Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem. Spotkali się z córką ponad podziałami
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.09.2022 19:32

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem. Spotkali się z córką ponad podziałami

Katarzyna Cichopek / Marcin Hakiel EA
TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przed kilkoma dniami otrzymali rozwód. Ich związek oficjalnie należy już do przeszłości. Mimo to wciąż potrafią stanąć obok siebie z uśmiechem, kiedy chodzi o dobro ich dzieci. Para została sfotografowana przy ważnej, oficjalnej okazji.

Odkąd wspólnie ogłosili decyzję o rozstaniu, oboje podkreślali, że najważniejsze dla nich jest dobro ich dzieci – Helenki i Adama. Takie ze względu na ich pociechy para rozstała się bez orzekania o winie, by rozwód przebiegł możliwie szybko i bezboleśnie. Kwestie opieki rozstrzygnęli jeszcze przed rozprawą.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel sfotografowani razem

Jeszcze zanim doszło do rozprawy, Cichopek i Hakiel zaplanowali samodzielnie, jak będą zajmować się dziećmi po rozstaniu. Zdecydowali się na opiekę naprzemienną, co oznacza, że Adam i Helena będą przebywać na zmianę u mamy i taty. Są jednak takie sytuacje, kiedy obecność obojga rodziców jest ważna dla młodych ludzi.

Taką okazją jest zdecydowanie początek roku szkolnego. To emocjonujący i stresujący moment. Zarówno Kasia, jak i Marcin na pewno zdają sobie z tego sprawę. Cichopek podkreślała w wywiadach, że oboje chcą wspierać swoje dzieci, zapewnić im poczucie miłości i bezpieczeństwa.

Dziennikarze portalu Fakt zauważyli dziś parę, kiedy wspólnie odprowadzali swoje dzieci do szkoły. Na zdjęciach zarówno Cichopek, jak i Hakiel prezentują się bardzo odświętnie. Marcin zdecydował się na szarą koszulę i kamizelkę, Kasia natomiast założyła biały komplet oraz żakiet w pepitkę. Widzimy, jak aktorka trzyma za rękę Helenkę, a Marcin stoi obok z pogodnym uśmiechem.

Ten rok szkolny jest szczególny zwłaszcza dla Adama, który w maju będzie zdawać egzamin ósmoklasisty. Dzieci mogą być jednak pewne, że rodzice zajmą się nimi z pełną troskliwością. Aktorka wyznała portalowi, że Hakiel wspiera ją w rodzicielskich obowiązkach.

Jesteśmy opiekunami naszych dzieci, dzielimy się wszystkimi obowiązkami. Wyprawka jest, dzieciaki są przygotowane do szkoły, to ważny moment dla nich. Skupiam całą moją uwagę na moich dzieciach. Przed nimi nowe wyzwania, zwłaszcza dla mojego syna – powiedziała Cichopek w rozmowie z portalem Fakt.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek / Marcin Hakiel EA
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. instagram.com/marcinhakiel

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Roksana Węgiel już nie ukrywa ukochanego? Późnym wieczorem wrzuciła wymowne zdjęcie

  2. Radosław Majdan w "DDTVN" ujawnił, co przeżywał w szkole. Nauczyciele nie mogli znieść jego wyglądu

  3. Jacek Kurski gorzko o byłych pracownikach. Nie mają już czego szukać w TVP, zdradził powód

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Fakt