Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Burza po występie Ukrainki w polskim "Mam Talent", TVN przerywa milczenie. Jest oświadczenie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.09.2022 08:44

Burza po występie Ukrainki w polskim "Mam Talent", TVN przerywa milczenie. Jest oświadczenie

Mam Talent
Kadr z programu Mam Talent, prod. TVN

Rozpoczęła się 14. edycja słynnego show TVN "Mam Talent". Na scenie zobaczyliśmy 10. artystów z wyjątkowymi umiejętnościami. Występ jednej z uczestniczki został chłodno przyjęty przez internautów. Stacja telewizyjna zareagowała oświadczeniem.

Program TVN od wielu lat zapewnia widzom dużą dawkę rozrywki i talentu. Na scenie "Mam Talent" zaprezentowało się mnóstwo uczestników, którzy dziś robią karierę w show-biznesie m.in.: Mateusz Ziółko, Kamil Bednarek czy Sound’n’Grace. Podczas 14.edycji publiczność i jurorów zachwyciła pochodząca z Ukrainy Maria. Niektórzy internauci nie podzielali ich opinii.

"Mam Talent": Ukrainka wzruszyła publiczność i jurorów

Widzowie nie byli przygotowani na emocje, które zapewniłam im produkcja programu. Na scenie zobaczyliśmy grono uzdolnionych artystów, a wśród nich pojawiła się nastoletnia Maria. Pochodząca z Ukrainy dziewczyna zaprezentowała swój talent muzyczny i wokalny.

Na przesłuchanie przyszła z tradycyjnym instrumentem ukraińskim, przy pomocy którego wykonała piosenkę "Stefania". Widzowie mogą kojarzyć utwór z tegorocznej edycji konkursu Eurowizji. Zespół Kalush Orchestra zwyciężył, właśnie wykonując ten przebój.

Nastoletnia Maria nie ukrywała, że muzyka stanowi ważną część w jej życiu i pomaga w pokonaniu kłębiących się emocji. Dziewczyna wraz z mamą i z bratem przyjechała do Polski zaraz po ataku rosyjskich wojsk w Ukrainie. Obecnie rodzina mieszka u pani Beaty, która zapewniła im dach nad głowami.

Gdy gram i śpiewam, czuję się bardzo lekko, Mogę opowiedzieć o swoich emocjach, o tym, co czuję, co we mnie kipi. Teraz jest wiele smutku. Martwię się o swoją rodzinę, która tam została. To nie jest łatwe — mówiła uczestniczka "Mam Talent".

Występ zrobił ogromne wrażenie na jurorach oraz publiczności, która nagrodziła artystkę gromkimi brawami i owacjami na stojąco.

"Mam Talent": TVN wydało oświadczenie w sprawie występu

Fragment programu z udziałem nastoletniej Marii pojawił się w mediach społecznościowych. W komentarzach pod postem rozpętała się prawdziwa burza na temat udziału dziewczyny.

Większość internautów podzielała opinię jurorów, którzy w pozytywny sposób odebrali występ Ukrainki. W odpowiedziach można było przeczytać o wsparciu dla niej oraz odwadze względem opowiadania o trudnej przeszłości.

Wśród głosów internautów znalazły się również takie, które bez entuzjazmu przyjęły udział wokalistki. Skupiano się przede wszystkim na jej pochodzeniu i sugerowano, że przez brutalną przeszłość ma ona większe szanse na zwycięstwo niż inni uczestnicy. TVN postanowiło reagować na taki domysły i wydało oświadczenie w komentarzach pod postem.

— Bardzo prosimy o powściągliwość. Obraźliwe komentarze będą usuwane — poinformowano komentujących.

Zmagania nastoletniej Marii i innych uczestników "Mam Talent" możemy oglądać już w przyszłą sobotę od godziny 20:00 w TVN. Na scenie z pewnością nie zabraknie różnorodnych artystów.

Mam Talent
Zapowiedź programu Mam Talent (youtube.com/TVN Talent Show)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Andrzej Piaseczny opowiedział o partnerze. Chce wziąć ślub w Polsce

  2. Były mąż księżniczki Anny ma nową partnerkę. Jest sporo młodsza

  3. "The Voice of Poland". Widzowie bezlitośni dla jednego z jurorów. "Ma coś chyba ze słuchem"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].