Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Andrzej Piaseczny opowiedział o partnerze. Chce wziąć ślub w Polsce
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 03.09.2022 18:15

Andrzej Piaseczny opowiedział o partnerze. Chce wziąć ślub w Polsce

Andrzej Piaseczny EA
fot. TRICOLORS/East News

Andrzej Piaseczny w maju ubiegłego roku dokonał coming outu. W podobnym czasie wydał również piosenkę pt. "Miłość", która jak sam przyznał, jest o nim. Artysta zdawkowo dzieli się swoim życiem prywatnym, a na temat jego związku wiadomo niewiele. Tym razem zrobił jednak wyjątek i uchylił rąbka tajemnicy.

Andrzej Piaseczny w najnowszym wywiadzie postanowił opowiedzieć, jak wygląda jego życie z partnerem na wsi. Opowiedział również o ślubie, który chciałby wziąć razem z partnerem. W kwestii formalizacji związku ma jeden warunek.

Andrzej Piaseczny opowiedział o partnerze

Andrzej Piaseczny od lat spełnia się w branży muzycznej. Przypomnijmy, że swoją karierę rozpoczął w latach 90., początkowo jako członek zespołu Mafia. Wówczas związał się również z serialem "Złotopolscy", w którym grał Kacpra „Górniaka” Złotopolskiego przez 13 lat. W ostatnim czasie Andrzej rozwijał się również w telewizji. Występował jako juror w "The Voice of Poland", The Voice Senior" i "Bitwa na głosy". Obecnie jest jurorem w "Tańcu z Gwiazdami.

Przypomnijmy, że w maju 2021 roku dokonał coming outu. Informacja ta odbiła się szerokim echem w mediach, a sam zainteresowany nie dzielił się szczegółami ze swojego życia. Do teraz. Andrzej Piaseczny udzielił bowiem szczerego wywiadu, w którym otworzył się na temat swojego partnera, wymarzonego ślubu oraz ich wspólnego życia na wsi. Gwiazdor wyznał, że razem z partnerem są "widoczni" i w nikim nie wywołuje to emocji.

Mieszkam na wsi od 20 lat. Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji — powiedział Andrzej w rozmowie z Pauliną Sochą-Jakubowską dla tygodnika Wprost.

Andrzej Piaseczny o ślubie

W dalszej części rozmowy artysta zdobył się na wyznanie dotyczące ślubu. Jak sam przyznał, chciałby sformalizować swój związek, ale na terenie Polski, a nie innego kraju. Podkreślił, że jeśli tylko byłaby taka możliwość, byłby pierwszym, który by wykonał taki krok.

Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Ale jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy — powiedział w rozmowie z Wprost.

Artysta odniósł się również do samego coming outu. Opowiedział, dlaczego zdecydował się na ten krok dopiero po latach, wyznając tym samym, że potrzebował czasu, by odnaleźć swoją tożsamość.

Kiedy byłem znacznie, znacznie młodszy i to jest w katalogu moich win, nie zamierzam się wybielać, kilkukrotnie zaprzeczałem. Ale poszukiwałem tożsamości. Nie usprawiedliwia mnie to absolutnie, tak było i jeżeli ktoś poczuł jakiś dyskomfort z tego powodu, to serdecznie przepraszam, biorę to na siebie, moja wina — dodał Piaseczny.

Warto wspomnieć, że na ten moment w Polsce nie ma możliwości zawarcia małżeństwa ani związku partnerskiego pary jednopłciowej. Taki ślub legalny jest jedynie w kilku europejskich krajach, takich jak: Andora, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Islandia, Irlandia, Luksemburg, Malta, Niderlandy, Norwegia, Portugalia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Zjednoczone Królestwo.

Z kolei związki partnerskie uznawane są w Chorwacji, Czechach, na Cyprze, Grecji, Węgrzech, Włoszech, Liechtensteinie, Monako, Czarnogórze i San Marino.

Zobacz zdjęcia:

Andrzej Piaseczny EA
Andrzej Piaseczny, spotkanie z trenerami i prowadzącymi "The Voice of Poland", fot. TRICOLORS/East News
Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny, fot. instagram.com/andrzejpiaseczny_official
Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny, fot. instagram.com/andrzejpiaseczny_official

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Oliwia Bieniuk pokazała nieznaną fotografię z mamą. "Kocham to zdjęcie"

  2. Wielki sukces Agnieszki Pilaszewskiej. "Gry rodzinne" napisane przez aktorkę debiutują na Netflixie

  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem. Spotkali się z córką ponad podziałami

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Wprost