Swiatgwiazd.pl
Aleksandra Kwaśniewska - jej mąż pochwalił się wyjątkowym prezentem

Instagram.com/aleksandraleksandrowna

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej otrzymał obraz z własną podobizną

30 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie wyjątkowego prezentu. Artysta otrzymał bowiem obraz z własną podobizną. "Pochwalić się muszę, inaczej się uduszę" – napisał na Instagramie.

Kuba Badach – znany muzyk, a prywatnie mąż Aleksandry Kwaśniewskiej – podzielił się z fanami zdjęciem najnowszego prezentu. Mężczyzna stał się posiadaczem „pierwszej w życiu prawdziwej akwareli”. Dzieło wywołało zachwyt wśród internautów.

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej chwali się wyjątkowym prezentem

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach regularnie korzystają ze swoich profili w mediach społecznościowych, dzięki którym pozostają w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami. Niedawno na Instagramie muzyka pojawiło się pewne ważne dla niego zdjęcie – przedstawia bowiem jego oryginalny portret.

Obraz spod pędzla Miłosza Nasiadki wywołał ogromną radość w sercu Kuby Badacha. Muzyk nie szczędził artyście komplementów, które wraz z podziękowaniami pojawiły się pod zdjęciem na Instagramie.

- Pochwalić się muszę, inaczej się uduszę. Otóż otrzymałem ostatnio w prezencie pierwszą w życiu prawdziwą akwarelę. Taką. Panie Miłoszu, ogromnie dziękuję i chylę czoła przed pańskim talentem. I pozdrawiam mocno, wzruszony Jakub – napisał dumny mąż Aleksandry Kwaśniewskiej.

Akwarela wzbudziła zachwyt nie tylko Kuby Badacha, ale także tysięcy internautów, którzy zostawili pod nią ogrom pozytywnych komentarzy. Na zdjęcie serduszkiem zareagowała także Aleksandra Kwaśniewska.

- Gratulacje dla autora... Kuba Badach jak żywy – napisał jeden z internautów.

Kim jest mąż Aleksandry Kwaśniewskiej?

Kuba Badach, który od lat związany jest z byłą córką prezydenta, to niezwykle zaangażowany artysta, który nigdy nie ukrywał swojej miłości do muzyki. Choć grał w takich zespołach jak „Poluzjanci” czy „The Globetrotters”, fani kojarzą go jednak z działalności solowej. W październiku 2017 roku udało mu się wydać swój pierwszy autorski album.

- Obiecywałem sobie tę płytę już ponad dziesięć lat temu. (…) W tym czasie ja bardzo intensywnie koncertowałem, brałem udział w najróżniejszych projektach muzycznych. Czas zaczął pędzić coraz szybciej. W pewnej chwili zorientowałem się, że mam czterdziestkę na karku, a dalej jestem bez płyty, którą już tyle razy zapowiadałem – mówił w rozmowie z Onetem.

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska pobrali się w 2012 roku. Muzyk od zawsze bardzo ciepło wypowiada się o relacji z żoną.

- Wydawało mi się, że facet po trzydziestce już nie czuje motyli w brzuchu... Że to przytrafia się tylko nastolatkom, a potem człowiek się staje coraz bardziej racjonalny, cyniczny – wspominał Vivie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Niepokojące wieści o stanie zdrowia Fronczewskiego. Musi przejść operację

  • Polka podbiła serce hollywoodzkiego aktora. Musieli pokonać liczne przeszkody

  • Listy od szaleńców i groźby śmierci. Tak wyglądały kulisy sławy Anny DymnejŹródło: Super Express, Plejada

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >