Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomasz Karolak gorzko o "Rodzince.pl". Opowiedział, jak wyglądało życie za kulisami
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.09.2022 13:09

Tomasz Karolak gorzko o "Rodzince.pl". Opowiedział, jak wyglądało życie za kulisami

Rodzinka.pl
Kadr z serialu Rodzinka.pl, prod. TVP

Tomasz Karolak przez dekadę pojawiał się na ekranach telewizorów jako głowa zgodnej rodziny w serialu komediowym "Rodzinka.pl". W ostatnim wywiadzie wyznał, że praca na planie nie wszystkim sprawiała radość. Kreowany świat miał wpływ na prawdziwe relacje aktorów.

Telewizja Polska w 2011 roku zaproponowała swoim odbiorcom lekką historię pięcioosobowej rodziny Boskich. Ich losy przez dziesięć lat rozbawiały widzów, którzy z żalem usłyszeli o nagłym zakończeniu pracy nad "Rodzinką.pl". Tomasz Karolak w jednym z wywiadów wyznał prawdę na temat komediowej produkcji.

Tomasz Karolak o zepsutych relacjach przez serial TVP

Aktorzy większość roboczego dnia spędzają na planach zdjęciowych, gdzie powstają ulubione przez widzów seriale. W przypadku "Rodzinki.pl" Tomasz Karolak wyjaśnił, że obsada spędzała z sobą więcej czasu niż z prawdziwymi bliskimi.

Ja grałem przez 10 lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich naswyznał.

Tomasz Karolak wyznał, że wraz ze wzrostem popularności serialu, coraz bardziej cierpiały prywatne relacje każdego z członków ekipy. Domowe konflikty często bazowały na tym, jakie relacje zawiązywane były na planie zdjęciowym.

A nasze rodziny, nie mając nas, patrzyły na to, jaką my świetną rodzinę budujemy w telewizji. To jest to, co nas dotknęło, również chłopaków grających nasze dzieci podkreślał.

Gwiazdor zdradził, że niektóre z rodzin nie przetrwały próby i przeszły do historii. Wykreowane przez telewizję wizerunki wpłynęły na prawdziwe relacje, które ucierpiały na sławie oraz popularności "Rodzinki.pl".

"Rodzinka.pl": Widzowie obserwowali dorastanie nastoletnich gwiazd

Na planie serialu komediowego pojawiły się dziecięce gwiazdy, które wraz z odbiorcami stawali się poważnymi aktorami. W rolę trzech synów głównych bohaterów wcielili się: Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski oraz Mateusz Pawłowski.

Wraz z rozwojem fabuły do grona serialowych nastolatków dołączyły również Wiktoria Gąsiewska oraz Julia Wieniawa. Widzowie mogli obserwować ich przemianę w ciągu dziesięciu lat.

Serial TVP dla wielu z nich stał się przepustką do show-biznesu. Obecnie wiele osób związanych z "Rodzinką.pl" nadal zajmuje się aktorstwem w Polsce oraz za granicą. Praca na planie pomogła im wdrążyć się do świata kina, który często jest wymagający.

Rodzinka.pl
Kadr z serialu Rodzinka.pl, prod. TVP
Rodzinka.pl
Kadr z serialu Rodzinka.pl, prod. TVP
Rodzinka.pl
Kadr z serialu Rodzinka.pl, prod. TVP

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Oliwia Bieniuk pokazała nieznaną fotografię z mamą. "Kocham to zdjęcie"

  2. Wielki sukces Agnieszki Pilaszewskiej. "Gry rodzinne" napisane przez aktorkę debiutują na Netflixie

  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem. Spotkali się z córką ponad podziałami

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pudelek.pl