Swiatgwiazd.pl
Andrzej Grabowski

instagram.com/andrzejgrabowski_official

Córka Andrzeja Grabowskiego spodziewa się dziecka. Kasia pochwaliła się spory już brzuszkiem

27 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Wielka radość w rodzinie Andrzeja Grabowskiego. Niebawem na świat przyjdzie pierwszy potomek jego córki. Kasia przekazała radosną nowinę i pochwaliła się w sieci naprawdę sporym brzuszkiem. Poród tuż tuż.

  • Aktorska rodzina Andrzeja Grabowskiego

  • Kasia Grabowska spodziewa się dziecka

  • Aktorka pokazała spory brzuszek

Zawodowo jest wybitnym aktorem, prywatnie zaś - szczęśliwym ojcem dwóch córek. Kasia i Zuzanna to owoc pierwszego z dwóch małżeństw aktora. Do 2008 roku Grabowski był związany z Anną Tomaszewską, a od 2009 do 2018 roku z Anitą Kruszewską. Gwiazdor przyzwyczaił jednak opinię publiczną do tego, że nie zamierza być zbyt wylewnym w opowiadaniu o życiu prywatnym, dlatego też raczej stroni do mediów społecznościowych. Nieco inne podejście w tej kwestii mają jego córki, które z umiejętnościami i hobby wdały się w ojca.

Aktorstwo w domu Andrzeja Grabowskiego

Andrzej Grabowski jako aktor debiutował już w 1972 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Wielokrotnie udowodnił, że aktorstwo jest całym jego życiem, zatem trudno się dziwić, że miłością do niego zaraził obie córki.

Zarówno Kasia, jak i Zuzanna, mają już na swoim koncie liczne role i cały czas prężnie rozwijają swoją karierę. Choćby 30-letnia Kasia doskonale jest już nana sympatykom "M jak miłość" czy "Zakochani po uszy". Z kolei Zuzanna debiutowała na ekranie jeszcze jako dziecko i to u boku swojego taty.

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny komentuje pocałunek artystów na SuperHit Festiwal. Padło nazwisko Przemysława Czarnka

CZYTAJ DALEJ

- Śmiesznie się z tatą grało, tata nas kontroluje. On grając, gra, ale równocześnie patrzy, co my tam na tej scenie robimy. Potrafił pokazać mi ręką, żebym używała mniej emocji. Mówię: Tato, nie pokazuj mi w trakcie spektaklu czegoś takiego - przyznała swego czasu w jednym z wywiadów.

Tym razem jednak to nie Zuzanna a Kasia zwróciła na sobie wzrok wszystkich, dzieląc się na Instagramie radosną nowiną.

Kasia Grabowska spodziewa się dziecka

Z ostatnio opublikowanego przez Kasię na Instagramie postu wynika, że lada moment Andrzej Grabowski po raz drugi zostanie dziadkiem!

- Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć, bo zrobione jakiś czas temu zaczynają być coraz mniej aktualne. Niech się dzieje - napisała.

Do wpisu aktorka dołączyła zdjęcia z ukochanym, na którym prezentują jej okazałych już rozmiarów brzuszek. Jak wskazują słowa Kasi, ciążę udało się jej zachować w sekrecie przez naprawdę długi czas, a do porodu zostało już go bardzo niewiele.

W komentarzach pod postem posypały się gratulacje fanów. Wielu z pewnością już nie może doczekać się, aż Kasia podzieli się pierwszym zdjęciem maleństwa.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram, Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >