Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ukrywała ciążowe krągłości aż do Wigilii! Właśnie pokazała brzuch. Poród tuż tuż
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 24.12.2023 21:15

Ukrywała ciążowe krągłości aż do Wigilii! Właśnie pokazała brzuch. Poród tuż tuż

Kto jest w ciąży?
Kto jest w ciąży?

Niedawno ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Dopiero w Wigilię przyszła mama pokazała krągłości i nie ma wątpliwości, że poród jest już bardzo blisko.

Dobre newsy od gwiazd w Wigilię Bożego Narodzenia 2023

Wigilia Bożego Narodzenia sprzyja dobrym informacjom. Wiele gwiazd aż do 24 grudnia czekało, by przekazać nowiny z kategorii wspaniałych. Zaczęło się od zaręczyn. “Tak” powiedzieli sobie Ania i Jakub z “Rolnik szuka żony” oraz Justyna Żyła z partnerem. Obie pary pokazały piękne pierścionki.

Teraz przyszła pora na kolejne wyczekiwane przez internautów nowiny. Lubiana para właśnie dała znać, że wkrótce powita na świecie drugie dziecko. Chociaż już wcześniej podzielili się tym faktem, to dopiero teraz możemy podziwiać krągłości przyszłej mamy, które zwiastują rychły poród.

Justyna Żyła z partnerem ogłosili w Wigilię przełomowe wieści! "Nigdy nie mów nigdy" Zaręczyny w Wigilię! Para z "Rolnika" zaskoczyła wszystkich. Powiedzieli sobie "tak"

Historia miłości Cioci Liestyle i Jakoba Kosela

Jakob Kosel, finalista “Top Model”, i influencerka Agnieszka Wolszczyk, znana w sieci jako Ciocia Liestyle, zaskoczyli wszystkich, kiedy powiadomili o tym, że są w związku. 

Wszystko zaczęło się od przyjaźni. W 2018 roku Agnieszka rozstała się ze swoim mężem, influencerem o pseudonimie Wujaszek Liestyle. Agnieszka Wilczewska i Michał Wilczewski, bo tak brzmią ich prawdziwe nazwiska, zakończyli swoje małżeństwo z klasą i nadal się przyjaźnią. Krótko po tym zaczęły się spekulacje, że influencerka nie jest singielką.

Miała odnaleźć szczęście u boku tajemniczego współlokatora, a zarazem operatora, który pomagał jej tworzyć zabawne wideo na jej Instagram. Okazał się nim być Jakob Kosel. 

Najpierw Ciocia Liestyle potwierdziła, że jest w związku z młodszym od siebie o kilka lat Jakobem Koselem. Miało to miejsce w kwietniu 2020 roku. Influencerka złożyła mu życzenia urodzinowe, a także opublikowała selfie z ukochanym na Instagramie. To rzadkość, że w sieci pozują razem.

W 2020 roku zaręczyli się. Jakob Kosel poprosił Agnieszkę o rękę w jednej z mazurskich restauracji. We wrześniu 2020 roku zakochani poinformowali, że już wkrótce zostaną rodzicami. 

Influencerka opublikowała zdjęcie w czarnej obcisłej sukience, na którym widać było już ciążowy brzuszek. Z kolei Jakob Kosel zapozował na tle monitora USG, a tym samym potwierdził, że wkrótce zostanie tatą. 

Kilka miesięcy później Ciocia Liestyle zdradziła, że spodziewają się córeczki. Michalina przyszła na świat dokładnie 24 stycznia 2021 roku. Od tamtej pory Dzidzia Misia stała się małą gwiazdą Internetu.

Już wkrótce doczeka się rodzeństwa. 

Ciocia Liestyle pokazała ciążowy brzuch

Agnieszka Wolszczyk nieźle zaskoczyła swoich obserwujących! Opublikowała filmik, na którym zaprezentowała spory już brzuszek w różowej sukience. 

Very special outfit check  #ciocialiestyle #babyontheway #love - napisała.

Wygląda na to, że rodzina powiększy się już wkrótce, jeśli spojrzeć na rozmiary krągłości. Trzeba tez podkreślić, że Ciocia Liestyle w ciąży kwitnie!

Jakob Kosel z kolei powtórzył sytuację sprzed lat i pokazał monitor ze zdjęciem USG:

A WIĘC RODZINA WSPÓŁLOKATORKÓW SIĘ POWIĘKSZA. W 2024 BĘDZIE JESZCZE ZABAWNIEJ - napisał.

Teraz przyszła pora na zaprezentowanie krągłości w pełnej krasie. Podczas Wigilii Agnieszka pokazała, jak duży jest już jej brzuch. Pokazała go po długim czasie “maskowania” ciąży podczas publicznych wyjść.

Wesołych Świąt od naszej JESZCZE trójki – napisał Jakob Kosel.

Z kolei przyszła mama dodała:

Chciałam zrobić ładne świąteczne zdjęcie przy choince ale Misia miała inne plany

Zobaczcie, jaka wesoła z nich rodzina.

Ciocia Liestyle w ciąży, Wigilia 2023
Ciocia Liestyle w ciąży, Wigilia 2023
Ciocia Liestyle w ciąży, Wigilia 2023
Ciocia Liestyle w ciąży, Wigilia 2023
Ciocia Liestyle w ciąży, Wigilia 2023
Ciocia Liestyle w ciąży, Wigilia 2023
Jakob Kosel z ciężarną partnerką i córką
Jakob Kosel z ciężarną partnerką i córką
Jakob Kosel z córką
Jakob Kosel z córką
Tagi: Jakob Kosel