Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Chylińska

TRICOLORS/East News

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z synem. "Macierzyństwo mnie uratowało"

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Agnieszka Chylińska opublikowała na swoim Instagramie czarno-białe zdjęcie, na którym trzyma na rękach swojego malutkiego synka. Piosenkarka opowiedziała pod nim o swoim macierzyństwie oraz związanymi z nim przeżyciami. Większej szczerości nikt się po niej nie spodziewał - „Macierzyństwo mnie uratowało” - napisała artystka.

  • Agnieszka Chylińska jest mamą trójki dzieci

  • Ma syna i dwie córki

  • Piosenkarka stwierdziła, ze macierzyństwo ją uratowało

Agnieszka Chylińska należy do grona piosenkarek, które uwielbiają dzielić się swoimi przemyśleniami z fanami w mediach społecznościowych. Niemal codziennie publikuje na swoim Instagramie nowe posty, gdzie porusza istotne i ciekawe tematy. Tym razem opowiedziała o macierzyństwie.

Agnieszka Chylińska o macierzyństwie

Kariera muzyczna Agnieszki Chylińskiej jest niepodważalnie udana. Piosenkarka cieszy się niezwykle dobrym uznaniem w całym kraju, a jej opinia została zdecydowanie ulepszona dzięki roli jurorki w programie „Mam Talent”, gdzie zasiada od pierwszej jego edycji.

Jak większość ludzi swoje życie zawodowe musiała łączyć z prywatnym, gdzie nie zawsze układało jej się tak jakby tego chciała. Jednak artystka może mówić o wielu powodach do radości i szczęścia. Jednym z nich jest oczywiście macierzyństwo.

Zamieściła dziś na swoim Instagramie długi wpis, w którym opowiedziała o jego urokach, oraz przedstawiła swój pogląd na całokształt pełnionej przez siebie roli matki. Jak twierdzi, początkowo nie było jej łatwo, jednak z czasem wszystko zaczęło się normować.

Tatiana Okupnik - ea

Tatiana Okupnik jest nieuleczalnie chora. "Kości zaczęły mi pękać na potęgę"

CZYTAJ DALEJ

- Macierzyństwo miało być dla mnie kolejnym sukcesem, rolą w którą wejdę instynktownie, z radością, zapałem i pewnością siebie [...] Okazało się brutalnym strzałem w mój egoizm, w wieczne dogadzanie sobie w myśl zasady "bo ja zawsze miałam ciężko"... Musiałam umrzeć a wraz ze mną wszystko, w co wówczas wierzyłam - napisała Agnieszka Chylińska.

Macierzyństwo Agnieszki Chylińskiej

Opublikowane przez Agnieszkę Chylińską zdjęcie przedstawia ją oraz jej synka Ryszarda, który przyszedł na świat w 2006 roku. Jego ojcem jest Marek Cygan, podobnie jak dwóch, później urodzonych córek: Estery (2010) oraz Krystyny (2013).

Piosenkarka przyznała, że etap, podczas którego została wykonana fotografia był dla niej bardzo ciężki. Czuła się wówczas bardzo zagubiona i osamotniona. Na szczęście z czasem wszystko zaczęło się normować.

- Dzisiaj mogę powiedzieć, że macierzyństwo mnie uratowało, pomogło odnaleźć w sobie pokłady miłości, o której istnienie siebie samej nie podejrzewałam - prawi Agnieszka Chylińska.

Na zakończenie dodała, że jest to niekończący się proces, który trwa i będzie trwać. Życzymy wszystkiego najlepszego i samych sukcesów!

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Michał Szpak ma dziewczynę? W sieci pojawiły się zdjęcia z tajemniczą blondynką

  • Ewa Krawczyk poprosiła biskupa o pomoc w sporze z Krzysztofem Krawczykiem juniorem

  • Ojciec Rafała Brzozowskiego właśnie został mistrzem świata. Czym się zajmuje?

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Matthew Strachan

Życie gwiazd

Matthew Strachan nie żyje

Czytaj więcej >
Figura

Życie gwiazd

Katarzyna Figura dostała rozwód. Ma za sobą 9 lat sądowej batalii

Czytaj więcej >
pilne

Życie gwiazd

Nie żyje Roger Michell. Był reżyserem filmu "Notting Hill"

Czytaj więcej >
Gessler

Życie gwiazd

Nieoczekiwany finał "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler musiała zakończyć współpracę z restauracją

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Ela Romanowska o hejcie. Wielokrotnie była obrażana w sieci

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Artur Barciś przeprosił Iwonę Pavlović. Napisał oświadczenie na Facebooku

Czytaj więcej >