Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy na premierze filmu "Listy do M. 5". Tomasz Karolak z córką, elegancka Dygant, połyskująca Woźniak-Starak
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 03.11.2022 22:15

Gwiazdy na premierze filmu "Listy do M. 5". Tomasz Karolak z córką, elegancka Dygant, połyskująca Woźniak-Starak

Gwiazdy na premierze Listy do M. 5
fot. Pawel Wodzynski/East News

Już niebawem "Listy do M. 5" trafią do kin. 3 listopada odbyła się oficjalna premiera filmu, na której pojawili się czołowi aktorzy produkcji oraz wiele znanych gwiazd. Dumnie pozowali przed fotoreporterami, prezentując swoje odświętne stylizacje.

Polska, świąteczna komedia romantyczna zgromadziła przez lata mnóstwo fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali kolejnej części filmu. Produkcję będzie można zobaczyć w kinach już od 4 listopada.

Gwiazdy na premierze "Listy do M. 5"

"Listy do M." to jedna z najpopularniejszych polskich komedii, która z każdą kolejną częścią zyskuje fanów. Produkcja najnowszej części miała miejsce 3 listopada, natomiast widzowie będą mogli obejrzeć film w kinach już od 4 listopada. Na oficjalnej premierze pojawiła się cała plejada gwiazd, z Tomaszem Karolakiem, głównym aktorem, na czele. Czołowe role w filmie zagrali również: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Maria Dębska i Jan Peszek.

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak na uroczystej premierze zaprezentował się klasycznej stylizacji. Postawił na czarny garnitur, a także buty, koszulę oraz krawat w tym samym kolorze. Co ciekawe, aktor na wydarzeniu nie pojawił się sam. Towarzyszyła mu córka Lena, której doczekał się z Violą Kołakowską.

Lena urodziła się 5 listopada 2007, a więc na dniach skończy 15 lat. Córka aktora na premierze filmu zaprezentowała się w czarnej sukience o długości midi, zdobionej koronką. Do kreacji dobrała masywne, wysokie glany. Uwagę zwrócił mocny makijaż, z akcentem na oczy.

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant, czyli filmowa Karina Lisiecka również postawiła na głęboką czerń. Na uroczystej premierze zaprezentowała się w błyszczącej bluzce, wyszywanej cekinami. Aktorka wyeksponowała dekolt, a do mieniącej się góry dobrała modne, luźne spodnie z długimi nogawkami, przykrywającymi buty. Spod długich spodni wystawały jedynie czubki czarnych szpilek.

Agnieszka Woźniak-Starak

Prezenterka i dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak zjawiła się na premierze "Listy do M. 5" w srebrnym, iskrzącym się garniturze. Błyszczący zestaw przykuwał uwagę, w szczególności finezyjne spodnie z rozcięciami, eksponującymi wiązane szpilki. Marynarka, na którą zdecydowała się Agnieszka, była wyjątkowo duża i luźna. Spod głębokiego dekoltu marynarki dało się dostrzec również czarną bluzkę wykończoną koronką. Na szyi gwiazdy zawisł długi naszyjnik z krzyżem.

Zobacz zdjęcia:

Tomasz Karola z córką Leną EA
Tomasz Karola z córką Leną, premiera filmu "Listy do M. 5", fot. Pawel Wodzynski/East News
Tomasz Karolak z córką EA
Tomasz Karolak z córką Leną, premiera filmu "Listy do M. 5", fot. Pawel Wodzynski/East News
Agnieszka Dygant EA
Agnieszka Dygant, premiera filmu "Listy do M. 5", fot. Pawel Wodzynski/East News
Agnieszka Woźniak-Starak EA
Agnieszka Woźniak-Starak, premiera filmu "Listy do M. 5", fot. Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Zwróciła uwagę na istotny szczegół

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].