Swiatgwiazd.pl
Beata Tadla

TRICOLORS/East News

Beata Tadla wzruszyła się do łez podczas wywiadu z Magdą Steczkowską. "Tak to jest między nami mamami"

27 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Beata Tadla w wyjątkowo emocjonalnym wywiadzie z Magdą Steczkowską. Rozmowa dotyczyła nie tylko nowego utworu muzycznego wokalistki, ale i macierzyństwa, o którym piosenka w dużej mierze opowiada. Obie wzruszone mamy nie potrafiły ukryć łez, gdy na tapecie pojawił się temat dzieci i ich dorastania.

  • Beata Tadla w wywiadzie z Magdą Steczkowską i jej najstarszą córką, Zosią

  • Rozmowa dotyczyła najnowszego utworu piosenkarki zatytułowanego „Blisko ciebie”

  • Gdy pojawił się temat macierzyństwa, obie panie nie potrafiły ukryć wzruszenia

Ostatnio z Beatą Tadlą zgodziła się porozmawiać Magda Steczkowska, promująca najnowszą piosenkę „Blisko ciebie”. Niezwykle osobisty wywiad sprawił, że obie panie wprost nie mogły powstrzymać wzruszenia. Ponieważ piosenka opowiada o drodze pociech do dorosłości, rozmowa naturalną koleją rzeczy dotyczyła również macierzyństwa. Zarówno Beata Tadla, jak i Magda Steczkowska, doskonale wiedzą, z czym wiąże się wychowanie dzieci.

Dzieci Beaty Tadli i Magdy Steczkowskiej

Beata Tadla ma jedynego syna z drugiego małżeństwa. Ze związku dziennikarki z Radosławem Kietlińskim przyszedł na świat Jan. Chłopak urodził się w 2001 roku.

Magda Steczkowska tymczasem doczekała się łącznie trzech córek. Dziewczynki przyszły na świat ze związku piosenkarki z Piotrem Królikiem, perkusistą zespołu Brathanki. W 2002 roku para powitała na świecie najstarszą córkę Zofię, w 2009 Michalinę, a w 2011 Antoninę.

Rozmowa z piosenkarką doprowadziła Beatę Tadlę do łez

To właśnie Magda Steczkowska zgodziła się porozmawiać z Beatą Tadlą w programie „Onet rano”, przy czym przy okazji promowała najnowszy utwór muzyczny „Blisko ciebie”. Do współpracy wokalistka postanowiła zaprosić swą najstarszą córkę, Zofię. Jak mówiła Steczkowska w wywiadzie, pociecha chętnie przystała na tę propozycję.

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński nie jest wcale rozrzutny. Okazało się, jak zarządza pieniędzmi i na co je wydaje

CZYTAJ DALEJ

Utwór „Blisko ciebie” jest dla Magdy Steczkowskiej szczególnie ważny. Opowiada bowiem o dorastaniu i uczuciach, jakie towarzyszą każdej matce. Wymyślając kolejne wersy utworu, Magda Steczkowska wciąż płakała ze wzruszenia.

- Mam dorosłą już córkę i każdy rodzic, który ma takie dorosłe dziecko, ale jeszcze nie takie, co już poszło w świat, tylko takie co się dopiero wyprowadza, to to jest dla niego trudne - podzieliła się Magda Steczkowska.

Właśnie te słowa ścisnęły Beatę Tadlę za serce. Dziennikarka nie kryła wzruszenia, natychmiast zalała się łzami. Emocje, jakie odczuwa matka wypuszczająca swą pociechę w świat, nie są jej zupełnie obce.

- Tak to jest między nami mamami. Nie wiem, jak to się stało, że ta maleńka Zosia jest już dorosłą kobietą? A ty masz to właściwie w pakiecie razy trzy - mówiła Beata Tadla.

Co warto dodać, najstarsza córka Magdy Steczkowskiej pojawiła się również w teledysku do piosenki „Blisko ciebie”. Nie bez znaczenia klip do utworu opublikowano w serwisie YouTube dnia 26 maja. Właśnie wtedy każda mama obchodzi swoje święto (Dzień Matki).

Internauci przyjęli utwór niezwykle ciepło. Jak przyznało wielu komentujących, piosenka sprawiła, że im również zakręciła się w oku niejedna łza. Pochwały dotyczyły również pięknego głosu Zosi.

- Słucham i słucham, płaczę ze wzruszenia. Zosia jesteś magiczna. Gratulacje - napisała jedna z internautek.

- Ile w tym emocji to się nie mieści w głowie, łzy same lecą ze wzruszenia - dodała inna osoba.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek, YouTube

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >