Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Pierwsza miłość": Michał Malinowski zniknął z serialu, a teraz robi karierę za granicą
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.07.2022 07:58

"Pierwsza miłość": Michał Malinowski zniknął z serialu, a teraz robi karierę za granicą

Michał Malinowski
fot. instagram.com/michal_malinowski_official

Michał Malinowski był jeszcze kilka lat temu gwiazdorem popularnych seriali. W 2019 wycofał się z show-biznesu i wyruszył na samotny rejs po Oceanie Atlantyckim. Obecnie przebywa w Ameryce Południowej. Jednak, jak sam stwierdził, "stęsknił się za graniem". Zaczął więc robić zagraniczną karierę.

Aktor po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 2010 roku, ale ogólnopolską rozpoznawalność zyskał dzięki roli Wojciecha Szczepańskiego w serialu TVP1 "Wszystko przed nami". Później wcielał się w Norberta Owczarka w "Na Wspólnej" stacji TVN. Widzowie kojarzą go jednak najlepiej z produkcji Polsatu, w jakiej zagrał Pawła Nowogrodzkiego.

Michał Malinowski, gwiazdor "Pierwszej miłości", robi karierę za granicą

Gwiazdor grał w serialu Polsatu w latach 2016-2019. W pewnym momencie stwierdził, że przyszedł czas, by "zmierzyć się z czymś nowym", jak ujął to w rozmowie z gazetą "Super Express".

Nie cierpię strefy komfortu, a jakoś mi się za bardzo rozszerzyła, więc pora wyskoczyć poza nią. Zawsze z tyłu głowy miałem myśl, że jest świat i rzeczy, które czekają, i nie ma co z tego rezygnować – powiedział wtedy.

Właśnie wtedy postanowił wypłynąć w rejs jachtem, który sam zbudował. Za trasę podróży wybrał sobie Ocean Atlantycki. Opowiadał wtedy w mediach społecznościowych, że realizuje marzenie, o którym śnił od dawna. "Powiem tylko, że nie ma rzeczy niemożliwych. I biorę pełną odpowiedzialność za te słowa", pisał.

Michał Malinowski wystąpi w zagranicznej produkcji

Już w listopadzie zeszłego roku aktor wziął udział w spektaklu, jaki wystawiano w Bogocie. To wtedy napisał na Instagramie, że stęsknił się za graniem, zamieścił też plakat wydarzenia, jakie miało miejsce 14 grudnia 2021 roku. Teraz Malinowski znowu osiągnął spory sukces, ponieważ trafił do obsady kolumbijskiego serialu.

Na Instagramie Agencji ITM Jose Riviera pojawił się wpis z informacją o angażu polskiego aktora:

Cieszymy się, ponieważ aktor Michał Malinowski będzie częścią międzynarodowego serialu, do którego zdjęcia rozpoczęły się kilka dni temu w Stanach Zjednoczonych i Kolumbii. Michał jest polskim aktorem, który przybył do kraju niecały rok temu łodzią zbudowaną przez siebie samego – czytamy radosne oświadczenie.

Informacja ta spotkała się z wieloma pozytywnymi komentarzami, pochodzącymi od internautów z różnych części świata. Komunikat o kolejnym sukcesie Michała polubiła nawet Aneta Zając, która miała okazję grać z gwiazdorem w "Pierwszej miłości".

Zobacz zdjęcia:

Michał Malinowski
Michał Malinowski podczas samotnej podróży po Oceanie Atlantyckim, fot. instagram.com/michal_malinowski_official
Michał Malinowski
Michał Malinowski, fot. instagram.com/michal_malinowski_official
Michał Malinowski
Michał Malinowski w Grenadzie, fot. instagram.com/michal_malinowski_official
Michał Malinowski
Michał Malinowski z psem, fot. instagram.com/michal_malinowski_official

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Wojciech Szczęsny komentuje rewelacje o nieślubnym dziecku. "Nawet ja o tym nie wiedziałem"

  2. Trwa wyprzedaż w Zarze. Oto 5 sukienek z dobrym składem, które warto kupić na lato 2022

  3. Joanna Kurowska broni Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i wystawia laurkę: "Nauczyła mnie piec gęś"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].