Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Caroline Derpienski dokonała coming-outu. "Nigdy o tym nie mówiłam". Okoliczności zmusiły ją do wyznania prawdy
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 25.09.2023 14:44

Caroline Derpienski dokonała coming-outu. "Nigdy o tym nie mówiłam". Okoliczności zmusiły ją do wyznania prawdy

Caroline Derpienski coming out
Caroline Derpienski fot. KAPiF

Caroline Derpienski to celebrytka, która szturmem podbiła polski show-biznes. Czy teraz pora na telewizję? Już mówi o własnym programie w TVN. Ale to nie wszystko. Postanowiła dokonać coming outu!

Caroline Derpienski w polskim show-biznesie

Celebrytka, która od kilku lat mieszka w Miami zaczęła robić karierę także w Polsce. Wiosną wpadła na kilka eventów do ojczyzny i zrobiła wokół siebie spore zamieszanie. Zaczęła udzielać kontrowersyjnych wywiadów. Bez ogródek mówi też o swoich finansach.

 Nie ukrywa, że kocha luksusowe życie, a dolary są w centrum jej zainteresowań. W social mediach chętnie chwali się kolejnymi zakupami. Stawia przede wszystkim na samochody, diamenty i luksusowe marki. 

Caroline Derpienski nagle wspomniała o Rubikach. Ale dogryzła sąsiadom z Miami Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Caroline Derpienski u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki w jesiennej ramówce ruszył ze swoim talk-show od razu z wielkim sukcesem. Do odcinka zaprosił dwa najgorętsze nazwiska ostatnich miesięcy. Gościem na słynnych kanapach był Marcin Hakiel i Caroline Derpienski. Okazało się, że była to wręcz wybuchowa mieszanka dla wyników oglądalności. Odcinek okazał się wielkim sukcesem.

Nic więc dziwnego, że celebrytka ma ochotę na więcej. W social mediach zwróciła się bezpośrednio do TVN z odważną propozycją. 

Caroline Derpienski.jpg
Caroline Derpienski fot. KAPiF

Caroline Derpienski z własnym programem w TVN

Jedna z najsłynniejszych celebrytek ostatnich miesięcy nie daje o sobie zapomnieć i nieustannie podgrzewa atmosferę wokół własnej osoby. Caroline po kilku tygodniach spędzonych w Polsce wróciła właśnie do ukochanego Miami, gdzie wiedzie życie u boku tajemniczego miliardera. Ostatnio Aneta Glam chciała zdemaskować słynnego “Dżaka”, ale Caroline zapowiedziała, że niebawem sama przedstawi ukochanego swoim fanom. 

Jak na razie podgrzała atmosferę wokół swojej osoby ciekawą propozycją dla stacji TVN. Celebrytka ze względu na wysokie wyniki oglądalności show Kuby Wojewódzkiego ze swoim udziałem i cieszące się popularnością w social mediach nagrania z tego odcinka zaproponowała TVN, że mogłaby poprowadzić własny program. Podała też drugą opcję, czyli show o jej życiu. 

Caroline Derpienski chce program w TVN fot. Instagram @carolinederpienski
Caroline Derpienski chce program w TVN fot. Instagram @carolinederpienski

Myślicie, że show z udziałem Caroline byłoby konkurencyjne dla programu Dody na Polsacie? To jednak nie wszystko, czym Caroline zaskoczyła fanów. 

Caroline Derpieński dokonała coming outu

Caroline po raz kolejny pokazała swoim fanom nagranie, na którym wykonuje makijaż. Jednak to nie on był głównym bohaterem jej nagrania. Z wielką powagą w głosie wyjaśniła, że jej ukochany milioner oskarżył ją o zdradę. 

Nie jest dobrze kochani. Jack oskarżył mnie o zdradę. Ktoś z naszych wspólnych znajomych wysłał mu zdjęcie, jak ostatnio często spotykałam się z trzema znajomymi, dwoma facetami i jedną kobietą - zaczęła. 

Później zdecydowała się na coming out i przekazała, że jest osobą biseksualną i nie zapomniała też wspomnieć i milionie dolarów, które podarował jej latynoski milioner

Pomimo tego, że jestem bi, o czym nigdy nie mówiłam, Jack jest moją miłością życia i tylko to się liczy. Jest mu przykro, że ludzie posądzają mnie o bycie w związku z Polakiem. Niszczy to nasze latynoskie więzi i wspólne tradycje z Jackiem. Jack się tak zdenerwował tymi fake newsami, że dał mi milion dollarsów w gotówce i powiedział, że mamy wydać wszystko na diamonds, aby pokazać siłę jego dollarsów. Rozpłakałam się, żeby pomyślał, że za mało dał, ale przyjęłam. Z tej afery wyszłam tylko na plus - relacjonowała z przejęciem Derpienski.

Myślicie, że czegoś jeszcze nie wiemy o Caroline?

Caroline Derpienski (1).png
Caroline Derpienski fot. KAPiF
Caroline Derpienski (5).png
Caroline Derpienski fot. KAPiF