Atrtur Szpilka przekazał radosną nowinę Żródło: Instagram.com/artur_szpilka

Artur Szpilka pochwalił się, że jego ukochany pies będzie mieć szczenięta

7 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Artur Szpilka przekazał fanom wspaniałą nowinę. Okazało się, że jeden z jego ukochanych psów spodziewa się szczeniąt. Szczęśliwy pięściarz opublikował nawet zdjęcie USG. „Jestem dziadkiem” – napisał w social mediach.

  • Artur Szpilka często chwali się swoimi ukochanymi psami
  • Pumba już wkrótce doczeka się własnych szczeniąt
  • Jego szczęśliwy właściciel pochwalił się zdjęciem USG na Instagramie

Ostatni czas przyniósł Arturowi Szpilce wiele radości. Pięściarz podpisał umowę, dzięki której już niebawem zmierzy się w ringu z Łukaszem Różańskim. Powody do szczęścia pojawiły się także w jego życiu rodzinnym. Wspaniałą nowiną sportowiec pochwalił się na Instagramie.

31-letni Artur Szpilka zostanie dziadkiem

Artur Szpilka i jego partnerka Kamila Wybrańczyk mają dwa psy – miniaturowego bulteriera Cyca i Pumbę rasy American Bully XL. Zwierzęta odgrywają istotną rolę życiu pary, a sportowiec traktuje je jak własne dzieci. Dowodami swojej miłości do czworonogów często dzieli się w social mediach.

Dzięki sławnemu właścicielowi Pumba i Cycu stały się niekwestionowanymi gwiazdami internetu. Psiaki mają swoich sympatyków, a z biegiem czasu ich przygody śledzą kolejni internauci. Nic więc dziwnego, że kiedy w życiu młodszego czworonoga szykują się przełomowe zmiany, Artur Szpilka przekazał tę wiadomość swoim obserwatorom.

- Ja właśnie na treningu, ale dowiedziałem się, że Pumba strzelił gola. Gratuluję synu, będą dzieciaki – powiedział Szpilka w relacji na InstaStory.

Skoro czworonożny syn Artura Szpilki zostanie ojcem, rachunek jest prosty – słynnemu pięściarzowi już niebawem przypadnie rola dziadka. Szczęśliwy z tego faktu sportowiec opublikował na swoim profilu zdjęcie z USG partnerki Pumby. Nie ukrywał, że nie może doczekać się jej porodu.

Maryla Rodowicz opowiedziała o sytuacji po szczepieniu: „ustawiła się kolejka po autografy”Maryla Rodowicz opowiedziała o sytuacji po szczepieniu: „ustawiła się kolejka po autografy”Czytaj dalej

O Pumbie było już głośno

Młodszy psiak Artura Szpilki zasłynął w sieci ponad dwa lata temu, kiedy wybrał się ze swoim właścicielem w góry. Jak opisywał wówczas Onet Sport, pięściarz w towarzystwie czworonoga i kilku znajomych postanowił zdobyć Śnieżkę. Ponieważ była zima, a warunki pogodowe mocno odbiegały od idealnych, grupa szybko trafiła do schroniska.

Na pomoc Arturowi Szpilce i jemu młodemu psu ruszyli ratownicy GOPR, którzy zwieźli czworonoga i jego właściciela. Po tej przygodzie w sieci zawrzało – część internautów krytykowała postawę pięściarza, natomiast pozostali gratulowali mu przytomnej reakcji. To on postanowił bowiem zatroszczyć się o Pumbę i wezwać ratowników.

Kim jest Artur Szpilka?

Artur Szpilka urodził się 12 kwietnia 1989 roku. Jest nie tylko miłośnikiem psów, ale także rozpoznawalnym pięściarzem występującym w wadze ciężkiej. Jego pseudonim to „Szpila”.

W ostatnim czasie Artur Szpilka przygotowuje się do ważnego starcia. Pięściarz stanie do pojedynku z Łukaszem Różańskim. Stawką będzie dla niego pas WBC International w nowej kategorii wagowej bridger.

Artur Szpilka postŹródło: Instagram.com/artur_szpilka

Artur Szpilka post2Źródło: Instagram.com/artur_szpilka

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Super, Express, Onet Sport, WP Sportowe Fakty

Następny artykuł