Anna Mucha Żródło: eastnews & TRICOLORS

Anna Mucha komentuje kolejny lockdown

18 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Anna Mucha komentuje decyzję rządu o wprowadzeniu ogólnopolskiego lockdownu. Posłużyła się w tym celu skąpą notatką oraz równie skąpym odzieniem. Pokazała fanom zdjęcie z piaszczystej plaży, zapewne z wakacji, gdy problemy szarej rzeczywistości z pewnością udało się na moment pozostawić za sobą.

  • Anna Mucha ostatnio wzbudza duże medialne zainteresowanie
  • Po tym, jak straciła posadę w TVP, aktorka postanowiła zorganizować własny spektakl teatralny
  • Dobrą passę gwiazdy “M jak Miłość” przerwał dynamiczny rozwój epidemii koronawirusa w Polsce
  • Anna Mucha skwitowała zaistniałą sytuację wymowną publikacją w social mediach

Anna Mucha to postać, która od lat solidnie buduje popularność między innymi na udziale w serialu “M jak Miłość”. Jest związana zawodowo ze stacją TVP od 2003 roku. Tym bardziej zaskakująca była niedawna decyzja władz Telewizji Polskiej związana z usunięciem Anny Muchy z jednego z najbardziej roztańczonych show.

Anna Mucha wraca na języki. Pozbawiona posady w TVP aktorka wzięła sprawy w swoje ręce

W życiu zawodowym Anny Muchy ostatnio naprawdę sporo się działo. Duże medialne emocje wzbudził wpis, który ujrzał światło dzienne na początku lutego. Aktorka powiadomiła wówczas, iż z niezrozumiałych dla niej przyczyn TVP zdecydowało o przerwaniu współpracy przy realizacji show “Dance Dance Dance”, gdzie celebrytka spełniała się w roli jurorki.

Gwiazda “M jak Miłość” nie zamierzała jednak bezczynnie czekać na to, aż pieniądze spadną z nieba. Podczas gdy wielu przedstawicieli branży rozrywkowej skarży się na brak zajęcia, Anna Mucha zorganizowała je sobie sama.

Celebrytka wzięła się za wyprodukowanie własnego spektaklu teatralnego. Szał, jakim cieszyła się “Przygoda z ogrodnikiem” przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Bilety znikały z kas niczym ciepłe bułeczki z piekarni, co zachęciło ekipę aktorów do wyznaczania nowych godzin na spotkanie z widzami. Warto zaznaczyć, że dzięki inicjatywie Anny Muchy zatrudnienie znalazła między innymi jej serialowa przyjaciółka, Katarzyna Cichopek.

Krystian Domagała odchodzi z Krystian Domagała odchodzi z "M jak miłość"Czytaj dalej

Ekipa spektaklu kwitowała całą sytuację, śmiejąc się, że najwyraźniej “Mucha dobrze się sprzedaje”. Rzeczywiście, kolejka chętnych na spektakl praktycznie się nie kończyła - do czasu.

Wymowny komentarz Anny Muchy

Epidemia COVID-19 w Polsce rozpędza się - już od soboty wszystkich Polaków spotkają nie lada utrudnienia. Zgodnie z decyzją rządu znacznie ograniczone zostanie funkcjonowanie galerii handlowych, uczniowie wracają do nauki zdalnej, a instytucje kultury, w tym kina i teatry, będą zamknięte.

Lockdown przerwał dobrą passę Anny Muchy. Aktorka najwyraźniej poczuła potrzebę, by jakoś skomentować zaistniałą sytuację. Zamieściła na Instagramie wymowne zdjęcie opatrzone niezwykle krótkim wpisem.

- No i dupa… #lockdown - skwitowała Anna Mucha, dołączając do notatki swoje zdjęcie w stroju kąpielowym.

Obserwatorzy instagramowego profilu Anny Muchy na Instagramie przyjęli ten komentarz zadziwiająco entuzjastycznie. Wielu zwracało uwagę na intensywną opaleniznę aktorki.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, Instagram, SuperExpress

Następny artykuł