Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oliwia Bieniuk pokazała nieznaną fotografię z mamą. "Kocham to zdjęcie"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.09.2022 22:20

Oliwia Bieniuk pokazała nieznaną fotografię z mamą. "Kocham to zdjęcie"

Oliwia Bieniuk EA
Pawel Wodzynski/East News

Oliwia Bieniuk właśnie zamieściła poruszające zdjęcie w mediach społecznościowych. Opublikowała nieznaną wcześniej, archiwalną fotografię z mamą, Anną Przybylską, z czasów, kiedy sama była bardzo malutka. Kadr opatrzyła niezwykle czułym podpisem.

Zbliża się ósma rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła z powodu guza trzustki 5 października 2014 roku. Jej dzieci: Oliwia, Szymon i Jan były wtedy bardzo małe. Córka często wspomina o niej w mediach społecznościowych – dzisiejszy wpis jest jednak wyjątkowy.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z mamą na Instagramie

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się trójki dzieci. Wszystkie były jeszcze małe, kiedy ich mama zmarła po kilkuletniej walce z nowotworem trzustki. Oliwia miała 12 lat, Szymon – 8, a najmłodszy Jan – zaledwie 3. Śmierć lubianej aktorki odbiła się bardzo głośnym echem w całej Polsce, dlatego ich tata robił wszystko, aby zapewnić im prywatność.

Teraz ich pociechy dorastają. Oliwia postanowiła iść w ślady matki i zostać aktorką. Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego rozpocznie studia aktorskie w Warszawie. Na razie pracuje nad marką, aktywnie udzielając się w mediach społecznościowych. Zbliżająca się rocznica śmierci Przybylskiej z pewnością skłania do wspomnień.

Bieniuk zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem z mamą. Sama jest na nim jeszcze maleńka, Przybylska trzyma ją więc na ramieniu. Fotografia jest bardzo urocza i emanuje rodzinnym ciepłem. Mała Oliwia ma na nim zresztą doskonały humor, bo uśmiecha się do obiektywu, robiąc zabawną minę i wystawiając język. Anna wygląda oszałamiająco, pomimo codziennego stroju, złożonego z dżinsów i T-shirtu. "Kocham to zdjęcie" napisała Oliwia.

Wspomnienie o Annie Przybylskiej

W tym roku będzie też miał premierę dokument, upamiętniający Annę Przybylską. Uroczysta premiera filmu "Ania" odbędzie się 5 października, dokładnie w rocznicę śmierci aktorki. Dwa dni później, 7 października, produkcja TVP trafi do kin w całej Polsce.

W przeszłości rodzina aktorki odmawiała udziału w produkcjach, jakie pragnęli nakręcić o aktorce przeróżni twórcy filmowi. Jarosław Bieniuk chciał w ten sposób uchronić ich wciąż małe dzieci przed bólem oraz nadmierną uwagą mediów. Teraz kiedy cała trójka podrosła, wspólnie zdecydowali, że wezmą udział przy produkcji dokumentu.

Sama Oliwia ostatnio często wspomina mamę w wywiadach. W jednym z nich ujawniła, że Przybylska nie była typem wyrozumiałej, wybaczającej wszystko i łagodnej mamy. W duecie z Jarosławem Bieniukiem to ona pełniła rolę "złego policjanta" (więcej TUTAJ).

Zobacz zdjęcia:

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk z mamą, fot. instagram.com/oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk, fot. instagram.com/oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk, fot. instagram.com/oliwia.bieniuk
Anna Przybylska
Anna Przybylska, fot. Ja Fryta, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons
Anna Przybylska
Anna Przybylska, fot. Andrzej Piasecki, Foksal Web Studio, http://www.foksal.com.pl, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons
Oliwia Bieniuk EA
Oliwia Bieniuk, fot. Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Roksana Węgiel już nie ukrywa ukochanego? Późnym wieczorem wrzuciła wymowne zdjęcie

  2. Radosław Majdan w "DDTVN" ujawnił, co przeżywał w szkole. Nauczyciele nie mogli znieść jego wyglądu

  3. Jacek Kurski gorzko o byłych pracownikach. Nie mają już czego szukać w TVP, zdradził powód

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].