Anna Samusionek Żródło: TRICOLORS/East News

Córka Anny Samusionek przed laty trafiła do domu dziecka. Jakie relacje ma teraz z matką?

15 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Przed laty Anna Samusionek toczyła sądową batalię z byłym małżonkiem. Chodziło o prawo do opieki nad jedyną córką pary, Angeliką. Z tego powodu przez pewien czas dziewczynka przebywała w domu dziecka. Po latach relacje aktorki z córką szczęśliwie zaczęły się układać - Angelika jest częstym bywalcem social mediów gwiazdy telewizji.

  • Anna Samusionek ma za sobą głośny rozwód z drugim małżonkiem
  • Z powodu sądowego sporu córka aktorki trafiła do domu dziecka
  • Dziś relacja matki i córki kwitnie

Anna Samusionek jest dobrze znana szerszej widowni z licznych ról w serialach telewizyjnych. Od 2009 roku na potrzeby produkcji „Na Wspólnej” wciela się w postać Ilony Zdybickiej; widzowie mogli oglądać ją również w „Na dobre i na złe”, „Plebanii” czy „Miasteczku”. O czym nie każdy wie, w przeszłości gwiazda doświadczyła wyjątkowo trudnych chwil w życiu osobistym. W tle tej historii znajduje się sądowy spór z ex-małżonkiem.

Trudne rozstanie Anny Samusionek z mężem. Rozwód był wyjątkowo burzliwy

Pierwszym małżonkiem Anny Samusionek był Paweł Burczyk, aktor i prezenter. Związek nie przetrwał próby czasu, a w 2002 roku aktorka poślubiła biznesmena Krzysztofa Zubera.

I ta relacja nie okazała się jednak trwała. Małżeństwo istniało przez okres ok. 3 lat - jego owocem była urodzona w październiku 2002 roku Angelika. To o prawo do opieki nad pociechą byli małżonkowie stoczyli zażarty bój w sądzie.

Z powodu silnego sporu, jaki wywiązał się między partnerami, 11-letnia Angelika trafiła do domu dziecka. Później znalazła się w rodzinie zastępczej; tam doczekała decyzji sądu. Po długiej batalii w 2015 roku organ wymiaru sprawiedliwości ostatecznie postanowił, że dziewczynka powinna mieszkać z ojcem. Annie Samusionek została wówczas zobowiązana do płacenia alimentów.

Sławomir zostanie tatą? Kajra pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiemSławomir zostanie tatą? Kajra pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiemCzytaj dalej

Okazuje się, że w tamtym okresie dorastająca Angelika chciała mieszkać z ojcem. Dowodem w tej sprawie miał być list, jaki dziewczynka napisała do ówczesnego prezydenta Polski, Bronisława Komorowskiego. W sieci pojawił się fragment jego treści.

- Piszę do Państwa jako mały człowiek, który potrzebuje pomocy. Kocham mojego najlepszego tatusia na świecie i nie mogę z nim być. Błagam i proszę, aby Państwo mi pomogli być z tatusiem (...) - czytamy w liście.

Jak wyglądają relację matki i córki po latach?

Od tych trudnych chwil w życiu Anny Samusionek minęły długie lata. O tym, jak obecnie układają się relacje matki i córki mogą przekonać się między innymi obserwatorzy instagramowego profilu aktorki. Obecnie pojawiające się tam publikacje śledzi liczne grono ponad 24 tys. obserwujących.

Wiele wskazuje na to, że Anna Samusionek i Angelika dziś świetnie się ze sobą dogadują. 19-letnia dziewczyna jest częstym bywalcem internetowego zakątka sławnej mamy. Panie lubią spędzać czas na wspólnym ucztowaniu i wędrówkach po lesie. Wspólnymi siłami wspierały również tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, o czym świadczy opublikowane na początku lutego zdjęcie.

- CUDOWNEJ SOBOTY. PAMIĘTAJCIE o licytacji na rzecz @fundacjawosp(zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - przypominała jakiś czas temu Anna Samusionek.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Onet, Instagram, WP

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł