Swiatgwiazd.pl
Agnieszka ślub od pierwszego wejrzenia

instagram.com/agnieszka_lyczakowska

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradziła, jak czuje się w ciąży. „Mam gorszy czas”

30 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Agnieszka Łyczakowska-Janik ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” podzieliła się za pośrednictwem InstaStories doniesieniami na temat jej samopoczucia w ciąży. Już wkrótce gwiazda 4. edycji produkcji TVN7 i Wojciech Janik powitają na świecie swoją pierwszą pociechę, jednak teraz kobieta przechodzi przez trudniejsze chwile. W swojej wypowiedzi opowiadała o ograniczonej sprawności fizycznej.

Agnieszka i Wojtek byli ulubieńcami telewidzów „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Ich miłość każdego dnia tylko potęguje, a jej owoc już wkrótce pojawi się na świecie.

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przeżywa gorszy moment ciąży

Łyczakowska bardzo regularnie korzysta ze swoich mediów społecznościowych, na czele z Instagramem, gdzie przekazuje swoim fanom informacje o ciąży, która już wkrótce znajdzie swoje rozwiązanie.

Gwiazda przechodzi obecnie przez cięższy okres stanu błogosławionego, o czym poinformowała za pośrednictwem InstaStories. Samopoczucie w jego trakcie jest priorytetem, zatem nie są to pozytywne informacje.

- Powiem Wam, że tak od dwóch dni mam tak troszkę gorszy czas w ciąży - może tylko takie jakieś chwilowe obniżenie mojej sprawności fizycznej, chociaż wiem, że z każdym tygodniem będzie coraz ciężej - mówiła Agnieszka Łyczakowska.

Małgorzata Kożuchowska z mężem - ea

Małgorzata Kożuchowska świętuje rocznicę ślubu. Do sieci trafił romantyczny kadr

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Gwiazda 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie powiedziała, co dokładnie jej dolega, jednak wiele wskazuje na to, że po prostu w grę wchodzi jedynie gorsze samopoczucie, co w każdej chwili może ulec zmianie.

Ktoś podszywa się pod Agnieszkę Łyczakowską

Na domiar złego małżonka Wojtka Janika otrzymała wiadomość od jednej z fanek, która tym bardziej pogorszyła jej samopoczucie. Ktoś wykorzystuje jej wizerunek, i używa jej zdjęcia profilowego do prowadzenia konta na Facebooku. Jak twierdzi Agnieszka, nie jest to pierwszy taki przypadek.

- Jedna widzka mi wysłała konto pani, która użyła sobie moje zdjęcie profilowe i ja wiem, że tego jest ogrom w Internecie, bo to jest nie pierwsza sytuacja. Ja już miałam chyba dwa razy taką sytuację - opowiadała przyszła mama.

Na koniec zagrzmiała, że takie zachowanie podlega karze, zatem nie wolno lekceważyć tego typu spraw. Fani okazują jej mnóstwo wsparcia.

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Łyczakowska (1)

instagram.com/agnieszka_lyczakowska

Agnieszka Łyczakowska (2)

instagram.com/agnieszka_lyczakowska

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Edytę Górniak?

Pytanie 1 z 5

Z jakiego miasta pochodzi Edyta Górniak?

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Iza Małysz

Życie gwiazd

Iza Małysz zdradziła sekret. Zdecydowała, że nie będzie nic ukrywać przed fanami

Czytaj więcej >
Marta Stelmaszczyk

Życie gwiazd

Nie żyje Marta Stelmaszczyk

Czytaj więcej >
Anna Dereszowska

Życie gwiazd

Anna Dereszowska dodała smutny wpis. Fani wspierają gwiazdę w komentarzach

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Życie gwiazd

Magda Gessler opublikowała wpis. Internauci zareagowali na literówkę

Czytaj więcej >
Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >