Anna Mucha skróciła włosy Żródło: instagram.com/taannamucha

Anna Mucha zaangażowała dzieci do obcięcia włosów

9 Kwiecień 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Anna Mucha nie zamierza czekać, aż ponownie otworzą się salony fryzjerskie, i swoje włosy postanowiła skrócić w zaciszu własnego domu. Gdyby tego było mało, w cały ten proceder zaangażowała dzieci, którym powierzyła nożyczki. Aktorka wszytsko ochoczo zrelacjonowała na swoim Instagramie.

  • Anna Mucha skraca włosy w zaciszu własnego domu
  • Dzieci aktorki zamieniły się we fryzjerów
  • Mucha relacjonuje w sieci przebieg metamorfozy

Zapewne nie tylko Annie Musze zaczyna coraz bardziej doskwierać zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetyczek. Szerokie grono z narastającym zniecierpliwieniem wyczekuje ponownego otwarcia tych miejsc, ale nie gwiazda "M jak miłość". 40-latka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce, a raczej w ręce swoich dzieci.

Anna Mucha zmienia fryzurę we własnej łazience

Wprowadzenie kolejnego lockdownu i ponowne zamknięcie miejsc usługowych wywołało niemałe zamieszanie wśród Polaków. Trudno zaprzeczyć, że dla wielu jest to sporym utrapieniem, ale nie dla znanej ze swoich szalonych i odważnych pomysłów, Anny Muchy.

Gwiazda TVP zdecydowała się nie czekać, że kosmetyczki i salony fryzjerskie znów będą otwarte, i na własną rękę uporać się z odrastającymi włosami.

Edzia z Edzia z "Królowych życia" zaliczyła wpadkę w sklepieCzytaj dalej

Wielu może zdziwić fakt, że celebrytka zrezygnowała z dosłownie samodzielnego ich obcięcia. Po pomoc zwróciła się do... swoich dzieci, którym ochoczo wręczyła w dłonie nożyczki.

Z okazji lockdownu postanowiłam poprosić swoje dzieci, żeby mi podcięły włosy - mówiła na InstaStory z uśmiechem na ustach.

Kto kryje się za plecami aktorki?

Już po chwili Mucha z dumą zaprezentowała obcięte włosy. Wszystko wskazuje więc na to, że nie żałuje podjętej decyzji i jest zadowolona ze swojej metamorfozy.

Oglądając InstaStory aktorki trudno nie zwrócić uwagi na tajemniczego mężczyznę, widocznego za jej ramieniem. Niestety w kadrze zmieścił się jedynie fragment jego twarzy.

Przyglądając się jednak jego charakterystycznej brodzie, można podejrzewać, że jest to niejaki Jakub Wons, z którym aktorka ma spotykać się od blisko dwóch lat.

Chociaż plotki na temat ich związku huczą już od dawna, Anna Mucha wytrwale milczy i nie komentuje swojej sfery uczuciowej.

Obrazy Świat gwiazd

Obrazy Świat gwiazd

instagram.com/taannamucha

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł