Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Chudziutka jak niteczka Trojanowska w nowej fryzurze. Stylizacją wróciła do lat 80. i zachwyciła wyglądem
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.02.2024 16:08

Chudziutka jak niteczka Trojanowska w nowej fryzurze. Stylizacją wróciła do lat 80. i zachwyciła wyglądem

Izabela Trojanowska, fot. KAPiF; screen YouTube
Izabela Trojanowska, fot. KAPiF; screen YouTube

Izabela Trojanowska wielokrotnie zaskakiwała nas kolejnymi metamorfozami, jednak już dawno nie wyglądała tak oszałamiająco. Gwiazda przyćmiła młodsze koleżanki na premierze teatralnej.

Izabela Trojanowska niczym wino

Izabela Trojanowska obecna jest na polskiej scenie muzycznej od wczesnych lat 70. Gwiazda wydała siedem świetnie przyjętych albumów, a dziś wydaje się, że nawet te sprzed czterdziestu laty nie zestarzały się nawet o dzień.

Podbijanie polskich list przebojów okazało się dla artystki zbyt małym wyzwaniem i wkrótce zdecydowała się na rozpoczęcie kariery w kinie i telewizji. Szczególną sympatię wzbudziła kreacja w serialu TVP “Klan”, gdzie do dziś wciela się w postać Moniki Ross.

Izabela Trojanowska jest jednym z najlepszych dowodów na słuszność tezy zakładającej, że wiek to tylko liczba. 68-letnia piosenkarka wciąż wygląda zjawiskowo, a z roku na rok wzbudza w nas coraz silniejsze emocje!

Izabela Trojanowska w nowej fryzurze. Długie włosy i ten kolor! Odjęła sobie 10 lat Jak dziś wygląda i czym się zajmuje córka Izabeli Trojanowskiej? Roxanna robi karierę za granicą

Izabela Trojanowska na premierze

W środę odbyła się uroczysta premiera spektaklu “Rodzinne piekiełko, czyli satyra na rodzinę” Radosława Figury w reżyserii Marii Seweryn. Twórcom udało się zwerbować do udziału w sztuce niezwykle popularnych aktorów

Na scenie podziwiać można m.in. Joannę Trzepiecińską, Adriannę Biedrzyńską, Wiktorię Gąsiewską, Tomasza Bednarka, czy Piotra Zelta. Nic dziwnego, że pierwszy pokaz sztuki wzbudził tak ogromne zainteresowanie.

Na premierze obserwować można było plejadę gwiazd. Na ściance pozowała Edyta Zając, Katarzyna Skrzynecka, czy Katarzyna Bosacka. Gdy na czerwony dywan wkroczyła jednak Izabela Trojanowska, niemal wszystkie obiektywy fotoreporterów zwróciły się tylko ku niej.

Izabela Trojanowska zaskakuje metamorfozą

Izabela Trojanowska postawiła na bardzo drapieżny image. Zaprezentowała się w mieniącej się czarnej bluzie z białymi elementami oraz świetnie dopasowanych spodniach w tym samym kolorze.

Uwagę zwróciła jednak przede wszystkim nowa fryzura piosenkarki. Jeszcze pod koniec stycznia widzieliśmy ją w pofalowanych włosach sięgających za ramiona. To już jednak przeszłość.

Na premierę teatralną Izabela Trojanowska zdecydowała się na stylizację nawiązującą do rockowych lat 80. Przyciemniła i nieco skróciła włosy, a jej look dopełniała zadziorna grzywka. Trzeba przyznać, że swoim wejściem zdeklasowała pozostałe gwiazdy!

Izabela Trojanowska
Izabela Trojanowska, fot. KAPiF
Izabela Trojanowska
Izabela Trojanowska, fot. KAPiF
Izabela Trojanowska
Izabela Trojanowska, fot. KAPiF
Izabela Trojanowska
Izabela Trojanowska, fot. KAPiF
Izabela Trojanowska
Izabela Trojanowska, fot. KAPiF