Swiatgwiazd.pl > Tomasz Karolak

Tomasz Karolak

__Tomasz Karolak__ jest polskim aktorem teatralnym, telewizyjnym oraz filmowym. Jego liczne angaże w polskich produkcjach przeszły już do historii, a widzowie mogli oglądać jego wyczyny w takich produkcjach jak m.in.: "Rodzinka.pl", "Tylko mnie kochaj", "Testosteron", "Lejdis", "Nie kłam, kochanie", "Jeszcze raz", "Listy do M." czy "Miłość na wybiegu". Oprócz działalności aktorskiej został również założycielem i dyrektorem artystycznym Teatru IMKA. Z nieformalnego związku z modelką Violettą Kołakowską ma dwójkę dzieci, córkę Lenę i syna Leona. Data urodzenia: 21 czerwca 1971. Wzrost: 191 cm. Kolor włosów: brunet. Kolor oczu: brązowe.

Ilona Ostrowska
25.05.2023 21:19 Ilona Ostrowska była zaręczona... z Tomaszem Karolakiem, ich związek rozpadł się z hukiem. "Zastałem innego"

Ilona Ostrowska obchodzi dziś 49. urodziny. Uwielbiana aktorka ma za sobą bardzo kamienistą ścieżkę, jeżeli chodzi o związki i uczucia. Raz złamała serce, innym razem sama została zraniona. O jej miłości do Tomasza Karolaka pamięta już mało kto.Obecnie od jakiegoś czasu układa sobie życie u boku pewnego muzyka. Para doczekała się nawet dziecka. A jak wyglądały jej poprzednie związki? Jej były partner wspomina ją do dzisiaj.

Tomasz Karolak
23.03.2023 19:19 Tomasz Karolak zmienia wyznanie. Niespodziewanie ogłosił. "To duchowe uleczenie"

Tomasz Karolak w rozmowie z Michałem Figurskim ujawnił, że zmienia wyznanie. Opowiedział również o swoich doświadczeniach z ayahuascą, która działa silnie halucynogennie.Aktor wyznał, że interesował się duchowością w latach 90., za nim było to modne. Zdradził również przebieg pięciogodzinnych ceremonii, w których brał udział. 

Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk
18.03.2023 15:07 Tomasz Karolak wyznał, co tak naprawdę sądzi o Piotrze Adamczyku. Ich relacja jest wyjątkowa

Tomasz Karolak i Piotr Adamczyk należą do grona najbardziej lubianych polskich aktorów. Wiadomo nie od dziś, że przyjaźnie w show-biznesie są tak samo ulotne, jak i uczucia. Oni zaś znają się z czasów, kiedy nie byli jeszcze znani, a ich relacja od tamtej pory pozostaje wyjątkowa.Od prawie 30 lat są przyjaciółmi, grali razem w różnych produkcjach, ale dopiero teraz aktor "Rodzinki.pl" powiedział, jaką ma więź z kolegą po fachu. 

Tomasz Karolak
26.01.2023 22:13 Tomasz Karolak oświadczył się aż czterem znanym aktorkom. "Kocham te kobiety"

Tomasz Karolak ma za sobą kilka związków oraz burzliwą przeszłość. Wiele partnerek aktora to znane i piękne aktorki, które nie mogły oprzeć się czołowemu, polskiemu gwiazdorowi. Wielokrotnie jednak rozstawał się i wracał tylko do jednej, z którą doczekał się dwójki dzieci.Śledząc życie prywatne Tomasza Karolaka, nie trudno się w nim pogubić. Wiele rozstań, oświadczyn, niespodziewana ciąża czy walka o względy byłej partnerki to dopiero początek.

Gwiazdy na premierze Listy do M. 5
03.11.2022 22:15 Gwiazdy na premierze filmu "Listy do M. 5". Tomasz Karolak z córką, elegancka Dygant, połyskująca Woźniak-Starak

Już niebawem "Listy do M. 5" trafią do kin. 3 listopada odbyła się oficjalna premiera filmu, na której pojawili się czołowi aktorzy produkcji oraz wiele znanych gwiazd. Dumnie pozowali przed fotoreporterami, prezentując swoje odświętne stylizacje. Polska, świąteczna komedia romantyczna zgromadziła przez lata mnóstwo fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali kolejnej części filmu. Produkcję będzie można zobaczyć w kinach już od 4 listopada.

Rodzinka.pl
02.09.2022 13:09 Tomasz Karolak gorzko o "Rodzince.pl". Opowiedział, jak wyglądało życie za kulisami

Tomasz Karolak przez dekadę pojawiał się na ekranach telewizorów jako głowa zgodnej rodziny w serialu komediowym "Rodzinka.pl". W ostatnim wywiadzie wyznał, że praca na planie nie wszystkim sprawiała radość. Kreowany świat miał wpływ na prawdziwe relacje aktorów.Telewizja Polska w 2011 roku zaproponowała swoim odbiorcom lekką historię pięcioosobowej rodziny Boskich. Ich losy przez dziesięć lat rozbawiały widzów, którzy z żalem usłyszeli o nagłym zakończeniu pracy nad "Rodzinką.pl". Tomasz Karolak w jednym z wywiadów wyznał prawdę na temat komediowej produkcji.

Tomasz Karolak EA
06.07.2022 16:56 Tomasz Karolak stracił pracę w znanym serialu. Format wycofano z ramówki Polsatu

Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, Tomasz Karolak, stracił angaż w popularnym serialu Polsatu. Jego reakcja na decyzję stacji telewizyjnej może zaskakiwać. Nie czuje on żadnej złości, a wręcz popiera ten pomysł.Chyba wszyscy odbiorcy rodzimej kinematografii doskonale znają zawodowe poczynania artysty teatralnego, telewizyjnego oraz filmowego. Jego angaże w polskich produkcjach przeszły już do historii, a widzowie mogli oglądać jego wyczyny w takich produkcjach jak m.in.: "Rodzinka.pl", "Tylko mnie kochaj", "Testosteron", "Lejdis", "Nie kłam, kochanie", "Jeszcze raz", "Listy do M.", "Planeta singli", "7 uczuć" czy "Miłość na wybiegu". Okazuje się, że Tomasz Karolak może pożegnać się z angażem w serialu, który niedawno pojawił się na Polsacie. Aktor nie ma za złe produkcji, znając przyczyny zawierzenia pracy.

Karolak
24.03.2022 10:00 Odwołano koncert Tomasza Karolaka. Powód nie mieści się w głowie

Tomasz Karolak jest przede wszystkim znany ze swojej pracy aktorskiej. Wystąpił w wielu popularnych serialach i hitowych produkcjach filmowych. Mało kto jednak wie, że udziela się artystycznie także w inny sposób.Karolak jest bowiem wokalistą zespołu muzycznego o przewrotnej nazwie Pączki w Tłuszczu. Niestety, jego twórczość nie cieszy się dużą popularnością.

Tomasz Karolak
24.03.2022 09:47 Niepokojące wieści ws. Tomasza Karolaka. Gwiazdor dementuje plotki o wypadku

"Tomasz Karolak ciężko ranny leży w szpitalu, w chwili obecnej walczy o życie, jego żona na miejscu pasażera zginęła na miejscu" - czytamy w tragicznym newsie opublikowanym na portalu Facebook. Okazuje się jednak, że tekst nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Karolak odniósł się do tego na swoim Instagramie.Po sieci zaczął krążyć news informujący o ciężkim wypadku aktora, Tomasza Karolaka. Kiedy do gwiazdora dotarła nieprzyjemna informacja, postanowił ją sprostować. "Durny fake news" - napisał.

Tomasz Karolak
24.03.2022 09:43 Przyłapali Tomasza Karolaka na gorącym uczynku. Aktor złamał przepisy

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor pojawił się w takich kultowych produkcjach, jak "Listy do M.", "39 i pół" oraz "Planeta singli". Niedawno fotoreporterzy portalu Pomponik.pl przyłapali aktora na łamaniu przepisów. Tomasz Karolak zaparkował w nieodpowiednim miejscu, zastawiając tym samym bramę wjazdową.Jak donosi portal Pomponik.pl, Tomasz Karolak został przyłapany na parkowaniu w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Fani są zbulwersowani łamaniem przepisów przez gwiazdora serialu "Rodzinka.pl".