Aleksandra Kwaśniewska - jej mąż pochwalił się wyjątkowym prezentem Żródło: Instagram.com/aleksandraleksandrowna

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej otrzymał obraz z własną podobizną 

30 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie wyjątkowego prezentu. Artysta otrzymał bowiem obraz z własną podobizną. „Pochwalić się muszę, inaczej się uduszę” – napisał na Instagramie.

Kuba Badach – znany muzyk, a prywatnie mąż Aleksandry Kwaśniewskiej – podzielił się z fanami zdjęciem najnowszego prezentu. Mężczyzna stał się posiadaczem „pierwszej w życiu prawdziwej akwareli”. Dzieło wywołało zachwyt wśród internautów.

Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej chwali się wyjątkowym prezentem

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach regularnie korzystają ze swoich profili w mediach społecznościowych, dzięki którym pozostają w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami. Niedawno na Instagramie muzyka pojawiło się pewne ważne dla niego zdjęcie – przedstawia bowiem jego oryginalny portret.

Obraz spod pędzla Miłosza Nasiadki wywołał ogromną radość w sercu Kuby Badacha. Muzyk nie szczędził artyście komplementów, które wraz z podziękowaniami pojawiły się pod zdjęciem na Instagramie.

- Pochwalić się muszę, inaczej się uduszę. Otóż otrzymałem ostatnio w prezencie pierwszą w życiu prawdziwą akwarelę. Taką. Panie Miłoszu, ogromnie dziękuję i chylę czoła przed pańskim talentem. I pozdrawiam mocno, wzruszony Jakub – napisał dumny mąż Aleksandry Kwaśniewskiej.

Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty. Dziecko będzie nosiło niezwykle oryginalne imięMichał Wiśniewski został ojcem po raz piąty. Dziecko będzie nosiło niezwykle oryginalne imięCzytaj dalej

Akwarela wzbudziła zachwyt nie tylko Kuby Badacha, ale także tysięcy internautów, którzy zostawili pod nią ogrom pozytywnych komentarzy. Na zdjęcie serduszkiem zareagowała także Aleksandra Kwaśniewska.

- Gratulacje dla autora... Kuba Badach jak żywy – napisał jeden z internautów.

Kim jest mąż Aleksandry Kwaśniewskiej?

Kuba Badach, który od lat związany jest z byłą córką prezydenta, to niezwykle zaangażowany artysta, który nigdy nie ukrywał swojej miłości do muzyki. Choć grał w takich zespołach jak „Poluzjanci” czy „The Globetrotters”, fani kojarzą go jednak z działalności solowej. W październiku 2017 roku udało mu się wydać swój pierwszy autorski album.

- Obiecywałem sobie tę płytę już ponad dziesięć lat temu. (…) W tym czasie ja bardzo intensywnie koncertowałem, brałem udział w najróżniejszych projektach muzycznych. Czas zaczął pędzić coraz szybciej. W pewnej chwili zorientowałem się, że mam czterdziestkę na karku, a dalej jestem bez płyty, którą już tyle razy zapowiadałem – mówił w rozmowie z Onetem.

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska pobrali się w 2012 roku. Muzyk od zawsze bardzo ciepło wypowiada się o relacji z żoną.

- Wydawało mi się, że facet po trzydziestce już nie czuje motyli w brzuchu... Że to przytrafia się tylko nastolatkom, a potem człowiek się staje coraz bardziej racjonalny, cyniczny – wspominał Vivie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Następny artykuł