Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Pierwsza Miłość

Pierwsza Miłość

Aneta Zając
17.05.2024 14:15 Aneta Zając i metamorfoza roku. Po blond włosach nie ma śladu

Gwiazda “Pierwszej miłości” przeszła metamorfozę. Aneta Zając pochwaliła się nową fryzurą w mediach społecznościowych. Fani nie kryją zachwytu.

Alina Kamińska
16.04.2024 17:10 Kamińska nadal walczy o życie i zdrowie. Jest po operacji: "Obeszło się bez otwierania całej głowy"

Alina Kamińska, uwielbiana aktorka seriali „Julia” i „Pierwsza miłość” wciąż walczy o powrót do zdrowia. Zimą pękł jej tętniak, kiedy była na nartach. Jaki jest jej stan po operacji? Specjalistka nie kryje obaw.

Nie żyje gwiazda Świata według Kiepskich
22.08.2023 11:48 Nie żyje aktorka znana ze "Świata według Kiepskich" i "Pierwszej miłości". Smutne informacje obiegły media

Smutne wieści dla fanów polskich seriali. Zmarła aktorka znana z ról w “Świecie według Kiepskich” i “Pierwszej miłości”. Miała 95 lat.

Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska, Rafał Kwietniewski
24.05.2023 14:22 Mąż Zosi z "Pierwszej miłości" gra tam jedną z głównych ról! Mało kto wie, że prywatnie są małżeństwem

Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska popularność zyskała dzięki roli Zosi w serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Niewiele osób wie, że w produkcji występuje także jej mąż. Aktor gra jedną z ważniejszych ról.Małżeństwa show-biznesu często wiążą się za sprawą wspólnych zainteresowań, jednak czasem zdarza się, że ich losy przeplatają się również na polu zawodowym. W przypadku gwiazd "Pierwszej miłości" niewiele osób wiedziało, że prywatnie łączy ich tak silna relacja.

Anna Ilczuk
09.03.2023 11:51 Anna Ilczuk: Kariera, życie prywatne, związek. Kim jest mąż gwiazdy "Pierwszej miłości"?

Widzowie "Pierwszej miłości" z pewnością znają Annę Ilczuk, która wciela się w rolę Emilii Śmiałek. Choć jej serialowe wątki są pełne rozterek, w życiu prywatnym aktorka odnalazła szczęście i spokój u boku równie znanego męża.Karierę w telewizji zaczęła jako nastolatka i stopniowo zyskiwała sympatię widzów. Dziś jest jedną z najsłynniejszych aktorek Polsatu. Co wiadomo na temat jej prywatnego życia?

Aleksandra Zienkiewicz
03.03.2023 11:20 Kim jest Aleksandra Zienkiewicz z "Pierwszej miłości"? Media "wrobiły ją" w małżeństwo

Aleksandra Zienkiewicz należy do grona gwiazd, które cenią swoją prywatność i niechętnie zdradzą szczegóły ze swojego życia. Zdarza się, że pewne niedopowiedzenia skutkują pojawieniem się plotek. Doświadczyła tego serialowa Kinga, która postanowiła zdementować pojawiające się doniesienia.Jakiś czas temu w popularnej, internetowej encyklopedii pojawiły się informacje, związane z życiem prywatnym Aleksandry Zienkiewicz. Aktorka nie czekała długo z odpowiedzią. 

None
27.02.2023 08:58 Grażyna Zielińska odchodzi z "Pierwszej miłości"? Zabrała głos i rozwiała wątpliwości

Grażyna Zielińska pożegna się z serialem “Pierwsza miłość”? Na ten temat media spekulowały już od jakiegoś czasu. Teraz aktorka sama zabrała głos i uchyliła nieco rąbka tajemnicy, odnośnie jej postaci w uwielbianej przez telewidzów produkcji Polsatu.Pogłoski o odejściu Grażyny Zielińskiej, która w serialu “Pierwsza miłość” wciela się w mieszkankę Wadlewa Celinę, pojawiały się już od kilku tygodni. Do tej pory gwiazda nie komentowała ich publicznie. Teraz jednak zdradziła, czy fani serialu Polsatu mają się czym martwić.

Stefania Konopka
28.05.2022 08:12 Jak dziś wygląda i czym zajmuje się Magdalena Margulewicz? Po "Pierwszej miłości" nie porzuciła aktorstwa

Widzowie wciąż kojarzą Magdalenę Margulewicz z rolą Stefani Konopki w serialu "Pierwsza miłość". Gdy postać zabawnej blondynki zniknęła z ekranów, aktorka podjęła się nowych wyzwań zawodowych, a fani produkcji Polsatu kompletnie o niej zapomnieli. Zdradzamy, czym się dzisiaj zajmuje.Porównując stare i nowe zdjęcia Magdaleny Margulewicz, można zauważyć, że gwiazda prawie w ogóle się nie zmieniła. Aktorka wciąż jest uśmiechniętą blondynką z włosami o średniej długości.

Łukasz Dziemidok EA
27.05.2022 18:39 Kupił bilet w jedną stronę. Jak dziś żyje Łukasz Dziemidok, były gwiazdor "Pierwszej miłości"?

Łukasz Dziemidok w przeszłości podbił ekrany rolą w serialu "Pierwsza miłość". Okazuje się jednak, że aktorstwo nie było mu pisane. Mężczyzna musiał podjąć ważną decyzję, by gonić za marzeniem.Miłośnicy polskich seriali z pewnością rozpoznają rolę aktora w takich produkcjach jak: "Klan", "Świat według Kiepskich", "Fala zbrodni", "Pensjonat pod Różą", czy "Pierwsza miłość". Odbiorcy zapamiętali postacie Łukasza Dziemidoka jako poczciwych chłopców z sąsiedztwa.Gdy okazało się, że producenci z biegiem lat coraz rzadziej obsadzali go w poważnych rolach, mężczyzna postanowił obrać inną ścieżkę zawodową. Stawiając wszystko na jedną kartę, opuścił Polskę, by spełniać marzenia w Stanach Zjednoczonych.

Pierwsza miłość
06.05.2022 22:13 "Pierwsza miłość": Do serialu wróci czarny charakter. Nieźle namiesza wykorzystując chorą Martę

W serialu Polsatu "Pierwsza miłość" pojawiło się już wielu bohaterów, ale niewielu z nich było tak odstręczających, jak Mateusz Stik, z pozoru ceniony trener biznesu, w rzeczywistości - okrutny sadysta, który skrzywdził Emilkę. Teraz postać powraca - i już wiadomo, że bardzo namiesza w życiu bohaterek.Serial Polsatu miał premierę w 2004 roku. Do tej pory doczekał się już osiemnastu sezonów. Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

Pierwsza miłość
04.11.2021 01:00 ''Pierwsza miłość'': lubiana bohaterka umrze. Agnieszka Suchora pożegna się z serialem

Seriale obyczajowe cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością i nie inaczej jest w przypadku Pierwszej Miłości. Zaskarbiła sobie ona sympatię tysięcy telewidzów. Ci, choć uwielbiają oglądać ten serial, muszą przygotować się na sporą dozę smutku.Okazuje się bowiem, że z serialem pożegna się jednak z aktorek. Co za tym idzie, nie pojawi się już także odgrywana przez nią postać, której wątek zostanie skończony w dramatycznych okolicznościach.