Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Agnieszka Woźniak-Starak o pracy Małgorzaty Rozenek. "Nie komentuję wszystkiego"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.11.2022 08:13

Agnieszka Woźniak-Starak o pracy Małgorzaty Rozenek. "Nie komentuję wszystkiego"

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Świat Gwiazd

Małgorzata Rozenek od września współprowadzi program "Dzień dobry TVN". Jej angaż budzi wśród fanów programu spore kontrowersje. A co do powiedzenia ma o niej jej koleżanka z pracy, Agnieszka Woźniak-Starak? Wyznała nam w szczerym wywiadzie.

Współprowadzącym Rozenek jest Krzysztof Skórzyński. Para ma udaną, pozytywną dynamikę i bardzo się lubi, a w wypowiedziach dla prasy nie szczędzą sobie pozytywnych słów. Co myślą o nowej współpracownicy inni prowadzący śniadaniówki TVN?

Małgorzata Rozenek w "Dzień dobry TVN"

Rozenek nie ukrywała radości z angażu w śniadaniowym programie stacji. Jest to jej kolejny, ogromny sukces w TVN, w którym prowadzi przeróżne formaty od 2012 roku. Jej kariera zaczęła się od kultowego cyklu "Perfekcyjna pani domu", który zaowocował wydaniem serii poradników o prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Po wakacjach pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN". Choć nie brakuje jej entuzjazmu, a w wywiadzie dla nas opowiedziała o specjalnych lekcjach wymowy, które pobiera u logopedy (więcej TUTAJ) widzowie i internauci nie mieli do tej pory dla niej zbyt wielu ciepłych słów.

Sytuacja zaczęła się zmieniać ostatnio. W oficjalnych mediach społecznościowych śniadaniowego programu pojawiły się pozytywne komentarze, doceniające wygląd i zachowanie Małgorzaty. Wygląda na to, że wysiłek, jaki dziennikarka wkłada w swoją pracę, w końcu się opłacił.

Agnieszka Woźniak-Starak o Małgorzacie Rozenek

O zdanie na temat Rozenek zapytaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak. Rozmawialiśmy z nią przy okazji premiery filmu "Listy do M. 5", na której się pojawiła. Na nasze pytanie udzieliła bardzo prostej odpowiedzi:

Nie komentuję takich rzeczy. Z premedytacją trzymam się troszeczkę na uboczu show-biznesu i nie bez powodu nie komentuję wszystkiego. A taki komentarz pociągnie za sobą lawinę kolejnych artykułów, więc staram się nie komentować poczynań moich kolegów – powiedziała z uśmiechem dziennikarka.

Trzeba przyznać, że jest to podejście bardzo rozważne i dyplomatyczne. Warto pochwalić ten rodzaj powściągliwości wśród gwiazd.

Cały wywiad do obejrzenia tutaj:

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Świat Gwiazd
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Świat Gwiazd
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Świat Gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Gwiazdy na premierze filmu "Listy do M. 5". Tomasz Karolak z córką, elegancka Dygant, połyskująca Woźniak-Starak

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].