Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Chylińska

TRICOLORS/East News

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z synem. "Macierzyństwo mnie uratowało"

25 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Agnieszka Chylińska opublikowała na swoim Instagramie czarno-białe zdjęcie, na którym trzyma na rękach swojego malutkiego synka. Piosenkarka opowiedziała pod nim o swoim macierzyństwie oraz związanymi z nim przeżyciami. Większej szczerości nikt się po niej nie spodziewał - „Macierzyństwo mnie uratowało” - napisała artystka.

  • Agnieszka Chylińska jest mamą trójki dzieci

  • Ma syna i dwie córki

  • Piosenkarka stwierdziła, ze macierzyństwo ją uratowało

Agnieszka Chylińska należy do grona piosenkarek, które uwielbiają dzielić się swoimi przemyśleniami z fanami w mediach społecznościowych. Niemal codziennie publikuje na swoim Instagramie nowe posty, gdzie porusza istotne i ciekawe tematy. Tym razem opowiedziała o macierzyństwie.

Agnieszka Chylińska o macierzyństwie

Kariera muzyczna Agnieszki Chylińskiej jest niepodważalnie udana. Piosenkarka cieszy się niezwykle dobrym uznaniem w całym kraju, a jej opinia została zdecydowanie ulepszona dzięki roli jurorki w programie „Mam Talent”, gdzie zasiada od pierwszej jego edycji.

Jak większość ludzi swoje życie zawodowe musiała łączyć z prywatnym, gdzie nie zawsze układało jej się tak jakby tego chciała. Jednak artystka może mówić o wielu powodach do radości i szczęścia. Jednym z nich jest oczywiście macierzyństwo.

Zamieściła dziś na swoim Instagramie długi wpis, w którym opowiedziała o jego urokach, oraz przedstawiła swój pogląd na całokształt pełnionej przez siebie roli matki. Jak twierdzi, początkowo nie było jej łatwo, jednak z czasem wszystko zaczęło się normować.

Tatiana Okupnik - ea

Tatiana Okupnik jest nieuleczalnie chora. "Kości zaczęły mi pękać na potęgę"

CZYTAJ DALEJ

- Macierzyństwo miało być dla mnie kolejnym sukcesem, rolą w którą wejdę instynktownie, z radością, zapałem i pewnością siebie [...] Okazało się brutalnym strzałem w mój egoizm, w wieczne dogadzanie sobie w myśl zasady "bo ja zawsze miałam ciężko"... Musiałam umrzeć a wraz ze mną wszystko, w co wówczas wierzyłam - napisała Agnieszka Chylińska.

Macierzyństwo Agnieszki Chylińskiej

Opublikowane przez Agnieszkę Chylińską zdjęcie przedstawia ją oraz jej synka Ryszarda, który przyszedł na świat w 2006 roku. Jego ojcem jest Marek Cygan, podobnie jak dwóch, później urodzonych córek: Estery (2010) oraz Krystyny (2013).

Piosenkarka przyznała, że etap, podczas którego została wykonana fotografia był dla niej bardzo ciężki. Czuła się wówczas bardzo zagubiona i osamotniona. Na szczęście z czasem wszystko zaczęło się normować.

- Dzisiaj mogę powiedzieć, że macierzyństwo mnie uratowało, pomogło odnaleźć w sobie pokłady miłości, o której istnienie siebie samej nie podejrzewałam - prawi Agnieszka Chylińska.

Na zakończenie dodała, że jest to niekończący się proces, który trwa i będzie trwać. Życzymy wszystkiego najlepszego i samych sukcesów!

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >