Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Pierwsza miłość": Do serialu wróci czarny charakter. Nieźle namiesza wykorzystując chorą Martę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.05.2022 22:13

"Pierwsza miłość": Do serialu wróci czarny charakter. Nieźle namiesza wykorzystując chorą Martę

Pierwsza miłość
Kadr z: "Pierwsza miłość", Polsat (2020)

W serialu Polsatu "Pierwsza miłość" pojawiło się już wielu bohaterów, ale niewielu z nich było tak odstręczających, jak Mateusz Stik, z pozoru ceniony trener biznesu, w rzeczywistości - okrutny sadysta, który skrzywdził Emilkę. Teraz postać powraca - i już wiadomo, że bardzo namiesza w życiu bohaterek.

Serial Polsatu miał premierę w 2004 roku. Do tej pory doczekał się już osiemnastu sezonów. Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

"Pierwsza miłość": Mateusz wraca do serialu. Co planuje?

Postać Mateusza Stika pojawiła się w serialu w 2019 roku. W psychopatycznego potwora wcielił się Lesław Żurek - charyzmatyczny aktor, znany z takich produkcji, jak "Mała Moskwa", "Londyńczycy", "Stulecie winnych". Tym razem jego bohater weźmie sobie na cel Martę.

W poprzednich odcinkach jego ofiarą była Emilka (Anna Ilczuk). Mateusz znęcał się nad nią, bił ją i manipulacjami oraz szantażem zmuszał do trwania przy nim. W końcu bohaterce udało się od niego uciec, a sam zwyrodnialec trafił do więzienia.

Niestety, bohaterki znowu będą musiały się z nim zmierzyć. Tym razem trener personalny weźmie sobie na cel Martę (Honorata Witańska). Aby ją zwieść, będzie udawać kogoś innego, poda też fałszywe imię: Łukasz. Co wydarzy się w 3422 odcinku serialu?

"Pierwsza miłość", odcinek 3422: powrót Mateusza

W 3422 odcinku serialu Mateusz Stik, podający się za Łukasza, podstępem zwabi do siebie Martę, przyjaciółkę Emilki. Zauważy ją wcześniej w klubie i doprowadzi do stanu upojenia alkoholowego, by następnie zabrać do swojego mieszkania.

W 3424 odcinku "Pierwszej miłości" Marta obudzi się u domniemanego "Łukasza", zastanawiając się, co właściwie zaszło. Jego zachowanie zainteresuje ją jednak na tyle, by kontynuować tę dziwną relację.

Kolejne odcinki to zagęszczająca się intryga Mateusza, który wykorzysta fakt, że Marta się rozchoruje, by przyjść do mieszkania, w którym ta mieszka z Emilką. Jakie naprawdę plany ma mężczyzna? Dowiemy się tego już niedługo.

Emisja 3422 odcinka już w poniedziałek, 9 maja. Nie możecie się doczekać?

Pierwsza miłość
Kadr z: "Pierwsza miłość", Polsat (2020)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żona Wiśniewskiego wyznała, jak muzyk mówi na Falco Amadeusa. Nietypowe zdrobnienie

  2. Doktorowa z "Rancza" w dniu 56 urodzin pokazała się w bikini. Internauci nie wytrzymali, zaczęli komentować

  3. Marcin Hakiel zachwycony, chwali się idealną kobietą. Ma w swoim otoczeniu prawdziwy skarb

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].