Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Ilczuk: Kariera, życie prywatne, związek. Kim jest mąż gwiazdy "Pierwszej miłości"?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.03.2023 11:51

Anna Ilczuk: Kariera, życie prywatne, związek. Kim jest mąż gwiazdy "Pierwszej miłości"?

Anna Ilczuk
fot. KAPiF

Widzowie "Pierwszej miłości" z pewnością znają Annę Ilczuk, która wciela się w rolę Emilii Śmiałek. Choć jej serialowe wątki są pełne rozterek, w życiu prywatnym aktorka odnalazła szczęście i spokój u boku równie znanego męża.

Karierę w telewizji zaczęła jako nastolatka i stopniowo zyskiwała sympatię widzów. Dziś jest jedną z najsłynniejszych aktorek Polsatu. Co wiadomo na temat jej prywatnego życia?

Anna Ilczuk - kariera, "Pierwsza miłość", "Świat według Kiepskich"

Przed ukończeniem wrocławskiej szkoły teatralnej zdobywała już pierwsze doświadczenia na tamtejszej scenie. Teatr pozostał z nią do dzisiaj, choć największą karierę zrobiła dzięki serialowym występom.

W 2004 roku dołączyła do obsady "Pierwszej miłości" i od prawie 20 lat nie rozstaje się z losami serialowej Emilki. Od momentu zwiększającej się popularności angażowała się w kolejne projekty filmowe oraz serialowe.

Widzowie Polsatu mogą kojarzyć ją również z komediowej produkcji "Świat według Kiepskich", gdzie grała rolę Joasi. Obecnie oprócz pracy przed kamerą, regularnie występuje także na deskach teatrów.

Majka Jeżowska komentuje strój Staśko na premierze "Pokolenia Ikea". Aktywistka twierdzi, że "książka to seksistowski chłam"

Życie prywtane gwiazdy ekranu

Niewiele osób wie, że Anna Ilczuk związana jest ściśle z warszawskim teatrem dramatycznym. Aktorka sama stworzyła adaptację, a także wyreżyserowała na nowo znaną baśń o Piotrusiu Panie. Spektakl skierowany jest głównie dla dzieci, jednak dorośli również będą się na nim świetnie bawić.

Prywatnie aktorka jest fanką sportowych aktywności. W sezonie zimowym obserwatorzy jej mediów społecznościowych mogli zobaczyć, jak szusuje na nartach po jednym ze stoków. Latem za to wybiera biegi i udział w maratonach.

Mąż także występuje przed kamerą

Anna Ilczuk od 2015 roku jest żoną aktora, Andrzeja Kłaka. Para doczekała się córki, Zosi. Wspólnie dzielą zawodową pasję, a nawet mieli okazję występować na tym samym planie zdjęciowym.

Andrzej Kłak również współtworzył popularny serial Polsatu "Świat według Kiepskich". Obecnie widzowie stacji mogą zobaczyć go w zupełnie nowej propozycji. Aktor dołączył do obsady "Lulu", gdzie wciela się w Tadeusza, pracownika Andrzeja. Kolejne odcinki z jego udziałem można zobaczyć już w najbliższą środę o godzinie 20:00.

Zobacz zdjęcia:

Anna Ilczuk (2).jpg
fot. KAPiF
Andrzej Kłak.jpg
Kadr z serialu “Świat według Kiepskich”, prod. Polsat

Zapraszamy na naszego Instagrama