Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jacek Kurski gorzko o byłych pracownikach. Nie mają już czego szukać w TVP, zdradził powód
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.09.2022 11:19

Jacek Kurski gorzko o byłych pracownikach. Nie mają już czego szukać w TVP, zdradził powód

Jacek Kurski
fot.Patryk Matyjaszczyk - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=22135084/ Kadr z "Dzień Dobry TVN", prod. TVN

Jacek Kurski od lat związany jest z Telewizją Polską jako jej prezes. Największe decyzje w kwestii obsady stacji przechodzą przez jego ręce. Niedawno wyznał, co sądzi o byłych pracownikach swoich programów. Jego słowa nie przywołują ciepłych wspomnień.

Telewizja Polska od lat cieszy się popularnością ze względu na seriale i programy rozrywkowe. Jednym z hitów stacji jest poranne "Pytanie na śniadanie". Przez dwadzieścia lat na antenie pojawiało się mnóstwo gwiazd, które często opuszczały śniadaniówkę dla nowych projektów. Jacek Kurski wyznał niedawno jakie uczucia towarzyszą mu ze wspomnieniami byłych pracowników.

Jacek Kurski nie czuje sentymentu do byłych gwiazd TVP

Widzowie "Pytania na śniadanie" z pewnością pamiętają czasy, gdy na ekranach gościły takie nazwiska jak m.in.: Dorota Wellman, Marcin Prokop czy Agnieszka Woźniak-Starak. Obecnie ich występy możemy oglądać w stacji TVN, gdzie witają Polaków w porannym "Dzień Dobry TVN".

Jacek Kurski ma stanowczą opinię na temat byłych pracowników. Prezes TVP nie czuje sentymentu do gwiazd, które opuściły stację telewizyjną. W rotacji prezenterów widzi okazję na polepszenie uwielbianych przez widzów programów.

Nie jestem sentymentalny. Są ludzie, którzy mają nostalgiczne podejście do telewizji, ja uważam, że trzeba iść do przodu. [...] Program, który się nie rotuje, nie zmienia prowadzących, nie szuka nowych pomysłów [...], staje w miejscu — mówił podczas jednej z rozmów.

Jacek Kurski dodał, że w jego pracy atutem są rotacje, które umożliwiają widzom zobaczenia nowych twarzy na swoich ekranach. Dobrze znane gwiazdy często nie wzbudzają zaufania wśród statystycznego widza.

Bardzo by się pan zdziwił, kto czasem mruga do Telewizji, że chciałby tu przyjść — wyznał tajemniczo.

"Pytanie na śniadanie" obchodziło 20. urodziny

Poranny program cieszy się ogromną popularnością wśród widzów TVP. Aktualnie na antenie możemy oglądać m.in.: Idę Nowakowską, Łukasza Nowickiego, Izabellę Krzan, Tomasza Kammela, Małgorzatę Tomaszewską, Aleksandra Sikorę, Katarzynę Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego.

Niedawno, podczas finału Wakacyjnej Trasy Dwójki, wszyscy prezenterzy przedstawili swoją artystyczną stronę. Na scenie wspólnie śpiewali i tańczyli, celebrując 20 lat programu.

Jacek Kurski

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Na czym zarabia mąż Karoliny Pisarek, milioner Roger Salla? Modelka ucina: "Nieważne"

  2. Małgorzata Rozenek nie tylko w "DDTVN". Zobaczymy ją w kultowym programie stacji

  3. Jelonek i Danilczuk dosadnie o słowach Jacka Kurskiego nt. par jednopłciowych w telewizji

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pudelek.pl

Tagi: Jacek Kurski