Swiatgwiazd.pl
Andrzej Piaseczny

TRICOLORS/East News

Andrzej Piaseczny zamierza żyć w bardzo ekologiczny sposób. Jest gotowy do zmian

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Andrzej Piaseczny ogłasza wprowadzenie dużych zmian w swoim życiu. O wszystkim powiadomił za pośrednictwem mediów społecznościowych. Piosenkarz zamierza zaangażować się w niesienie naszej planecie pomocy - muzyk chce przerzucić się na ekologiczne rozwiązania, do czego gorąco namawia również internautów.

  • Andrzej Piaseczny ogłosił ważne zmiany w życiu

  • „Piasek” zdecydował się na wdrażanie ekologicznych rozwiązań

  • Niedawno podjął również ważną decyzję w kwestii zdrowia

Andrzej Piaseczny, znany także jako „Piasek”, zasłynął jako piosenkarz i osobowość telewizyjna. Pojawiał się między innymi na łamach programu „The Voice Senior”, gdzie oceniał występy uczestników i trenował ich do scenicznych podbojów. Muzyk chętnie udziela się także w social mediach, co pozwala mu pozostać w stałym kontakcie z fanami.

Andrzej Piaseczny wprowadza zmiany dla dobra Ziemi

Na swym oficjalnym profilu na Instagramie Andrzej Piaseczny zebrał liczne grono ponad 166 tys. obserwujących. „Piasek” często dzieli się tam fotografiami w towarzystwie bliskich, w tym z ukochaną mamą, a także nowinkami dotyczącego nowych zawodowych przedsięwzięć.

Ostatnio w internetowym zakątku piosenkarza pojawił się post nieco inny niż pozostałe. Andrzej Piaseczny wyjawił, że właśnie zaczął wprowadzać w swoim życiu istotne zmiany. „Piasek” chce stać się obywatelem przyjaznym dla planety.

Post zaczął się od rozważań muzyka na temat marzeń i planów. „Piasek” jest zdania, że czasem to, co wystarczy zrobić, by zrealizować cele, to wyjść z inicjatywą i podjąć konkretną decyzję.

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska projektuje dziecięce ubrania. Cena kreacji jest dla wielu nieosiągalna

CZYTAJ DALEJ

W tym przypadku Andrzej Piaseczny miał na myśli decyzję o byciu bardziej ekologicznym. Muzyk chce odciążyć planetę poprzez wymianę zasilania. Na tym nie kończy rewolucji - planuje kolejne kroki, o których być może opowie wkrótce.

- Takie pomysły najlepiej realizować wiosną. Tak, żeby zdążyć z montażem pompy ciepła przed następną zimą, a może nawet z samochodem o napędzie elektrycznym? To marzenia, czy plany? Kiedy na tej drodze zrobiło się już pierwszy krok, i wszystko można zasilić z ogniw fotowoltaicznych i na te następne działania też jestem już gotów :) - czytamy w social mediach piosenkarza.

Co warto dodać, Andrzej Piaseczny najprawdopodobniej opublikował post we współpracy ze spółką z branży energetyki odnawialnej. Nie wyklucza to oczywiście jego zapału do wprowadzania dobrych dla planety zmian w codziennym życiu.

„Piasek” podjął także inną ważną decyzję

Niedawno Andrzej Piaseczny podzielił się z internautami także inną nowinką ze swojego życia prywatnego. Chodziło o decyzję dotyczącą zdrowia.

„Piasek” postanowił przyjąć szczepienie przeciw COVID-19 (więcej >tutaj<). Tym samym dołączył do licznego grona przedstawicieli polskiego show-biznesu, którzy również zdecydowali się na ten krok, w tym Maryli Rodowicz, Sławomira i jego małżonki Kajry czy Michała Piróga.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >