Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > ''Pierwsza miłość'': lubiana bohaterka umrze. Agnieszka Suchora pożegna się z serialem
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2022 10:00

''Pierwsza miłość'': lubiana bohaterka umrze. Agnieszka Suchora pożegna się z serialem

Pierwsza miłość
Facebook.com/Pierwsza.Milosc.tv

Seriale obyczajowe cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością i nie inaczej jest w przypadku Pierwszej Miłości. Zaskarbiła sobie ona sympatię tysięcy telewidzów. Ci, choć uwielbiają oglądać ten serial, muszą przygotować się na sporą dozę smutku.

Okazuje się bowiem, że z serialem pożegna się jednak z aktorek. Co za tym idzie, nie pojawi się już także odgrywana przez nią postać, której wątek zostanie skończony w dramatycznych okolicznościach.

Pierwsza miłość - śmierć postaci

Jak donosi portal SuperExpressu odpowiedzialny za seriale, już niedługo w Pierwszej Miłości dojdzie do tragicznego zdarzenia. Widzowie już mogą przygotować się na to, że niezwykle emocjonujący i przy tym smutny odcinek ma zostać emitowany 23 listopada.

Jak twierdzi źródło, wówczas z serialem ma się pożegnać aktorka Agnieszka Suchora, co ma być równoznaczne ze śmiercią postaci, w którą się wciela, Anny. Jak wobec tego scenarzyści zaplanowali jej odejście?

Pierwsza miłość - Anna umrze

Anna ma nagle zasłabnąć w szopie Śmiałka. Choć reanimacja zostanie przeprowadzona niemal od razu, postaci nie da się odratować. Jej śmierć będzie miała dalsze, nieprzyjemne skutki.

Anna jest bowiem macochą Emilii, która w niedługim czasie miała brać ślub z Marcinem. Uroczystość zostanie jednak odwołana ze względu na te tragiczne wiadomości.

Źródło: superseriale.se.pl/ rmf.fm

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Jan Kliment przeprasza za wulgarne słowa 2. Marta Manowska przekazała, że ma nową miłość 3. TVN pilnie zareagował na słowa Bożeny Dykiel. Usunięto wywiad

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].