Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Barbara Kurdej-Szatan wspomina początki związku z Rafałem. "Robiłam tak, jak czuję"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.06.2022 08:00

Barbara Kurdej-Szatan wspomina początki związku z Rafałem. "Robiłam tak, jak czuję"

Barbara Kurdej-Szatan EA
TRICOLORS/East News

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem od 2011 roku. Doczekali się też dwójki dzieci. Para ma za sobą różne przejścia, ale dopiero w najnowszym wywiadzie oboje otworzyli się z taką szczerością, mówiąc o początkach ich związku. Okazuje się, że wszystko toczyło się bardzo szybko.

Para gościła w programie Izabeli Janachowskiej "Śluby gwiazd". Basia i Rafał opowiedzieli o miłości niemal od pierwszego wejrzenia i okolicznościach, w których się poznali. Okazuje się, że narodziny córki Hanny tak niedługo po ślubie to nie przypadek.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan: początki związku

Poznali się w Gliwicach na próbach w teatrze. "W tym pierwszym dniu już zwróciliśmy na siebie uwagę. Był kontakt wzrokowy, już zaczęłam google'ować co to za jeden" wspominała z uśmiechem Basia. Niestety, do bezpośredniego kontaktu nie doszło, a aktorka wkrótce wyjechała.

Rafał napisał do niej wiadomość po kilku miesiącach, ale wtedy doszło do niefortunnej pomyłki: Barbara pomyliła go z innym mężczyzną o tym samym imieniu, którego poznała jakiś czas wcześniej na imprezie. Nie była zatem zainteresowana kontaktem.

Zaczęli jednak rozmawiać na Facebooku, a wtedy już nie mogło być mowy o pomyłce. Wysyłali sobie piosenki i dyskutowali, a wreszcie poszli na randkę. Potem sprawy potoczyły się bardzo szybko. Od tego momentu można mówić o miłości od pierwszego wejrzenia.

Basia Kurdej-Szatan o początkach znajomości z Rafałem

Para pobrała się bardzo szybko od czasu pierwszego spotkania. Wkrótce też na świecie pojawiła się ich córka Hania. Oboje byli wtedy bardzo młodzi, byli jednak pewni swojej decyzji i wiedzieli, że chcą spędzić razem życie oraz założyć rodzinę.

Jak się okazuje, szczególnie śpieszyło się do tego Rafałowi, który miał wtedy przecież dopiero 23 lata. Basia skomentowała to następująco:

Ale rzeczywiście szybko jak na mężczyznę, 23 lata i już mi się oświadczył, zwłaszcza że jeszcze chciał dziecko. Wszystko na raz chciał. Jak wspominam ten czas, to mam wrażenie, jakbym nie miała nad niczym kontroli wtedy – opowiedziała ze śmiechem.

Oczywiście nie miała na myśli żadnych kontrolujących tendencji Rafała. Przyznała, że postępowała zgodnie ze swoją intuicją i sercem, a nie chłodną refleksją. "W pewnych sprawach nie ma co się zastanawiać, ja robiłam tak, jak czuję. Ja po pięciu miesiącach powiedziałam "tak", a po kolejnych trzech byłam już w ciąży" wyjaśniła.

Zobacz zdjęcia i film:

Barbara Kurdej-Szatan EA
Barbara Kurdej-Szatan, fot. TRICOLORS/East News
Rafał Szatan EA
Rafał Szatan, fot. TRICOLORS/East News
Barbara Kurdej-Szatan EA
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał, fot. TRICOLORS/East News

Źródło: Izabela Janachowska Wedding Dream "Śluby gwiazd"

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Internauci bezlitośni dla Macieja Musiała. Wszystko przez zdjęcie z samochodu

  2. Paulina Sykut spodziewa się drugiego dziecka? Pokazała zdjęcie brzuszka

  3. Porzucił narzeczoną kilka dni przed ślubem, później omal nie zginął. Historia Tomasza Szczepanika z grupy Pectus

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].