Swiatgwiazd.pl
Beata Tyszkiewicz

TRICOLORS/East News

Beata Tyszkiewicz żyje w samotności. Córka aktorki chce jej pomóc

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do mediów trafiły nowe informacje dotyczące Beaty Tyszkiewicz. O tym, jak żyje dziś znana polska aktorka, informowała jedna z jej dorosłych córek. Okazuje się, że gwiazda filmowej adaptacji powieści Bolesława Prusa „Lalka” wybrała samotne życie. Starsza pociecha Beaty Tyszkiewicz, Karolina, wyciągnęła do matki rękę.

  • Córka Beaty Tyszkiewicz wyjawia, jak żyje dziś gwiazda polskiego kina

  • Aktorka ma mieszkać samotnie

  • Choć córka oferowała jej pomoc, jurorka programu „Taniec z gwiazdami” nie przystała na żadną z propozycji

  • Druga dorosła już pociecha Beaty Tyszkiewicz mieszka za granicą

Beata Tyszkiewicz występowała w ponad 120 filmach i spektaklach teatralnych. W świadomości wielu odbiorców figuruje jako odtwórczyni niezapomnianej roli Izabeli Łęckiej w adaptacji powieści „Lalka” Bolesława Prusa czy księżniczka Elżbieta z produkcji „Popioły”. Aktorka zdobyła przychylność wielu widzów również dzięki występom w roli jurorki na łamach programu rozrywkowego „Taniec z gwiazdami”. Od jakiegoś czasu Beata Tyszkiewicz przestała pojawiać się jednak w mediach.

Jak żyje dziś Beata Tyszkiewicz?

Cztery lata temu Beata Tyszkiewicz postanowiła usunąć się w medialny cień. Według doniesień Super Expressu aktorka zaszyła się w swoim własnym mieszkaniu zlokalizowanym w Warszawie. Tam odwiedzać mają ją głównie dwie osoby: gosposia i starsza córka Karolina Wajda.

Beata Tyszkiewicz wybrała życie w samotności. To niepokoi jej starszą pociechę, Karolinę Wajdę, która zgodziła się porozmawiać na ten temat z tabloidem. Córka gwiazdy polskiego kina oferowała matce pomoc.

Ponieważ, zdaniem Karoliny Wajdy, samotność nie służy Beacie Tyszkiewicz, dorosła pociecha aktorki proponowała rodzicielce przeprowadzkę do posiadłości w Głuchach pod Warszawą. Mimo namów ze strony córki Beata Tyszkiewicz pozostała nieugięta i wciąż odmawia zmiany miejsca zamieszkania.

Iwona Kubicz

Iwona Kubicz była gwiazdą TVP. Czym zajmuje się dziś?

CZYTAJ DALEJ

Choć Karolina Wajda chętnie spędzałaby więcej czasu w towarzystwie matki, jednocześnie wie, że nie może użyć siły, by sprowadzić Beatę Tyszkiewicz do podwarszawskiej rezydencji. Dorosła pociecha aktorki przygotowała już dla rodzicielki komfortowe miejsce.

- Byłabym szczęśliwa, gdyby mama była blisko mnie. Czeka na nią własny pokój z łazienką. Wiem, że mimo rozstania z moim tatą ona kocha to miejsce, tęskni za tarasem, za drzewami owocowymi i ogrodem, ale siłą jej tu nie sprowadzę - mówiła w wywiadzie Karolina Wajda.

Karolina Wajda wpadła na jeszcze jeden pomysł. Zaproponowała matce, że przywiezie do jej mieszkania zwierzęcego przyjaciela, który dotrzymałby Beacie Tyszkiewicz towarzystwa. I to rozwiązanie nie przypadło jednak aktorce do gustu.

Aktorka doczekała się dwóch córek

Co warto zaznaczyć, Karolina Wajda, która przyszła na świat ze związku Beaty Tyszkiewicz z Andrzejem Wajdą, nie jest jedyną pociechą gwiazdy polskiego kina. Aktorka i jej trzeci małżonek Jacek Padlewski doczekali się bowiem córki Wiktorii.

Wiktoria od lat mieszka poza granicami Polski. Wraz z małżonkiem i dwoma synami osiedliła się w Szwajcarii. Wybuch pandemii COVID-19 znacznie utrudnił rodzinie spotkania - niewykluczone, że w najbliższe wakacje Wiktoria odwiedzi jednak swoją matkę w Polsce.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Paulla wspiera Andrzeja Piasecznego. Wyznała także co myśli o tolerancji

Źródło: SuperExpress

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >