową więź , która często przenosi się na parkiet, dodając występom autentyczności i emocji.
Z każdym kolejnym odcinkiem napięcie rośnie, a rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta. Uczestnicy muszą nie tylko sprostać wymaganiom jury, ale także zdobyć poparcie widzów, których głosy są kluczowe w utrzymaniu się w programie. Każdy występ to dla nich szansa na pokazanie swojego talentu, determinacji i pracy, którą włożyli w przygotowania. Najmniej głosów w drugim odcinku zdobyli Maciej Kurzajewski i Lenka Klimentova i to właśnie oni pożegnali się z programem.
"Taniec z Gwiazdami" to nie tylko program rozrywkowy, ale także spektakl pełen pasji, emocji i inspiracji. Każdy odcinek to nowe historie, nowe wyzwania i nowe emocje, które przyciągają widzów przed telewizory. Przez najbliższe tygodnie parkiet stanie się miejscem, gdzie marzenia uczestników będą się spełniać lub kończyć, a widzowie będą mogli śledzić ich taneczną podróż pełną wzlotów i upadków. Jedno jest pewne – ten sezon zapowiada się wyjątkowo ekscytująco! Chociażby ze względu na dogrywki. Od niej właśnie rozpoczął się trzeci odcinek. O pozostanie w programie rywalizowali: Magdalena Narożna i Cezary Trybański.
To jednak nie wszystkie emocje, na które musieli być przygotowani widzowie i uczestnicy. Na parkiecie sporo się działo.
Widzowie niezadowoleni po występie Magdy Mołek
Magdalenie Mołek na parkiecie towarzyszy Michał Bartkiewicz. Para w trzecim odcinku pod hasłem latino night zatańczyła mambo, do piosenki z filmu “Różowa Pantera”. Jurorzy nie kryli zachwytu tym, co dziennikarka i jej partner pokazali na parkiecie. Jurorzy przyznali im 31 punktów i docenili postępy, jakie gwiazda zrobiła od poprzedniego odcinka.
Inne go zdania byli widzowie Polsatu. W social mediach natychmiast rozpoczęła się wrzawa, a Instagram zalała lawina komentarzy.
- Niestety oceny pokazują, że nazwisko i sława mają znaczenie dla jury. Magda jest bardzo sztywna ale to Magda Mołek więc jest fajnie, miło i wysoko. Ola od Kuciny tańczyła bardzo podobnie i już oceny niższe…
- I w czym Magda była lepsza od Oli ? Chyba tylko w tym że ma bardziej znane nazwisko...
- Za co tak wysokie oceny ? Przecież Michał nią szarpał Magda ledwo się ruszała, jest strasznie sztywna.
- Magda bardzo słabo.. Nie wiem skąd te punkty.
- Zawyżone oceny.
- Dzisiejszy odcinek to chyba sabotaż przeciwko Oli i Wojtkowi bo to drewno nie zasłużyło na 31 punktów.
- Sztywna bardzo. Oceny kompletnie nie adekwatne do tańca. Ale przecież nazwisko gra tu rolę.
Magda mogła jednak liczyć też na swoich fanów, którzy postanowili wesprzeć ją ciepłym słowem.
- Daliście czadu.
- Magda super. Wiedziała, że jeszcze odpalisz wrotki.
- Jezuu. Jak pięknie, powinno być 40.
Poniżej możecie zobaczyć mambo w wykonaniu Magdy i Michała.


