Swiatgwiazd.pl
Anna Samusionek

TRICOLORS/East News

Córka Anny Samusionek przed laty trafiła do domu dziecka. Jakie relacje ma teraz z matką?

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Przed laty Anna Samusionek toczyła sądową batalię z byłym małżonkiem. Chodziło o prawo do opieki nad jedyną córką pary, Angeliką. Z tego powodu przez pewien czas dziewczynka przebywała w domu dziecka. Po latach relacje aktorki z córką szczęś

  • Anna Samusionek ma za sobą głośny rozwód z drugim małżonkiem

  • Z powodu sądowego sporu córka aktorki trafiła do domu dziecka

  • Dziś relacja matki i córki kwitnie

Anna Samusionek jest dobrze znana szerszej widowni z licznych ról w serialach telewizyjnych. Od 2009 roku na potrzeby produkcji „Na Wspólnej” wciela się w postać Ilony Zdybickiej; widzowie mogli oglądać ją również w „Na dobre i na złe”, „Plebanii” czy „Miasteczku”. O czym nie każdy wie, w przeszłości gwiazda doświadczyła wyjątkowo trudnych chwil w życiu osobistym. W tle tej historii znajduje się sądowy spór z ex-małżonkiem.

Trudne rozstanie Anny Samusionek z mężem. Rozwód był wyjątkowo burzliwy

Pierwszym małżonkiem Anny Samusionek był Paweł Burczyk, aktor i prezenter. Związek nie przetrwał próby czasu, a w 2002 roku aktorka poślubiła biznesmena Krzysztofa Zubera.

I ta relacja nie okazała się jednak trwała. Małżeństwo istniało przez okres ok. 3 lat - jego owocem była urodzona w październiku 2002 roku Angelika. To o prawo do opieki nad pociechą byli małżonkowie stoczyli zażarty bój w sądzie.

Z powodu silnego sporu, jaki wywiązał się między partnerami, 11-letnia Angelika trafiła do domu dziecka. Później znalazła się w rodzinie zastępczej; tam doczekała decyzji sądu. Po długiej batalii w 2015 roku organ wymiaru sprawiedliwości ostatecznie postanowił, że dziewczynka powinna mieszkać z ojcem. Annie Samusionek została wówczas zobowiązana do płacenia alimentów.

Okazuje się, że w tamtym okresie dorastająca Angelika chciała mieszkać z ojcem. Dowodem w tej sprawie miał być list, jaki dziewczynka napisała do ówczesnego prezydenta Polski, Bronisława Komorowskiego. W sieci pojawił się fragment jego treści.

- Piszę do Państwa jako mały człowiek, który potrzebuje pomocy. Kocham mojego najlepszego tatusia na świecie i nie mogę z nim być. Błagam i proszę, aby Państwo mi pomogli być z tatusiem (...) - czytamy w liście.

Jak wyglądają relację matki i córki po latach?

Od tych trudnych chwil w życiu Anny Samusionek minęły długie lata. O tym, jak obecnie układają się relacje matki i córki mogą przekonać się między innymi obserwatorzy instagramowego profilu aktorki. Obecnie pojawiające się tam publikacje śledzi liczne grono ponad 24 tys. obserwujących.

Wiele wskazuje na to, że Anna Samusionek i Angelika dziś świetnie się ze sobą dogadują. 19-letnia dziewczyna jest częstym bywalcem internetowego zakątka sławnej mamy. Panie lubią spędzać czas na wspólnym ucztowaniu i wędrówkach po lesie. Wspólnymi siłami wspierały również tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, o czym świadczy opublikowane na początku lutego zdjęcie.

- CUDOWNEJ SOBOTY. PAMIĘTAJCIE o licytacji na rzecz @fundacjawosp (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - przypominała jakiś czas temu Anna Samusionek.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ewa Skibińska pokazała zdjęcie bez ubrań. Fani komentują

  • Dzieci Lecha Wałęsy przeciwko sobie w sądzie. "Mam nadzieję, że ta gehenna wreszcie się skończy"

  • Andrzej Piaseczny powiedział, jak się czuje. Padły słowa o konsekwencjach

Źródło: Onet, Instagram, WP

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >